تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونینتیجه یک تحقیق نشان داده که رئال مادرید باشگاه برتر قرن در فاصله سالهای 1901 و 2001 انتخاب شده است...سایت گل- فدراسیون آمار و تاریخ فوتبال اعلام کرد که براساس یک تحقیق انجام شده، رئال مادرید به عنوان بهترین باشگاه قرن بیستم انتخاب شده است. در این انتخاب، رئال مادرید بالاتر ازتیمهای یوونتوس و بارسلونا، میلان، بایرن مونیخ قرار گرفته است. در فصول گذشته فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال تیمها را بر اساس شایستگی آنها انتخاب می کرد و در رده بندی ماهانه برترین باشگاههای جهان که از سال 1991 آغاز شده هم همین کار را انجام می داد.معیارهای انتخاب باشگاهها برای این رده بندی زیاد بوده و شامل تعداد قهرمانیهای باشگاهها در طول قرن بیستم بوده و حالا این فدراسیون توضیح داده که چطور به این انتخاب رسیده و در بیانیه ای بدین منظور می گوید:" به مدت چند سال فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال، از باشگاههای مختلف، خبرنگاران ورزشی و هواداران فوتبال خواست تا تیم منتخب قرن را براساس مبناهای واقعی بدون ارزشگذاریهای خیالی و تاثیر پذیریهای دیگر، انتخاب کنند. این رده بندی براساس تعداد قهرمانیهای کسب شده و جایگاه تیمها در لیگهای داخلی انجام شده است. از آنجا که رده بندی باشگاهها از سوی این فدراسیون از سال 1991 هرماه صورت گرفته، این موضوع نمی تواند به عنوان ملاکی برای انتخاب تیم قرن محسوب شود. به همین خاطر این فدراسیون تصمیم گرفته که رده بندی برترین باشگاههای قرن را بر اساس نتایج آنها در رقابتهای قاره ای انجام دهد. رقابتهای داخلی راهی برای صعود تیمها به این رقابتها هستند ضمن اینکه رقابتهای بین قاره ای جزو ملاکهای ارزشیابی محسوب نشده است."

 


 بدین ترتیب عملکرد تیمها درلیگ قهرمانان، جام یوفا، جام جامداران، میتروپا کاپ، کوپا لاتینا و سوپرجام اروپا برای این انتخاب ملاک بوده اند.

ده تیم برتر قرن بیستم بر اساس انتخاب این فدراسیون به این شرح هستند:

 

رئال مادرید 563.30 امتیاز

یوونتوس 466.00 امتیاز

بارسلونا 458.00 امتیاز

میلان 399.75 امتیاز

بایرن مونیخ 399.00 امتیاز
 


اینتر362.00 امتیازآژاکس 332.75 امتیاز

لیورپول 300.25 امتیاز

بنفیکا 299.00 امتیاز

اندرلشت 231.00 امتیا
ز
طبقه بندی: فوتبال در دنیا،
[ چهارشنبه 31 فروردین 1390 ] [ 05:56 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت