به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم.

 تمرکز خوبی داشتند یک توپ خوب به دست آوردیم و اگر آن را خراب نمی‌کردیم بازی 2 بر صفر می‌شد اما همان توپ

 برگشت و به دروازه ما رفت. با این بازی به لیگ بازگشتیم و از جمعه استارت قهرمانی می‌زنیم.


ادامه مطلب راحتمابخوانید

 امیرقلعه نویی قول قهرمانی میدهد

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار مقابل نفت تهران که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، گفت: با این کیفیت زمین، خوب بازی کردن بسیار سخت است. مسئولین تختی تلاش می‌کنند اما باز هم وضعیت همینطور است. آنها که می‌گویند لیگ ما ضعیف شده حرفشان را قبول دارم چرا که این کیفیت زمین در کار تأثیر می‌گذارد. فوتبال بازی کردن در این نوع زمین‌ها بسیار مشکل است به پاس سوم نمی‌رسیدیم و بعد از آن مجبور بودیم توپ را بیرون بزنیم. یک گل استثنایی هم دریافت کردیم که آن هم از شانس بد ما بود.
وی افزود: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. تمرکز خوبی داشتند یک توپ خوب به دست آوردیم و اگر آن را خراب نمی‌کردیم بازی 2 بر صفر می‌شد اما همان توپ برگشت و به دروازه ما رفت. با این بازی به لیگ بازگشتیم و از جمعه استارت قهرمانی می‌زنیم.


باشگاه استقلال تهران

قلعه‌نویی در مورد اینکه از شعار علیه علی دایی جلوگیری کرد، اظهار داشت: به هر حال هرکس وظیفه‌ای دارد. می‌خواهم امروز در خصوص محرومیتم حرف بزنم. نشستن روی سکو بسیار سخت بود تا الان زیاد محروم شدم اما این محرومیت بسیار سخت بود. حسن‌زاده و همکارانش آسوده‌خاطر باشند، این اتفاق هم می‌گذرد حسن‌زاده و همکارانش نظاره‌گر بودند آنها بدون هیچ گزارشی من را محروم کردند. آقای حسن‌زاده خدایی هم هست.

وی در مورد اینکه از دادن برخی شعارها جلوگیری می‌کرد، خاطرنشان کرد: بالاخره رفتار مافیا این است! باید این کار را کنیم در کشور ما بداخلاقی حرف اول را می‌زند کار آموزنده را نشان نمی‌دهیم وظیفه من بود که در جریان بازی از این کار جلوگیری کنم در هر حال سایر مربیان همکار من هستند امیدوارم همانطور که با ما رفتار شد با همه هم رفتار شود. در حق من کم‌لطفی کردند و بی‌گزارش محروم شدم و رأی را به صورت قطعی دادم. مطمئنم حسن‌زاده این کار را قانونی انجام داده و صد در صد عدالت را رعایت کرده است. من زیاد محروم شدم و این بدترین رأی بود. حتی یک بار شش ماه محروم شدم اما به این اندازه سخت و عجیب نبود.طبقه بندی: لیگ برتر ایران،
برچسب ها: امیرقلعه نویی، استقلال، نفت تهران، استقلال تهران، بابک استقلالی، سایت استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، اخبارلیگ برتر، لیگ برتر، لیگ برترایران، قهرمانی، نیم فصل،


تاریخ : شنبه 27 مهر 1392 | 08:50 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات