فتح اله زاده

تهران - رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران پس از پایان نشست هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: هواداران نگران نباشند چرا كه ما در نظر داریم تیمی بهتر از فصل قبل ببندیم.

به گزارش ایرنا، مقداد نجف نژاد بعدازظهر امروز (شنبه) در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه امروز گفت: جلسه بسیار خوبی داشتیم، در خصوص تمهیداتی كه برای فصل آینده پیش بینی
كرده ایم در این نشست صحبت كردیم.
وی گفت: تغییرات در استقلال فقط با صلاحدید .........

ادامه مطلب راحتما پیگیری نمایید
فتح اله زاده

تهران - رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران پس از پایان نشست هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: هواداران نگران نباشند چرا كه ما در نظر داریم تیمی بهتر از فصل قبل ببندیم.

به گزارش ایرنا، مقداد نجف نژاد بعدازظهر امروز (شنبه) در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه امروز گفت: جلسه بسیار خوبی داشتیم، در خصوص تمهیداتی كه برای فصل آینده پیش بینی
كرده ایم در این نشست صحبت كردیم.
وی گفت: تغییرات در استقلال فقط با صلاحدید سرمربی و توسط مدیرعامل باشگاه ایجاد خواهد شد.
وی افزود: خوشبختانه بخشی از بودجه استقلال مورد تصویب وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته و بزودی در اختیار باشگاه قرار می گیرد.
نجف نژاد اظهار داشت: ما هم راهكارهایی برای تامین بودجه اندیشیده ایم كه نزدیك به نتیجه است.
وی افزود: هواداران مطمئن باشند فصل آینده استقلال بهتری نسبت به گذشته خواهیم داشت.
رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در ادامه گفت: البته جلسه امروز باید هفته گذشته برگزار می شد كه به دلیل مسایل مختلف به امروز موكول شد.
وی گفت: جلسه امید بخشی داشتیم، راهكارهایی كه برای رفع مشكلات مالی پیش بینی كرده بودیم به بار نشست.
نجف نژاد اظهار داشت: مسوولیت سنگین دفاع از كیان ورزش كشور در آسیا به عهده استقلال است و ما باید به خوبی از این تیم حمایت كنیم. بنابراین در فصل جدید مقتدرتر از گذشته حاضر می شویم. امروز سیاست گذاری خوبی داشتیم و چشم انداز روشن است.
وی گفت: وزارت ورزش و جوانان همكاری بسیار خوبی با باشگاه داشته است، بخشی از تامین بودجه باشگاه بر عهده ما است و بخش دیگر را وزارت ورزش و جوانان باید پرداخت كند.
نجف نژاد افزود: به دنبال این هستیم بدهی های خود به بازیكنان را پرداخت كنیم، در طول سال مشكلاتی داشتیم اما بازیكنان و كادر فنی همواره با ما همكاری و همدلی كردند و مردم راندمان كار مدیران استقلال را در فصل گذشته دیدند.
وی در خصوص استعفای فتح الله زاده گفت: مدیرعامل به دلیل مشكلات مالی استعفا كرده بود اما مشكلات تا حد زیادی حل شده است و فتح الله زاده همچنان به كار خود ادامه خواهد داد!
رییس هیات مدیره باشگاه استقلال افزود: ما كار را تعطیل نكرده ایم اما به هواداران به گونه ای رسانده اند كه گویا كار تعطیل شده است، تغییرات نیز در حدی بود كه سرمربی تیم می خواست.
وی در واكنش به پرسش های خبرنگاران در خصوص تك تك بازیكنان گفت: من روی افراد بحث نمی كنم، به تركیبی كه مدنظر بوده تا حد زیادی رسیده ایم، چند نفر مانده اند كه قرارداد آنها بزودی بسته می شود.
نجف نژاد در خصوص آخرین وضعیت جباری و مصاحبه های او علیه مسوولان باشگاه گفت: امروز در خدمت این بازیكن بودیم، ما سیاست گذار هستیم و وظیفه برخورد نداریم و این كار برعهده مدیرعامل و سرمربی است.
وی افزود: ظرفیت باشگاه استقلال بالا است و اگر اولین ها تامین شود ما می توانیم ۱۰۰ درصد هزینه های استقلال را تامین كنیم.
وی اظهار داشت: یكی از این اولین ها زمین است، ما با مسوولان مربوطه در این خصوص نشستی داشته ایم.
نجف نژاد یادآور شد: حق پخش تلویزیونی یكی دیگر از راهكارهای جدی برای تامین مخارج باشگاه است و در این خصوص نیز با صدا و سیما به توافقاتی رسیده ایم و اگر اینها در اختیار ما قرار گیرد، فكر نمی كنم مشكلی برای تامین منابع مالی داشته باشیم.
وی در واكنش به این پرسش خبرنگاران كه گفته می شود ۳ میلیارد از وزارت ورزش و جوانان گرفته اید، گفت: شما فكر كنید ما این مبلغ را گرفته ایم و نگران نباشید چرا كه بر حسب همین موضوع داریم چك می كشیم و این مبلغ امروز می تواند بسیاری از مشكلات ما را رفع كند.طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: اخبارنقل وانتقالات، نقل وانتقالات، نقل وانتقالات لیگ برتر، لیگ برتر، استقلال تهران، سایت استقلال تهران، اخباراستقلال تهران، بابک استقلالی، مقداد نجف نژاد،


تاریخ : یکشنبه 2 تیر 1392 | 03:41 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات