تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی

با وجود شكست استقلال برابر پاختاكور ازبكستان،‌ مدیر فنی این باشگاه می‌گوید هنوز بازی برای استقلال تمام نشده و این تیم همچنان شانس صعود دارد. او همچنین در لفافه اشاره‌ای هم به اتفاقات بازی استیل آذین و پرسپولیس كرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر حجازی در گفت‌وگویی كه با سایت شخصی‌اش انجام داده به سوالات مختلفی پاسخ گفته كه بخشی از این گفت‌وگو در پی می‌آید:


- شکست استقلال مقابل پاختاکور را چطور ارزیابی می‌کنید؟

استقلال می توانست بازنده نباشد. پاختاکور قدرت چندانی نداشت. نمی خواهم ایراد بگیرم اما گل برهانی یکی از بهترین گلهای تاریخ زندگی‌اش بود، برهانی بسیار با هوش و حرفه‌ای عمل کرد و روحیه بالایی گرفت. دیدگاه فنی من این است که عدم تعویض برهانی با آن شرایط روحی و سرعت بالا و همینطور فرهاد مجیدی که کماکان معتقدم نباید تعویض شود مگر دچار مصدومیت شود، می‌توانست کمک بیشتری به استقلال کند. با این حال 2 بازی دیگر باقی مانده است و استقلال کماکان شانس صعود دارد. باید به کادر فنی و بازیکنان دلگرمی و امیدواری داد تا در 2 بازی آتی با همت و یکدلی صعود از این مرحله را جشن بگیرند و به آنچه استحقاقش را دارند، دست یابند. در ضمن باید به محمدی این تذکر را بدهم که توپهایی که از فاصله دور به سمت دروازه ارسال می شود، گلر باید از دروازه خارج شود و توپ را دفع کند. دلیلی ندارد در مواقع ارسال چنین توپهایی روی خط دروازه ایستاد. البته نا گفته نماند محمدی چندین موقعیت خطرناک را از حریف گرفت.- امروز بذر پاشی چمن طبیعی کمپ اختصاصی استقلال با دستان شما انجام گرفت، روند ساخت کمپ را چطور دیدید؟

فتح اله زاده کار خود را بلد است و استقلال را علیرغم شرایط سختی که ابتدای فصل داشت، بخوبی جمع و جور کرد. روند ساخت کمپ نیز بخوبی پیش می‌رود. با ساخت کمپ هزینه‌های استقلال نیز کاهش پیدا می‌کند و حتی باشگاه می‌تواند با برنامه هایی که فتح اله زاده دارد، درآمدزایی خوبی داشته باشد و از سازمان کمتر کمک گیرد. فتح اله زاده با پیگیری و اقدام در جهت نهایی شدن ساخت کمپ می تواند بیشتر از گذشته در یاد و قلب هواداران استقلال باقی بماند، هر چند امیدوارم اجازه دهند تا او بخوبی کارهایش راپیش ببرد.معمولا عادت کرده‌اند کسانی که قصد خدمت به مردم را دارند ، بر کنار کنند و من شخصا امیدوارم این اتفاق برای فتح اله زاده نیفتد.در ضمن از سعیدلو می خواهم اجازه دهد تا فتح‌اله زاده به تنهایی استقلال را مدیریت کند .همانطور که تا به امروز موفق بوده است.استقلال نیازی به هیات مدیره ندارد.در ایران رسم بر این است که یک عده بیکار که دوست و رفیق مقامات هستند، بعنوان اعضای هیات مدیره انتخاب می شوند وگرنه در تیمهای مطرح دنیا اعضای هیات مدیره بر اساس تخصص و تواناییهایشان انتخاب می‌شوند و از هیچ کوششی برای موفقیت تیم دریغ نمی کنند. اگر بر اساس قوانین کنفدراسیون آسیا در انتخاب اعضای هیات مدیره اجباری است، اجازه دهید فتح اله زاده این انتخاب را انجام دهد تا در کارش دخالت نشود و در غیر این صورت، عده ای را بصورت صوری انتخاب كنید، رستورانی خوب را هر از گاهی برایشان انتخاب کرده تا آنجا چلوکبابشان را صرف کنند و بروند دنبال زندگی‌شان و در کار مدیرعامل و زیر مجموعه وی دخالت نکنند. 

- علی کریمی در متنی احساسات خود را همانطور که حتما می‌دانید نسبت به شما بیان کرده است. در این ارتباط صحبت خاصی دارید.

علی کریمی بازیکنی مردمی است که همسو بودنش با مردم را اثبات کرده است. فقط می‌توانم از این بازیکن که در دل مردم جای دارد و از راه دور احساسات خود را صادقانه نسبت به من ابراز داشته است، قدردانی کنم و برای وی در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت كنم.

- در حالی که انتظار می‌رود دولت از چهره‌هایی مثل شما قدردانی كند، طی چند روز اخیر خانواده شما و همین طور یک شرکت خصوصی که پرتال شخصی برایتان طراحی و اجرا كرده در مراسمهایی از شما تجلیل و قدردانی كردند و هنرمندان، اهالی فوتبال و مطبوعات با شور و شوق خاصی در این مراسم شرکت کردند.مردم نسبت به من لطف دارند. ناصر حجازی همواره سعی کرده تا از مردم جدا نباشد. همیشه با مردم بوده‌ام و هر چه دارم از خدا و سپس لطف و محبت مردم است. من و امثال من مدیون مردم هستیم. آنها مرا حجازی کردند. اینها شعار نیست یا از روی تظاهر نمی گویم. خوشبختانه همه مرا به صراحت لهجه می‌شناسند. این که از مردم می گویم حرف دلم است.از اینکه می‌بینم بعضیها با زدن چند گل یا مورد توجه قرار گرفتن توسط مردم‌، از همه طلبکار هستند، ناراحت می شوم. متاسفانه اینها وقتی توسط همین مردم بزرگ می‌شوند ادا در می‌آورند و فراموش می‌کنند که از کجا و چطور به چنین جایگاههایی رسیده اند. نمی‌دانند که فقط مشهور هستند و با این خصوصیات اخلاقی محبوبیتی بین مردم ندارند. تختی به دلیل مدالها و قهرمانیهایش تختی نشد که اگر این طور بود، موحد یا حبیبی مدالهای بیشتری داشتند. تختی بدلیل مردمی بودنش تختی شد. از قدیم گفته‌اند که درخت هر چه پربارتر، افتاده تر. وقتی بیشتر مورد توجه قرار گرفتیم، باید سر به زیرتر شده و ادبیات و رفتارمان را بهتر کنیم.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ چهارشنبه 31 فروردین 1390 ] [ 04:58 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت