Cache-Control: max-age=604800 سایت استقلال همراه اخبار روز باتصویر - هر كس تیمی بهتر سراغ دارد برود؛
هر كس تیمی بهتر سراغ دارد برود؛
 

فتح الله زاده: رحمتی در استقلال می ماند/ ۱۰ میلیارد توانایی درآمدزایی دارم./

فتح اله زاده

ادامه مطلب راحتما پیگیری نمایید
به گزارش ایرنا، علی فتح الله زاده روز شنبه پس از نشست هیات مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: به خاطر عقب افتادگی در فصل نقل و انتقالات، شبانه روز تلاش می كنیم تا این مساله را برطرف كنیم.
وی در باره دیدار با نماینده تایلند در مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا اظهار داشت: در خصوص بازی با تیم تایلندی باید بگویم برخلاف نظر خیلی ها این تیم ضعیف نیست و آنها توانسته اند تیم هایی از كره جنوبی، ژاپن و بنیادكار ازبكستان را شكست دهند و ما باید هوشیار باشیم.
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: امیدوارم مقابل این تیم در ایران با نتیجه خوب ببریم و در تایلند با یك تساوی به نیمه نهایی صعود كنیم.


فتح اله زاده

وی در مورد استعفای خود تصریح كرد: استعفای من به این خاطر بود كه دست مسوولان باز باشد زیرا شنیده بودم با برخی افراد مذاكره شده اما هیات مدیره، امروز با كنار رفتن من مخالفت كرد.

وی در باره بدهی ۲۵ میلیاردی باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: ۲۰ میلیارد آن مربوط به قبل است و اگر ۶ میلیارد از وزارت ورزش و جوانان به ما پرداخت شود بدهی فصل قبل را می پردازیم.
فتح الله زاده در خصوص وضعیت سیدمهدی رحمتی و جواد نكونام گفت: رحمتی در استقلال خواهد ماند و نكونام نیز به خاطر حضور وی در تیم ملی نتوانستیم با او مذاكره كنیم كه ظرف دو روز آینده این كار انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: تا كنون ۵ بازیكنی كه جذب شده اند با چك شخصی دوستم بوده و آنها به خاطر من به استقلال آمده اند. همچنین با هاشم بیك زاده نیز امروز تمام خواهیم كرد.
وی در خصوص هواپیمای اختصاصی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه ما خط ایر لاین دارد و خود ما می توانیم یك خط هواپیمایی داشته باشیم اما تا كنون این مساله را رسانه ای نكرده بودیم.
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در خصوص وضعیت مجتبی جباری اظهار داشت: صحبت هایی با این بازیكن داشته ایم و امیدوارم نتیجه دهد. هر كسی فكر می كند جای بهتر از استقلال دارد می تواند برود اما تیم ما قدرتمند است و متكی به افراد نیست.
وی ادامه داد: قرار است امروز یك میلیارد از سوی وزارت ورزش و جوانان به ما داده شود كه گفته شده این مبلغ به حساب باشگاه واریز شده است.
وی در مورد استعفاهای زیاد خود گفت: من خوش استعفا هستم و هر وقت فشار بیاید بازهم استعفا خواهم داد. فعلا در باشگاه حضور دارم اما من گفته ام از ۲۳ میلیارد هزینه باشگاه می توانم ۱۰ میلیارد تومان در آمدزایی كنم و باید مابقی آن تامین شود و اگر این اتفاق رخ ندهد چگونه در استقلال بمانم.
فتح الله زاده خاطرنشان كرد: از ما انتظار دارید كه در آسیا قهرمان شویم و آیا واقعا با دو میلیارد می شود آن تیم هایی كه چندین برابر ما هزینه كرده اند را شكست داد.
وی تاكید كرد: من توانمندی دارم و مثل بعضی ها نیستم بگویم ۳۰میلیارد می آورم اما اگر نتوانستم به گردن دیگران بیاندازم. من فقط توانایی ۱۰ میلیارد درآمدزایی را دارم.
وی افزود: به خاطر تیم شخصا دست به كار شده ام و سعی می كنم تا آخر هفته بازیكنان مدنظر امیر قلعه نویی را جذب كنم تا تیم بدون مشكل كار كند.طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: اخبارنقل وانتقالات، نقل وانتقالات، نقل وانتقالات لیگ برتر، لیگ برتر، استقلال تهران، سایت استقلال تهران، اخباراستقلال تهران، بابک استقلالی،


تاریخ : یکشنبه 2 تیر 1392 | 03:09 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات