تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی

تماس استقلالی‌ها با بازیکنان‌مورد نظر قلعه‌نوییتماس استقلالی‌ها با بازیکنان‌مورد نظر قلعه‌نویی


مسئولان نقل و انتقالات باشگاه استقلال با بازیکنان مورد نظر امیر قلعه‌نویی مذاکره را آغاز کرده‌اند. با توجه به اینکه از روز گذشته فصل نقل و انتقالات آغاز شده است باشگاه استقلال برای جذب بازیکنان مورد نیاز خود و همچنین حفظ بازیکنانی که سرمربی این تیم آنها را می خواهد کار را آغاز کرده است.

به گزارش فارس، علی نظری جویباری از سوی افشارزاده به عنوان مسئول.......ادامه مطلب را از دست ندهید
نقل و انتقالات باشگاه استقلال یکی دو روزی است که کار خود را آغاز کرده است. وی با بازیکنانی که در تیم های دیگر مدنظر امیر قلعه نویی هستند صحبت هایی داشته است.

البته اولویت باشگاه استقلال حفظ بازیکنان خودی و آنهایی هستند که قلعه نویی بر حفظ آنها تاکید داشته است.

مسئولان استقلال تا امروز یا مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، محمد قاضی و پژمان نوری صحبت کرده اند.

همچنین بازیکنانی مثل وحید طالب لو، محسن فروزان، سروش رفیعی، اسماعیل شریفات، بختیار رحمانی، هادی عقیلی، وریا غفوری از جمله نفراتی هستند که استقلال با آنها مذاکراتی داشته یا قصد دارد که داشته باشد.

برخی از بازیکنان فعلی استقلال که با آنها مذاکراتی شده از سال های گذشته طلب دارند و یکی از شروط خود برای تمدید قرارداد را پرداخت این مطالبات خود عنوان کرده اند.

از سوی دیگر امیر قلعه نویی تاکید دارد که مسئولان باشگاه با ملی پوشان استقلال در تماس باشند تا تکلیف این بازیکنان برای تمدید قرارداد مشخص شود.طبقه بندی: نقل وانتقالات ایران،
برچسب ها: فصل نقل و انتقالات، باشگاه استقلال، بازیکنان مورد نظر، امیر قلعه‌نویی، سرمربی، علی نظری جویباری، نقل و انتقالات، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 2 خرداد 1393 ] [ 03:48 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت