تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی
بازگشت محمدی و تمرین نكردن جباری

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال به تمرینات این تیم بازگشت.


به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین عصر امروز استقلال از ساعت 16 در زمین صنایع نوبنیاد آغاز شد.

* محمد محمدی كه با هماهنگی كادرفنی در چند روز گذشته در تمرین استقلال حاضر نبود، امروز در تمرین حاضر شد و بازیكنان این تیم نیز با وی به خوش و بش پرداختند.

* منصور پورحیدری سرپرست استقلال قبل از شروع تمرین سراغ پاسپورت برخی بازیكنان را می گرفت و از آنها می خواست پاسپورت های خود را برای سفر به تركیه تحویل باشگاه دهند.

* سردی هوای تهران باعث شد تا اكثر بازیكنان با شال و كلاه وارد زمین شوند.

* مرتض محصص عضو كمیته فنی استقلال نیز در محل تمرین حاضر بود. وی دقایقی قبل از آغاز تمرین با پرویز مظلومی و منصور پورحیدری به صحبت پرداخت.

* نكته قابل توجه در تمرین استقلال حضور مجتبی جباری با لباس شخصی در محل تمرین بود. این بازیكن كه از آغاز تمرینات این تیم در محل تمرین حاضر نشده بود امروز اجازه تمرین پیدا نكرد و محل تمرین را ترك كرد.
پرویز مظلومی هم با منصور پورحیدری و مرتض محصص در مورد جباری صحبت هایی انجام داد.

* مظلومی در ابتدای تمرین با اسماعیل شریفات و چند تن دیگر از بازیكنان تیم به صحبت پرداخت.

* امروز 6 نفر هوادار نظاره گر تمرین بودند.

* امروز استقلال بعد از مدت ها بدون مصدوم تمرین خود را برگزار كرد. به جز میلاد میداودی كه دوران نقاهت خود را سپری می كند سایر بازیكنان در تمرین گروهی حاضر بودند. تمرین امروز استقلال شامل 25 بازیكن می شد.

* محمدی و امیر حسین صادقی به دویدن دور زمین پرداختند.

* مظلومی برای نشاط دادن به تمرین آبی پوشان برگزاری بازی هندبال را در دستور كار قرار داد. بازیكنان به دو تیم تقسیم شدند اما هیچ تیمی گلر نداشت و كلیه بازیكنان باید از دروازه حفاظت می كردند. وحید طالب لو نیز یكی از مهاجمان تیم ها شده بود و با سر نیز چندین گل به ثمر رساند. دیگر بازیكنی كه در این بازی به چشم آمد، حنیف عمران زاده بود. او هم به دلیل قد و قامت بلند خود از جمله گلزنان بازی هندبال بود.


* پس از برگزاری این تمرین بازیكنان استقلال پس از چهار روز پا به توپ شدند. آنها در گروه های 5 نفره به بازی آقا وسط پرداختند اما مظلومی تمرین سنگینی را برای آنها در نظر نگرفت.

* فرهاد مجیدی فقط به دویدن دور زمین اكتفا كرد.

* اندره لوییز و دسوزا نیز در اردوی تركیه به استقلال اضافه می شوند.

* استقلال فردا فقط در یك نوبت عصر تمرین خود را دنبال می كند.[ دوشنبه 13 دی 1389 ] [ 11:23 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت