پورحیدری: استقلال اكنون بیش از هر زمانی به حمایت هواداران نیاز دارد
تهران - عضو هیات مدیره و مدیر فنی باشگاه استقلال تهران گفت: تیم فوتبال استقلال ایران اكنون بیش از هر زمان دیگری به حمایت هواداران پرشمار خود نیاز دارد تا بتواند با برتری مقابل بوریرام تایلند به جمع چهار تیم برتر آسیا صعود كند.


«منصور پورحیدری» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت:..........

ا
دامه مطلب راحتمابخوانید
مردم همیشه با درك شرایط حساس، از تیم های ملی و باشگاهی كشورمان در میادین مختلف حمایت كرده اند و بدون شك به حساسیت بازی روز چهارشنبه استقلال مقابل بوریرام نیز به خوبی آگاه هستند و نماینده كشورمان را تنها نمی گذارند.
وی افزود: تیم استقلال با نام ایران رو در روی حریف تایلندی قرار می گیرد و همه باید از این تیم حمایت كنند تا پس از سال ها یك نماینده از كشورمان بتواند با صعود به مراحل بالاتر به مقام قهرمانی آسیا دست یابد و پرچم جمهوری اسلامی در فوتبال آسیا به اهتزاز درآید.

منصور پورحیدری
مدیر فنی تیم فوتبال استقلال با اشاره به درخواست فدراسیون فوتبال از كنفدراسیون فوتبال آسیا برای میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا، گفت: امیدواریم فوتبال دوستانی كه روز چهارشنبه برای حمایت از تیم استقلال در ورزشگاه آزادی حاضر می شوند فقط به تشویق نماینده كشورمان بپردازند و شاهد مشكلی مانند پرتاب ترقه نباشیم.
پورحیدری تصریح كرد: پرتاب ترقه توسط تماشاگران می تواند علاوه بر جریمه نقدی، خطر كسر امتیاز برای استقلال نیز به دنیال داشته باشد و فوتبال كشورمان نیز از جمع كشورهایی كه خواهان میزبانی جام ملت های آسیا هستند، خارج شود.
مدیر فنی تیم استقلال با بیان اینكه آبی پوشان در دیدار مقابل بوریرام تایلند كار دشواری پیش رو دارند، اظهار داشت: تیم استقلال در برهه كنونی كمبودهایی از جمله مصدومیت بازیكنان و مشكلات مالی دارد اما با حمایت همه جانبه هواداران می توانیم در این شرایط حساس به نتیجه مطلوبی دست یابیم و به مرحله نیمه نهایی صعود كنیم.
پورحیدری كه همراه با تیم استقلال به عنوان سرمربی دومین قهرمانی آبی پوشان را در آسیا در كارنامه دارد در پاسخ به این پرسش كه چرا نمایندگان كشورمان در سال های اخیر نتوانسته اند قهرمان آسیا شوند؟ گفت: تیم های باشگاهی در فوتبال آسیا اكنون هزینه های زیادی برای جذب بازیكنان مطرح خارجی می كنند و با برنامه ریزی مدون به اهداف خود می رسند.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال با اشاره به مشكلات عدیده در فوتبال كشورمان اظهار داشت: این مشكلات روز به روز بیشتر هم می شود و از مسوولان ورزش انتظار داریم هر چه زودتر به وضعیت باشگاه ها به خصوص استقلال و پرسپولیس رسیدگی و آنها را خصوصی كنند تا شاهد رشد فوتبال باشیم.
وی، نداشتن ثبات كاری برای مدیران، مربیان و بازیكنان نیز از دیگر مشكلات مهم فوتبال در ایران دانست و اضافه كرد: زمانی كه با تیم استقلال قهرمان آسیا شدیم بازیكنان و كادر فنی تیم چند سال در كنار یكدیگر حضور داشتند و این ثبات سبب شد تا با هماهنگی كامل به هدف نهایی دست یابیم.
تیم فوتبال استقلال ایران ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه روز چهارشنبه در دور رفت مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران پذیرای تیم بوریرام تایلند است.طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: منصورپورحیدری، استقلال تهران، لیگ برتر، جام باشگاههای اسیا، پیشکسوت، سایت رسمی استقلال تهران، بابکم استقلالی،


تاریخ : دوشنبه 28 مرداد 1392 | 10:32 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات