فتح اله زاده

استقلال مكلف به تامین ۶۰ درصد از بودجه خود شده است؛

امیدوار رضایی: استعفاهای فتح الله زاده را جدی نگیرید

ادامه مطلب راحتما پیگیری نمایید
فتح اله زاده

استقلال مكلف به تامین ۶۰ درصد از بودجه خود شده است؛

امیدوار رضایی: استعفاهای فتح الله زاده را جدی نگیرید

تهران - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران با بیان اینكه استقلال، امسال باید ۶۰ درصد از بودجه خود را تامین كند و ۴۰درصد مابقی را وزارت ورزش و جوانان برعهده گرفته است، گفت: استعفاهای پی در پی فتح الله زاده را جدی نگیرید!

به گزارش ایرنا، امیدوار رضایی عصر امروز (شنبه) پس از پایان نشست اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: بین كادر فنی و مدیریتی باشگاه در بحث نقل و انتقالات هماهنگی كامل وجود دارد.
وی افزود: در نشست امروز گزارش خوبی از نقل و انتقالات و پیگیری هایی كه در این خصوص انجام شده توسط مدیرعامل ارایه شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.
رضایی در خصوص عقب افتادن تیم استقلال از رقیب دیرینه خود در شروع تمرینات و امكانات جانبی از جمله هواپیمای اختصاصی گفت: به باشگاه رغیب تبریك می گویم، البته سال گذشته نیز آنان وضعیت خوبی داشتند و همه فكر می كردند كه استقلال در فصل نقل و انتقالات عملكرد خوبی نخواهد داشت.
وی گفت: در فصل قبل نیز بازیكنان خوبی جذب شدند و در آسیا به جمع هشت تیم برتر راه یافتیم.
رضایی اظهار داشت: شاكله اصلی تیم ملی را بازیكنان تیم استقلال تشكیل دادند و ما برای اداره باشگاه استقلال روش خاصی داریم و از حاشیه ها پرهیز می كنیم و به دنبال كارهای فرهنگی و كیفی هستیم و در عین حال می بینیم با وجود مشكلات مالی، بازیكنان با غیرت برای موفقیت تیم خود و تیم ملی تلاش كردند.
وی افزود: استقلال از سال های گذشته بدهی های انباشته شده ای دارد كه ما برای این نداری ها راهكارهایی پیدا كرده ایم و در این خصوص درخواستی از وزیر ورزش و جوانان به عنوان رییس مجمع داشته ایم البته تا زمانی كه وزیر ورزش و جوانان این راهكارها را تایید و ابلاغ نكند، اعلام نخواهیم كرد.
وی در واكنش به این پرسش كه آیا تغییر دولت باعث نمی شود مشكلی برای باشگاه استقلال بوجود آید؟ گفت: ما به این موضوع فكر نمی كنیم، هر دولتی كه در راس كار قرار می گیرد باید به مردم توجه كند چرا كه بخش اعظمی از مردم را هواداران استقلال تشكیل می دهند.
رضایی گفت: فكر می كنم در دولت آینده با توجه به شعارهای قوی تری كه در خصوص توجه به جوانان و مردم داده شده است، وضعیت بهتر شود.
وی در خصوص تكراری شدن استعفای علی فتح الله زاده گفت: امكان دارد فتح الله زاده باز هم چنین مسایلی را مطرح كند اما خبرنگاران نباید این موضوع را جدی بگیرند!
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: در فصل آینده باید ۶۰ درصد را باشگاه و ۴۰ درصد را وزارت ورزش و جوانان تامین كند.طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: اخبارنقل وانتقالات، نقل وانتقالات، نقل وانتقالات لیگ برتر، لیگ برتر، استقلال تهران، سایت استقلال تهران، اخباراستقلال تهران، بابک استقلالی، امیدوار رضایی، استعفا، فتح الله زاده،


تاریخ : یکشنبه 2 تیر 1392 | 02:19 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات