آغاز لیگ جهانی والیبال با جدال غول‌ها در برزیلآغاز لیگ جهانی والیبال با جدال غول‌ها در برزیل


بیست‌وپنجمین دوره لیگ جهانی والیبال از فردا در برزیل، بلغارستان، آرژانتین و آلمان شروع می‌شود.به طور قطع بهترین بازی هفته اول مرحله بین قاره‌ای بین غول‌های والیبال جهان، ایتالیا و برزیل برگزار می‌شود. شاگردان برناردو رزنده، میزبان 2 بازی اول در برزیل هستند. آتزوری و سلسائو، تنها تیم‌های جهان هستند که در هر 24 دوره قبلی لیگ جهانی حاضر بوده‌اند و در مجموع 17 مدال طلا را به نام خودشان ثبت کرده‌اند. ایران و لهستان، دیگر تیم‌های این گروه هستند که بازری‌های خود را در مرحله بین قاره‌ای یک هفته دیرتر شروع می‌کنند.

به نقل از تسنیم، در گروه B بلغارستان که به........ادامه مطلب رابخوانید

تازگی با تیم ملی ایران در دیدارهایی دوستانه روبرو شد، میزبان آمریکاست.

در گروه C استرالیا میهمان بلژیک است و شاگردان خولیو ولاسکو در شهر «مندوزا»ی آرژانتین، میزبان تیم ملی فرانسه هستند. فرانسه یکی از حریفان ایران در مسابقات قهرمانی جهان 2104 در لهستان است.

در آخرین بازی این هفته، آلمان از تیم ملی ژاپن پذیرایی می‌کند. ویتال هاینن، سرمربی بلژیکی تیم ملی آلمان گفته که آخرین بار با ژاپنی‌ها در سال 1989 بازی کرده‌ و اگر چه این تیم آسیایی،‌مربی و بازریکنان جدید دارد اما نحوه بازی آنها چندان تغییر نکرده است.

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در مرحله بین قاره‌ای لیگ جهانی والیبال، روزهای نهم و یازدهم خرداد میهمان آتزوری است.طبقه بندی: والیبال ,هندبال, بسکتبال،
برچسب ها: لیگ جهانی والیبال، برزیل، بلغارستان، آرژانتین، آلمان، شروع، ایران،


تاریخ : جمعه 2 خرداد 1393 | 02:59 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات