تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی
قلعه نویی: نکونام عصای دستم می‌شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال به انتقاد از افرادی پرداخت که از افتخارات ورزشکاران المپیکی در جهت کوبیدن فوتبال استفاده می‌کنند و گفت: آنهایی که این حرف‌ها را مطرح کرده و از نتایج ورزش ما در المپیک برای کوبیدن فوتبال استفاده می‌کنند دلسوز کشور عزیزمان و ورزش ایران نیستند.
امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال  ضمن بیان در خصوص عملکرد تیمش در چهار هفته ابتدایی رقابت‌های لیگ برتر اظهارداشت: عملکرد تیم استقلال بازی به بازی بهتر می‌شود. در هفته‌های سوم و چهارم رقابت‌های لیگ نسبت به دو هفته ابتدایی فوتبال بهتر و منطقی‌تری را به معرض نمایش گذاشتیم اما هنوز شرایط تیم با آنچه که ایده‌آل من است، فاصله دارد.
فقط سه امتیاز با صدر جدول فاصله داریم
وی در مورد نتایج استقلال نیز تاکید کرد: در خصوص نتایج استقلال نیز باید بگویم که تا پایان هفته چهارم بد نتیجه نگرفته‌ایم چون اگر داور در بازی با مس کرمان گل سالم ما را مردود اعلام نمی‌کرد و پنالتی صحیح روی منوچهری را نادیده نمی‌گرفت 9 امتیازی می‌شدیم و امروز فاصله‌مان با صدر جدول یک امتیاز بود.
نتایج استقلال بد نبوده است
قلعه نویی خاطر نشان کرد: البته نباید این نکته را فراموش کنید که ما کار خود را با تیمی شروع کردیم که بازیکنانش دو گروه بودند، به گونه‌ای که برخی از بازیکنان را از ابتدای کار در اختیار داشتیم و بقیه بازیکنان نیز به تدریج در فصل آماده سازی تیم به ما ملحق شدند. در مجموع باید بگویم که ایده‌آل نتیجه نگرفتیم اما نتایج ما بد هم نبوده است.

امیر
وقفه در برگزاری مسابقات لیگ روی استقلال تاثیر منفی می‌گذارد
سرمربی تیم استقلال در مورد اردوی تیم ملی در مجارستان و تاثیر وقفه در برگزاری مسابقات لیگ برتر روی عملکرد تیم‌های حاضر در این مسابقات تصریح کرد: وقفه‌ای که در برگزاری رقابت‌های لیگ برتر برای برگزاری اردوی تیم ملی در کشور مجارستان به وجود آمد روی عملکرد تیم‌های حاضر در این مسابقات به ویژه تیم‌هایی که بازیکنان ملی پوش زیادی دارند تاثیر منفی می‌گذارد اما اولویت اول ما همچنان تیم ملی است.
مقایسه فتح الله زاده با برخی مدیران تازه وارد به فوتبال
قلعه نویی در خصوص اظهارات علی فتح الله زاده و انتقاد او از فهرست تیم ملی گفت: فتح الله زاده برخلاف برخی از مدیران که تازه پا به عرصه فوتبال گذاشته‌اند مسائل فنی فوتبال را به خوبی می‌فهمد و تخصص فنی در این زمینه دارد. سابقه مدیریتی فتح الله زاده موید این موضوع است.
باید بازیکنان بیشتری از استقلال به اردوی تیم ملی دعوت می‌شدند
وی توقعات خود از کارلوس کی‌روش را بدین صورت مطرح کرد: من هم مانند فتح الله زاده اعتقاد دارم که می‌توانستیم در فهرست کی‌روش بازیکنان بیشتری داشته باشیم، چون چند بازیکن استقلال در چهار بازی ابتدایی لیگ عملکرد فوق العاده‌ای داشتند که همین موضوع نشان می‌دهد آنها قابلیت دعوت شدن به تیم ملی را دارند. ما توقع داشتیم که این بازیکنان به تیم ملی دعوت شوند و توانایی خود را در این تیم نشان دهند.

امیر
آرامش تیم ملی برای ما اهمیت زیادی دارد
سرمربی تیم استقلال در همین خصوص تاکید کرد: در حال حاضر آرامش تیم ملی برای ما اهمیت زیادی دارد. هرمربی از جمله کی‌روش افکار خاص خود را دارد و ما باید به دیدگاه‌های او احترام بگذاریم، چون در نهایت این کی‌روش است که باید در خصوص نتایج تیم ملی پاسخگو باشد.
جباری دو ماه پس از عمل جراحی می‌تواند بازی کند
قلعه نویی با اعلام اینکه هافبک ملی پوش تیم استقلال به دربی هفتاد و پنجم نمی‌رسد، در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت مجتبی جباری گفت: جباری به دربی هفتاد و پنجم نمی‌رسد، این بازیکن باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و دو ماه پس از آن می‌تواند ما را همراهی کند.
برای شکست ملوان برنامه داریم
وی دیدار استقلال برابر ملوان در چارچوب هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را دشوار خواند و گفت: ملوان تیم بسیار خوبی است. این تیم دارای یک مربی با تجربه است که شناخت خوبی نسبت به تیم و بازیکنانش دارد. ملوان در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی جذب کرده و نسبت به فصل گذشته تقویت شده است.
"با حضور هدایتی و درودگر تحول خوبی در تیم ملوان به وجود آمده و مشکلات این تیم تا حدود زیادی برطرف شده است"، سرمربی تیم استقلال درهمین خصوص افزود: ما در هفته پنجم لیگ بازی سختی را مقابل ملوان داریم اما چون نمی‌خواهیم از صدر جدول فاصله بگیریم، برای شکست این تیم در ورزشگاه آزادی برنامه ریزی کرده‌ایم.
در استقلال فقط قلعه نویی تصمیم گیرنده نیست
سرمربی تیم استقلال ضمن ابراز رضایت از عملکرد نکونام و مخالفت با انتقال این بازیکن به تیم‌های خارجی گفت: در باشگاه استقلال کارها به صورت مشورتی انجام شده و بعد در خصوص یک موضوع تصمیم گیری می‌شود. بنابراین اگر پیشنهادی برای ترانسفر یکی از بازیکنان ما برسد، ابتدا کادر فنی به بررسی این پشنهاد و تاثیر آن بر شرایط تیم پرداخته، سپس در نشست با مدیرعامل باشگاه نقطه نظرات خود را مطرح می‌کند و در نهایت آن تصمیمی که به سود باشگاه باشد، اتخاذ می‌شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در باشگاه استقلال بدین شکل نیست که فقط قلعه نویی تصمیم گیرنده باشد و حرف اول و آخر را بزند بلکه همه کارهای ما به صورت مشورتی صورت می‌گیرد.
مطمئن باشید نکونام عصای دست من خواهد شد
وی درهمین خصوص تاکید کرد: در مورد نکونام و پیشنهادی که این بازیکن دارد باید بگویم وی در بازی با ذوب آهن و مس کرمان خواسته‌های من را به طور کامل درون زمین اجرا کرد و من صددرصد از او راضی هستم. نکونام یک بازیکن کاملا حرفه‌ای است. مطمئنم شرایط این بازیکن روز به روز بهتر شده و دراستقلال عصای دست من خواهد شد.
آمارها می‌گویند نکونام جزو چهار بازیکن برتر استقلال بوده است
قلعه نویی با بیان اینکه "آمارها ادعای من را در خصوص نکونام تایید می‌کند"، تاکید کرد: نتایج آنالیزهای گروه آنالیز 12 نفره ما که اکثرا جزو دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هستند نشان می‌دهد که در بازی با تیم ذوب آهن نکونام جزو چهار بازیکن برتر استقلال بوده است.
تحلیل عملکرد کاروان المپیک ایران در المپیک 2012 لندن
سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد کاروان ایران در المپیک 2012 لندن گفت: به ورزشکاران کاروان المپیک ایران چه آنهایی که مدال آوردند و چه ورزشکارانی که موفق به کسب مدال نشدند، تبریک می‌گویم، چون نتایج کاروان ایران در المپیک لندن بهترین نتایج ایران در ادوار مختلف المپیک بود.
"اگر در برخی از مسابقات ناداوری نبود ما مدال‌های بیشتری را در المپیک بدست می‌آوردیم"، قلعه نویی با بیان این جمله افزود: من واقعا برای ورزشکارانی مانند مظاهری، عبدولی و اسماعیل‌پور که با ناداوری نتوانستند به مدال المپیک برسند، ناراحت شدم. من تمرینات مظاهری را از نزدیک در آکادمی ملی المپیک دیده بودم و زمانی که با ناداوری حق او را خوردند، بسیار متاثر شدم. مطمئنم که مردم و مسئولان برای این دسته از ورزشکاران نیز احترام زیادی قائلند و از آنها نیز قدردانی خواهد شد.
می‌توانیم در المپیک‌های آتی در جایگاه پنجم جهان قرار بگیریم
وی در همین خصوص اظهار داشت: خوشبختانه رتبه ما در المپیک لندن از نظر تعداد ورزشکارانی که در المپیک داشتیم و تعداد مدال‌هایی که کسب کردیم تک رقمی شد اما با این پتانسیلی که ما در ورزش داریم با یک مدیریت و برنامه ریزی صحیح می‌توانیم جزو پنج کشور اول جهان در المپیک‌های آتی باشیم. برای رسیدن به این هدف بالا باید از فدراسیون‌ها و ورزشکاران به ویژه در خصوص مسائل مالی به خوبی حمایت شود، چون کسب یک مدال طلای المپیک نیاز به پنج میلیون دلار هزینه دارد.
کسانی که به واسطه المپیک فوتبال را می‌کوبند دلسوزان واقعی ایران نیستند
سرمربی تیم استقلال در خصوص اظهارات برخی‌ها که از افتخارات ورزشکاران المپیکی در جهت کوبیدن فوتبال استفاده کرده و مربی بزرگی مانند بنا را با مربیان ایرانی شاغل در فوتبال مقایسه می‌کنند، گفت: آنهایی که این حرف‌ها را مطرح کرده و از نتایج ورزش ما در المپیک برای کوبیدن فوتبال استفاده می‌کنند دلسوز کشور عزیزمان و ورزش ایران نیستند و دوست ندارند که ورزش ایران جایگاه واقعی خود را در سطح آسیا و جهان بدست آورد.
باید علاوه بر فوتبال به رشته‌های دیگر نیز توجه شود

امیر
وی در ادامه افزود: آنها با مطرح کردن مغرضانه این مسائل کمر به نابودکردن فوتبالی بسته‌اند که میلیون‌ها جوان ایرانی به آن دلبستگی دارند. باید علاوه بر اینکه به فوتبال توجه می‌‍شود سایر رشته‌ها را نیز مورد حمایت و توجه قرار دهند. در حال حاضر فوتبال ایران به توجه بیشتری نیاز دارد چون هنوز در زمینه زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری این رشته ورزشی مشکل داریم.
قلعه نویی تصریح کرد: شما نگاه کنید تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و صنعت نفت آبادان چه تعداد هواداران پرشور داشته و زمانی که این تیم‌ها بازی دارند چند هزار ساعت این هواداران را به خود مشغول می‌کنند. کدام بخش در کشور ما قادر به چنین سرویس‌دهی به مردم به ویژه جوانان است؟!
نیاز به جذب بازیکن جدید در پست‌های مختلف نداریم
سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه از عملکرد بازیکنان تیمش در خطوط مختلف راضی است و نیاز به جذب بازیکن جدیدی ندارد، گفت: خوشبختانه روز به روز هماهنگی بین بازیکنان ما بیشتر می‌شود و در شرایط فعلی نیازی به جذب بازیکنان جدید در پست‌های مختلف نداریم.
با جزئیات بیشتری در خصوص دربی صحبت خواهم کرد
سرمربی تیم استقلال در خصوص دربی هفتاد و پنجم نیز اظهار داشت: همانقدر که بازی با پرسپولیس برای ما اهمیت دارد بازی با ملوان نیز برای ما مهم است. بنابراین در حال حاضر فقط تمرکز خود را روی بازی با ملوان قرار داده‌ام و پس از انجام این بازی با جزئیات بیشتری در خصوص دیدار دربی صحبت خواهم کرد./ش[ سه شنبه 24 مرداد 1391 ] [ 09:46 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت