گزارش تمرین آبی‌پوشان

قلعه‌نویی، رحمتی و اکبرپور در مجلس/غیبت مجیدی، عمران‌زاده پرتابگر شد

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب سرمربی و چند بازیکن این تیم برگزار شد.

خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی، رحمتی و اکبرپور در مجلس/غیبت مجیدی، عمران‌زاده پرتابگر شد


 ادامه مطلب رابخوانید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری شد.

امیر قلعه‌نویی، مهدی رحمتی و سیاوش اکبرپور امروز به دلیل حضور در فراکسیون مجلس شورای اسلامی در تمرین آبی‌پوشان حضور نداشتند و این سه برای در میان گذاشتن مشکلات استقلال در این جلسه شرکت کردند.

* ساموئل که قرار بود از امروز در تمرینات حاضر شود، دیگر غایب تمرین بود.

* میرشاد ماجدی نیز در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشت تا استقلالی‌ها مثل دیروز با تعداد نفرات کم برنامه‌های تاکتیکی خود را پیاده کنند.

* فرهاد مجیدی که دیروز تنها 20 دقیقه تمرین کرده بود امروز در محل تمرین حاضر نشد.البته محمد قاضی دیگر بازیکنی است که به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در تمرینات شرکت کند.

* آرش برهانی با 5 دقیقه تاخیر خود را به کمپ استقلال رساند.

* داود حقی بازیکن اسبق تیم‌های راه‌آهن، ذوب‌آهن و پیکان از امروز در تمرینات استقلال شرکت کرد. این بازیکن با درخواست قلعه‌نویی فعلاً با آبی‌پوشان تمرین می‌کند تا در صورتی که شرایط حضور در این تیم را داشته باشد در نیم فصل به جمع آبی‌پوشان اضافه شود، وی امروز با شماره 12 در تمرین حاضر شد.

* حنیف عمران‌زاده که در ابتدای تمرین امروز به همراه نیکبخت واحدی زیر نظر مربی بدنساز تمرین کرده بود در حاشیه تمرین امروز نیزه‌ها را از کنار زمین برداشته و با قدرت آن را پرتاب می‌کرد.

* در غیاب سرمربی تیم استقلال، تمرینات تاکتیکی زیر نظر مجید صالح پیگیری شد و آبی‌پوشان به صورت سبک کارهای تاکتیکی را پشت سر گذاشته و در غالب دو تیم زرد و آبی به فوتبال پرداختند.

* مهدی نظری و پژمان نوری که روز گذشته در تمرینات غایب بودند امروز زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را از سر گرفتند.

* منصور پورحیدری و سیروس دین‌محمدی نفراتی بودند که در تمرینات امروز حاضر شدند.

* تمرین تیم استقلال ساعت 17 به پایان رسید.

طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، سایت استقلال، سایت استقلال تهران، سایت فوتبال، سایت باشگاه استقلال، اخبار، اخبارفوتبال، اخبارورزشی، اخباراستقلال، اخباراستقلال تهران، اخبارتیم استقلال، لیگ برتر، اخبارلیگ برتر، امیرقلعه نویی، سرمربی استقلال، سرمربی استقلال تهران، بازی، فوتبال، باشگاه، باشگاه فوتبال،


تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1392 | 05:25 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات