گزارش حاشیه ها و تمرین امروز تیم استقلال تهران

تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از دربی پایتخت در غیاب 5 بازیکن این تیم برگزار شد.

تیم فوتبال استقلال یک روز پس از دربی 78، از ساعت 11 و 30 دقیقه امروز در کمپ زنده یاد حجازی برنامه‌های خود را پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی‌پوشان سیاوش اکبرپور، سیدمهدی رحمتی، مهدی نظری، احمد جمشیدیان و کبه غایب بودند.

ادامه مطلب رابخوانید
* امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز تمرین امروز در رختکن، فیلم دیدار روز گذشته خود مقابل پرسپولیس را تماشا کرد و بعد از 20 دقیقه از آغاز تمرین وارد زمین چمن شد.

* حنیف عمران‌زاده که قصد داشت راهی مشهد شود به دلیل برخورد با محسن بنگر از ناحیه مچ دست دچار آسیب‌دیدگی شد و امروز با دست ورم کرده به محل تمرین آمد. وی اعلام کرد به همین دلیل به مشهد نرفته و در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* بازیکنان تیم استقلال امروز محور صحبت‌هایشان اتفاقات روز گذشته بود، آنها در خصوص صحنه‌های مختلف صحبت می‌کردند و نظرات یکدیگر را جویا می‌شدند. بیشتر بازیکنان در خصوص مهرداد اولادی و صحنه‌ای که با سیدجلال حسینی درگیر شده بود حرف می‌زدند و البته پیام صادقیان یکی از سوژه‌های اصلی بازیکنان استقلال بود. خطای این بازیکن روی سیاوش اکبرپور باعث شده بود تا بازیکنان در این مورد نظر بدهند و آنها مدعی بودند این حرکت اخراج داشت.


استقلال تهران

* خبرنگاران ژاپنی که از حدود 20 روز پیش برای پوشش دربی به تهران آمده بودند امروز نیز به تهیه گزارش از تمرین استقلال پرداختند. وقتی آنها سراغ قلعه‌نویی آمدند سرمربی استقلال خطاب به آنها گفت در ایران به شما خوش گذشته است، همه چیز خوب است؟ که خبرنگاران ژاپنی پاسخ دادند امروز پس از حضور در تمرین پرسپولیس ایران را ترک خواهیم کرد. آنها پس از مصاحبه با سرمربی استقلال از وی خداحافظی کردند.

* پسر پژمان نوری امروز با پوشش گرم به محل تمرین آمده بود. قلعه‌نویی وقتی وی را دید صدا کرد و از او پرسید بازی پدرت را دیدی. فوتبال دیروز چطور بود که فرزند نوری سری تکان می‌داد و منظورش این بود که بازی را دیده است.

* با توجه به اتمام دربی و تساوی بدون گل استقلال و پرسپولیس، امروز باز هم تعداد تماشاگران حاضر در تمرین استقلال کم بود و نزدیک به 50 نفر در فضای کاملا آرام نظاره‌گر تمرین بودند.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل پرسپولیس بازی کرده بودند پس از ریکاوری و دویدن دور زمین به بازی تنیس فوتبال پرداختند. بقیه بازیکنان در قالب دو تیم سبز و زرد فوتبال درون تیمی انجام دادند. سرمربی استقلال هم در گوشه‌ای از زمین به صورت ایستاده برنامه‌های تیمش را دنبال می‌کرد. امیرحسین صادقی و ساموئل دو بازیکنی بودند که زودتر از سایرین محل تمرین آبی‌پوشان را ترک کردند.

* در پایان تمرین امیر قلعه‌نویی،‌ حنیف عمران‌زاده را صدا کرد و دقایقی با این بازیکن به گفت‌وگو پرداخت.

* تمرین تیم استقلال فردا مجددا پیگیری خواهد شد و آبی‌پوشان برای دیدار مقابل ذوب‌آهن که روز سه‌شنبه از سری مسابقات جام حذفی برگزار می‌شود خود را آماده خواهند کرد./طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: تمرین، تمرینات استقلال، تمرین باشگاه استقلال، تمرین امروز، اخباراستقلال، سایت استقلال، سایت استقلال تهران،


تاریخ : شنبه 28 دی 1392 | 07:58 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات