تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی

نکته روز:شب شد و قلعه نویی برنده ماند!


او امروز ثابت کرد فوتبال همیشه خوب بودن نیست، همیشه نتیجه گرفتن است

کادرفنی استقلال
ok
سایت گل -  استقلال زیر آماج انتقادات برد، پر گل هم برد. شاید برای یک بار هم که شده باید ازآنچه در ذهن سرمربی آبی های پایتخت می گذرد فوتبال داخلی را دید.
او اول فصل شرایط را فراهم می کند، سپس بر حاشیه ها غلبه می کند، به وقتش بازیکنان مد نظرش را بی توجه به هر اظهار نظری می گیرد، پس از آن طبق برنامه خودش کار می کند و امروز می بینیم همان نتایجی که می خواهد را نیز کسب می کند. شاید این فرمول موفقیت در لیگ برتر ماست.
هرچند خیلی هایمان خوشمان نیاید. نمی شود با مصاحبه و غرولند کارنامه ای را زیر سوال برد. برای آنکه کسی به حرفت گوش بدهد باید ابتدا خودت را اثبات کنی. قلعه نویی بر همه چیز تیمش احاطه دارد. تسلط کافی اوست که تیمش را کم نوسان، همیشه مدعی و موفق کرده است. بیایید یک بار هم که شده ما او را درک کنیم!
 شاید اگر استقلال برای دربی تمام زورش را می زد در برابر پیکان تیم شاداب و قدرتمند امروز نبود. حالا که فکرش را می کنیم می بینیم آبی ها از دربی یک امتیاز گرفتند، گل هم نخوردند، پیکان را هم با اختلاف گل و بدون گل خورده شکست دادند، صدرنشین لیگ هم که هستند، بهترین خط دفاع... چه کار کنیم که او موفق است؟


 چون آن طور که می خواهد هست و بیشتر مواقع موفق است نباید کسی دوستش داشته باشد؟ می توانیم قبولش نداشته باشیم، حتی می توانیم از او خوشمان نیاید اما نمی توان گفت سرمربی تیم پرطرفدار پایتخت شانسی اینجاست.
 شاید مشکلش این است که فوتبال ما با او پیشرفت نمی کند اما کارنامه ی او حرف های زیادی برای گفتن دارد. بلد بودن راه و رسم کار کردن عیب نیست، مردانه مچ او را بخوانید هم حرفی نیست.
با ادبیات و فلسفه ای مناسب می توان قلعه نویی را هم شکست داد ولی فعلاً که دور دور اوست. حسودی نکنیم به خاطر عملکردش قابل تحسین و احترام نیز هست. او امروز ثابت کرد فوتبال همیشه خوب بودن نیست، همیشه نتیجه گرفتن است! حتی اگر ما موافق این مسأله نباشیم.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: بابک استقلالی، سایت رسمی استقلال تهران، اخبار، نقل وانتقالات، جان واریو، برگشتن، امیرقلعه نویی، تدافعی، تیمهای استقلال، دفاع، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ دوشنبه 16 بهمن 1391 ] [ 03:00 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت