حضور هنرمندان، رحمتی و حیدری/ تشویق‌ها برگشت سمت قلعه‌نویی!
برخی هنرمندان سینما و تلویزیون عصر امروز در تمرین استقلال شرکت کردند. رحمتی نیز پس از تمدید قرارداد به جمع آبی پوشان ملحق شد اما تمرین نکرد!

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر امروز سه شنبه تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که سیدمهدی رحمتی پس از تمدید قراردادش با لباس تمرین در کمپ باشگاه استقلال حاضر شد و نظاره گر تمرین یارانش بود. در کنار او برخی چهره های هنری از جمله پویا امینی، امیر نوری، علی کاظمی، محسن افشانی، علی صالحی ، هاشمی و .... نیز حضور داشتند.

خسروحیدری

به محض ورود سیدمهدی رحمتی به محل تمرین استقلال حدود 500 هواداری که در این محل حضور داشتند به تشویق رحمتی پرداختند که البته این تشویق های خیلی سریع به سمت امیرقلعه نویی برگشت و هواداران به تشویق سرمربی آبی پوشان پرداختند. خسرو حیدری نیز در تمرین امروز حضور داشت.

رحمتی

در شروع تمرین عصر سه شنبه امیرقلعه نویی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و به هنرمندانی که در تمرین امروز حضور یافته بودند خوش آمد و گفت از آنها خواست که هر وقت تمایل داشتند به تمرین استقلال بیایند چرا که استقلال خانه آنهاست.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: خسروحیدری، سیدمهدی رحمتی، باشگاه فوتبال استقلال، سایت باشگاه استقلال تهران، نقل وانتقالات، لیگ برتر، تمرین، قلعه نوعی،


تاریخ : سه شنبه 6 تیر 1391 | 09:41 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات