بهرام افشار زادهمی‌خواهیم استعدادها را در سراسر کشور شناسایی کنیم
افشارزاده: به قلعه‌نویی اعتماد دارم/ آبرو و اعتبار ورزشی‌ام را چند برابر می‌کنم

خبرگزاری فارس: افشارزاده: به قلعه‌نویی اعتماد دارم/ آبرو و اعتبار ورزشی‌ام را چند برابر می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس، بهرام افشار زاده بعد از جلسه‌ هیات مدیره باشگاه استقلال با وزیر ورزش گفت: خوشحالم رسانه‌ها مرتب مراقب برنامه‌های استقلال بودند. جلسه امروز با توجه به چهار روزی که از کارمان شروع شده بود. مسایلی را بیان کردند و برآیند یک کار ارزشمند برای فوتبال ایران بود. اول باید استعداد یابی کنیم و اخلاق و فرهنگ داشته باشیم و فضایی ایجاد کنیم که ورزشکاران در آن کار کنند. به منش و اخلاق ورزشکاران توجه داشته باشند. 95 درصد رسانه‌ها به فوتبال هستند و که 5 درصد به بقیه فدراسیون‌هاست و


............ادامه مطلب رابخوانید
  ............ 95درصد اخبار رسانه‌هامربوط به این دو باشگاه هستند از رسانه‌ها می‌خواهم اجازه بدهند در آرامش کار کنیم.

وی ادامه داد: از مقامات ذی ربط صلاحیت را گرفتیم تا یکی از اسپانسرهای خوب را داشته باشیم و از کمپ استقلال بازدید کردم و به استان‌ها توجه داشته باشیم و بتوانیم به استعداد‌های‌مان توجه داشته باشیم از کل کشور استفاده کنیم و ورزشکاران با ادب، خلق و خوی مردانگی آشنایی پیدا کند همانطور که تاکنون بوده و به رای داوران احترام بگذارند و به پیشکسوتان هم احترام  بگذاریم.

افشارزاده در مورد جلسه‌هایی که با قلعه‌نویی داشت، گفت: با قلعه‌نویی جلسه های متعدد داشته‌ام او با خلق و خوی من و اعضای هیات مدیره آشناست و یکی از اسوه‌های مربیگری است و چشمش را عمل کرده بود. همه چیز با مسایل مالی حل نمی شود 46 میلیارد بدهی داریم که از سال 81 این بدهی هستند و از سایر افراد خیر که حاضر نیستند حتی اسمشان برده شود این مشکل را حل کنیم و با انسجامی که در هیات مدیره است می‌توانیم موفق شویم و قلعه نویی هم تیم خوبی را آماده می‌کنیم.

وی افزود: امروز با قلعه‌نویی صحبت کردم و به مسایل یارگیری ورود نمی‌کنم و به قلعه‌نویی اعتماد دارم و گروهی برای این کار انتخاب نمی‌شود. مطمئن باشید مطالبی که با قلعه‌نویی صحبت کرده ‌ایم در مورد پول نبوده است و با یک فکر اقتصادی بزرگ کار می‌کنیم و مشکلات حل می‌شود.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه آبروی مدیریتی‌‌اش در استقلال به خطر نمی‌افتد، گفت: 55 سال در ورزش بوده‌ام و موفق بوده‌ام به خاطر خلوص نیتی که در کار داشته‌ام. تمام دوستان این توصیه را داشته‌اند و مطمئن باشید که تلاش می‌کنیم آبرو و حیثیت ورزشی‌ام چند برابر شود.طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: سایت استقلال، اخبار جدید استقلال، اخبارتازه استقلال، یارگیری، افشارزاده، بهرام افشارزاده، مدیرعامل استقلال،


تاریخ : سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 | 09:16 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات