گزارش تمرین تیم ملی

خوشامدگویی ملی‌پوشان به بیت‌آشور/ داوری ۲ گل از شجاعی خورد

کادر فنی بیت‌آشور را به بازیکنان تیم ملی معرفی کرد و آنها با دست دادن، به این بازیکن دوملیتی خوشامد گفتند.

خبرگزاری فارس: خوشامدگویی ملی‌پوشان به بیت‌آشور/ داوری ۲ گل از شجاعی خوردبه گزارش خبرگزاری فارس، تمرین تیم فوتبال ایران در آکادمی تیم‌های ملی از ساعت 16 آغاز شد. در حالی که بیت‌آشور بازیکن دو ملیتی ایرانی- آمریکایی در این تمرین حضور داشت.

* تمرین امروز تیم ملی دو میهمان ویژه داشت فرشاد پیوس و جواد زرینچه دو پیشکسوت سابق استقلال و پرسپولیس که زمانی پیراهن تیم ملی را هم بر تن داشتند.

* فدراسیون فوتبال در حال ساخت یک مستند برای تیم ملی است و به همین دلیل تجهیزات ویژه فیلمبرداری در کمپ قرار داشت که از تمرینات تیم ملی فیلمبرداری می‌کرد.

* در ابتدای تمرین کارلوس‌ کی‌روش مهرداد بیت‌آشور را به ملی‌پوشان معرفی کرد و آنها نیز با دست زدن به این بازیکن دو ملیتی خوش‌آمد گفتند.

* مهرداد پولادی بازیکن مصدوم تیم ملی به همراه بیت‌آشور جدا از سایر بازیکنان دور زمین دویدند و پس از 30 دقیقه این دو به همراه خسرو حیدری که مصدوم است، زمین تمرین را ترک کردند.


خسرو حیدری

* رحمان احمدی، حامد لک و دانیال داوری زیر نظر گاسپار مربی دروازه‌بانی به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* بازیکنان ابتدا در دو گروه نارنجی و سفید دست‌رشته بازی کردند و سپس در گروه‌های 4 و 5 نفره تمرین حفظ توپ انجام دادند. کی‌روش نظاره‌گر تمرین ملی‌پوشان بود.

* در تمرین امروز تماشاگران نیز اجازه حضور در کمپ تیم‌ ملی را پیدا کردند.

* محسن گروسی یکی دیگر از ملی‌پوشان اسبق در کمپ حضور دارد.

* بازیکنان در دو گروه قرمز و سبز در نصفی از زمین تمرین حفظ توپ انجام دادند و در این تمرین کی‌روش هر چند دقیقه یک بار تذکراتی به بازیکنان می‌داد.

* تمرین تیم ملی نوجوانان هم در زمین شماره 2 تیم ملی همزمان با تمرین تیم ملی بزرگسالان در حال برگزاری است.

* پس از بازی گل کوچک که بازیکنان انجام دادند و بدون حضور دروازه‌بانان بود تیم ملی در دو گروه سبز و قرمز یک فوتبال دستگرمی انجام داد.

* ترکیب تیم سبز که به نظر می‌رسد ترکیب اصلی تیم ملی مقابل تایلند ‌باشد به این شرح است: دانیال داوری، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، هاشم‌ بیک‌زاده، حسین ماهینی، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام،‌ مسعود شجاعی، افشین دژاگه،مجتبی جباری، رضا قوچان‌نژاد و محمدرضا خلعتبری.

 جواد نکونام

* ترکیب تیم قرمز رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، شجاع خلیل‌زاده،‌ محمد خانزاده، کریم انصاری‌فرد، محمد نوری، امید ابراهیمی، علیرضا جهانبخش، احسان حاج‌صفی و یعقوب کریمی.

در ادامه بازی داوری به تیم قرمز پیوست و حامد لک در تیم سبز دروازه بان شد.

مسعود شجاعی هم در این بازی دستگرمی به دانیال داوری گل زد.

* خلعتبری بین دو تیم به عنوان بازیکن آزاد دو تیم بود.

* علی اصغر مدیرروستا نیز به عنوان یکی از ملی‌پوشان سابق در تمرین امروز حضور داشت.

* در ادامه مسابقه پژمان منتظری به رحمان احمدی دروازه‌بان تیم سبز پاس به عقب داد که احمدی نتوانست توپ را کنترل کند و این پاس تبدیل به گل به خودی شد.


پژمان منتظری

* در ادامه مسعود شجاعی گل دوم خود را نیز وارد دروازه داوری کرد.

* این بازی دستگرمی با نتیجه 2 بر یک به سود تیم سبز به پایان رسید.

*محمدرضا ملامحمد رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال نیز در کمپ حضور دارد.

* مهدی محمد نبی سرپرست فدراسیون فوتبال و هوشنگ مقدس هم از حاضرین ویژه در کمپ بودند.

* یکی از پزشکان ایرانی هم مهمان ویژه نبی بود.

* پس از این بازی ملی‌پوشان بدن‌های خود را سرد کردند.

* در پایان تمرین امید نمازی مربی تیم ملی و جواد نکونام به بازی سپک‌تاکرا پرداختند.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: تمرین، تمرین تیم ملی، تیم ملی فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران، مقدماتی، جام ملتهای اسیا، تایلند، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، خسرو حیدری، جوادنکونام، هاشم بیک زاده، استقلال تهران، سایت استقلال، سایت استقلال تهران، جدیدترین اخبارباتصویر، اخبارفوتبال، اخبارتیم ملی، اخبارورزشی، اخباراستقلال، بابک استقلالی، کارلس کی روش، بیت آشور، خوش امدگویی، ملی پوشان، دانیال داوری، دروازه بان، بوندس لیگا، مسعود شجاعی،


تاریخ : یکشنبه 21 مهر 1392 | 07:58 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات