Cache-Control: max-age=604800 سایت استقلال همراه اخبار روز باتصویر - رضایت‌کی‌روش‌ازتمرینات‌تیم‌ملی‌درآفریقای‌جنوبی

رضایت‌کی‌روش‌ازتمرینات‌تیم‌ملی‌درآفریقای‌جنوبی

رضایت‌کی‌روش‌ازتمرینات‌تیم‌ملی‌درآفریقای‌جنوبی

بازیکنان حاضر در اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال در آفریقای جنوبی از رضایت کارلوس کی‌روش درقبال اجرای برنامه های خود در ژوهانسبورگ خبر دادند.ادامه مطلب را بخوانید
به نقل از فارس، بر اساس تصمیم کادر فنی تیم ملی، ملی‌پوشان صبح امروز تمرینات بدن سازی خود را از سر گرفتند و بعدازظهر هم در مجموعه ورزشی «مودر فونتین» تمرینات تاکتیکی خود را ادامه خواهند داد.

احمد آل نعمه، بازیکن تیم نفت تهران با تأکید بر رضایت کی‌روش از تمرینات تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی گفت: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از این اردو راضی است و بازیکنان نیز بسیار سرحال تمرین می‌کنند.

آل نعمه همچنین با اشاره به اینکه کی‌روش بر روی تمرکز بازیکنان هنگام کارهای تاکتیکی و تکنیکی و تمرین‌های بدنسازی آنها تاکید زیادی دارد، افزود: رسیدن به هماهنگی در تمرین‌های تاکتیکی تیم ملی، هدفی است که کی روش آن را دنبال می‌کند.

همچنین سوشا مکانی، دروازه‌بان باشگاه فولاد نیز در این خصوص به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: از زمانی که تعداد بازیکنان تیم ملی به حد نصاب رسیده، دست کادر فنی هم برای اجرای تمرین‌های تاکتیکی در زمین باز شده است.

با اضافه شدن 2 بازیکن تیم سپاهان به اردوی آفریقای جنوبی، هم اکنون ملی‌پوشان تمرینات بدنسازی و تاکتیکی خود را در ژوهانسبورگ دنبال می‌کنند.طبقه بندی: اخبارتیم ملی ایران،
برچسب ها: تیم ملی فوتبال، کارلس کی روش، سرمربی، رضایت، افریقای جنوبی، اردو، تیم ملی ایران،


تاریخ : سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 | 06:21 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات