تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی

منصور پورحیدری معتقد است كه شرایط خوبی در استقلال حاكم است. «وضعیت تیم خوب است و روزبه روز باید بهتر باشیم. طبیعی است که وقتی همه نفرات باشند، تیم می تواند در تمرینات کار کند و به هماهنگی برسد.»
سرپرست استقلال البته در مورد مسایل فنی هم حرف داشت: «کارگروهی استقلال ناقص است چون چهار بازیکن در اختیار تیم ملی هستند. تیم ما قبل از بازی با استیل آذین کامل نیست. در بازی ذوب آهن دو امتیاز بد از دست دادیم و باید سه امتیاز را می‌گرفتیم. درست است که در آن بازی بهتر از دو دیدار اول بازی کردیم اما هنوز به ایده آل نرسیدیم و کار داریم.»
پورحیدری از بازی شنبه آینده به عنوان بازی سختی یاد كرد: «حریف تیمی پرستاره با امکانات خوب و باتجربه است. آنها برای قهرمانی بسته شده اند و طبیعی است که ما نیز با همه طرفداران همیشه مدعی هستیم. می‌خواهیم دو امتیاز از دست رفته بازی با ذوب آهن را جبران کنیم. ما در این بازی پیروز خواهیم شد.»
پورحیدری در خصوص عدم تعامل تیم ملی با باشگاه‌ها بحث جریمه شدن‌ها را مطرح می‌كند: «فکر می‌کنم فدراسیون قبل از این که جریمه‌ها را مطرح کند باید تلاش خود را انجام دهد تا بین باشگاه‌ها و تیم ملی اعتماد دوطرفه ایجاد شود. باید سرمربیان باشگاه‌ها و تیم ملی در جلسات مختلف بنشینند و صحبت کنند تا مشکلات برطرف شود تا نیازی به برگزاری چنین بازی‌هایی مثل دیدار با ارمنستان نداشته باشیم.»
او به كمیته تیم‌های ملی هم ایراد گرفت: «کمیته تیم‌های ملی باید این تعامل را بوجود آورد. مثل گذشته باید با مربیان تعامل ایجاد کنند. وقتی من بودم روز پنجشنبه باشگاه‌ها بازی کردند و جمعه رفتیم دانمارک و هیچ مشکلی هم پیش نیامد.» سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آیا بازی با ارمنستان مفید است؟ اجازه می‌خواست تا در مورد بازی صحبتی نكند: «بالاخره باید آقایان جوابگو باشند و این انتخاب کادر فنی تیم ملی است اما در برنامه فدراسیون این بازی در تهران پیش بینی شده بود و وقتی اوکراین انصراف داد، مجبور شدیم با ارمنستان در کشور خودشان بازی کنیم. باشگاه استقلال هم با این مساله کنار آمده است.»
پورحیدری جریمه 5 میلیون تومانی پرویزمظلومی از سوی فدراسیون فوتبال را حق او ندانست: «این جریمه حق پرویز نیست و امیدوارم اعمال نشود. همه می دانند اولویت با تیم ملی است. استقلال با دیگر تیم‌ها فرق دارد چون تغییرات زیادی داشته و طبیعی است مظلومی برای هماهنگ کردن تیم نیاز به داشتن تیم کامل خود دارد. قبول دارم آن طرف هم تیم ملی نیازمند بازی‌های تدارکاتی برای انسجام است اما مظلومی انتقادی از شخص قطبی نکرد. تغییرات در برنامه‌ها باعث شد مظلومی به حق انتقاد کند. مظلومی خودش در تیم ملی بوده و شرایط را می داند و حتی علاقمند است اما راه حل همه این مشکلات تعامل مربیان باشگاه‌ها با تیم ملی و بالعکس است.»

سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آیا اضافه شدن ناصر حجازی به خاطر انتقاداتش بوده، اظهار بی‌اطلاعی كرد: «نمی‌دانم منظور چیست اما حرف‌های من در مطبوعات وجود دارد. روزی که آمدم تلاشم این بود که پیشکسوتان را دور هم جمع کنیم و خود فتح‌ا...‌ زاده هم اصرار داشت. اگر نیمکت استقلال را ببینید متوجه می شوید که پیشکسوتان آمده‌اند. حجازی اسطوره استقلال و ایران است. حرف و انتقاد او از روی دلسوزی و علاقه است. خوشحالم که ناصر به استقلال آمده. باید زودتر می‌آمد. او می‌توانست به استقلال خیلی کمک کند به خصوص امسال که تغییرات زیادی داشتیم.»
پورحیدری از اهداف آینده باشگاه هم خبر داد: «می‌خواهیم بچه‌های قدیمی‌تر را هم به استقلال برگردانیم. حتی شده حاضرم که پستم را بدهم تا آنها بیایند. وجود حجازی باعث نمی‌شود مظلومی احساس خطر کند. او آلترناتیو مظلومی نیست. چرا وقتی من آمدم در این مورد حرفی نشد؟ این بحث‌ها را به وجود می‌آوردند تا برای تیم حاشیه درست کنند. حجازی مسوول کمیته فوتبال استقلال است و تیم بزرگسال یکی از آنهاست. او وقت می‌گذارد، نظارت می‌کند و جلسه می‌گذارد.» پورحیدری شایعه جدایی خود از استقلال را هم رد كرد: «قصد جدایی ندارم. البته شاید جایی برسیم که من کنارتر بروم تا پیشکسوتان دیگر بیایند. من همیشه در کنار استقلال بوده و هستم. اگر بروم تنها با آمدن بچه‌ها می‌روم. با هیچ تیمی هم مذاکره نداشتم و این‌ها شایعه است.»
[ پنجشنبه 21 مرداد 1389 ] [ 02:40 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت