تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی

حدادی در مرحله اول لیگ الماس هفتم شدحدادی در مرحله اول لیگ الماس هفتم شد


نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن در مرحله اول لیگ الماس در جایگاه هفتم قرار گرفت. مرحله نخست لیگ جهانی دو و میدانی الماس امشب در دوحه قطر برگزار شد و در ماده پرتاب دیسک احسان حدادی، نایب قهرمانی المپیک 2012 لندن و نماینده ایران در این رقابت با ثبت رکورد 61 متر و 86 سانتی‌متر در جایگاه هفتم ایستاد.

به گزارش فارس، حدادی در پرتاب نخست 61 متر و 86 سانتی‌متر را به ثبت رساند و در پرتاب دوم ......
ادامه مطلب رابخوانید
مرتکب خطا شد. سومین پرتاب وی 61 متر و 12 سانتی‌متر بود و در چهارمین توانست دیسک را 61 متر و 51 سانتی‌متر پرتاب کند. وی در پرتاب پنجم خود بازهم مرتکب خطا شد و در نهایت در پرتاب ششم رکورد 61 متر و 54 سانتی‌متر را به نام خود ثبت کرد. وی در مجموع در بهترین پرتاب خود با 61 متر و 86 سانتی‌متر که همان پرتاب نخستش بود در جایگاه هفتم ایستاد.

در این مرحله پیتر مالاخوسکی لهستانی با رکورد 65 متر و 82 سانتی‌متر در جایگاه نخست ایستاد؛ ویکاس گودا با 62 متر و 94 سانتی‌متر و گرد کانتر استونیایی با پرتابی به طول 62 متر و 90 سانتی‌متر به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم ایستادند.

حدادی در مسابقات قهرمانی کشور نیز در مکان دوم ایستاده بود.طبقه بندی: بازیهای المپیک،
برچسب ها: احسان حدادی، نایب قهرمان، پرتاب دیسک، المپیک لندن، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 ] [ 08:53 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت