نیمار:دوست‌دارم در فینال با آرژانتین دیدار کنیمنیمار:دوست‌دارم در فینال با آرژانتین دیدار کنیم


ستاره خط حمله تیم ملی فوتبال برزیل تمایل دارد در فینال جام جهانی با لیونل مسی آرژانتینی روبرو شود.  نیمار، ستاره تیم ملی فوتبال برزیل در گفت‌و‌گو با روزنامه انگلیسی زبان «تایمز هند» در خصوص رویارویی احتمالی با مسی در رقابت‌های جام جهانی 2014 گفت:.......ادامه مطلب را از دست ندهید

در بازی دو تیم باید بهترین عملکردم را برای برزیل داشته باشم، درست همان کاری که لیونل مسی برای آرژانتین انجام خواهد داد و پس از بازی نیز یکدیگر را در آغوش خواهیم گرفت. این دو چیز در بازی احتمالی برزیل و آرژانتین وجود خواهد داشت و استراحت برای‌مان معنی ندارد.

وی افزود: من و مسی در اتاق رختکن ورزشگاه نیوکمپ با هم در این خصوص صحبت کرده‌ایم. من همیشه گفته‌ام که دوست دارم با آرژانتین در فینال جام جهانی دیدار کنیم و البته برزیل پیروز میدان باشد ولی مسی می‌گوید که آرژانتین مقابل برزیل به پیروزی می‌رسد. فوق‌العاده است که نابغه‌ای چون مسی را از نزدیک شناختم و در این زمینه واقعاً خوش‌شانس بوده‌ام.

برزیل در گروه A جام جهانی با تیم‌های کرواسی، مکزیک و کامرون همگروه است و اسپانیا هم در گروه B با تیم‌های هلند، شیلی و استرالیا دیدار خواهد کرد. در صورت صعود دو تیم از گروه‌های خود احتمال رویارویی برزیل و اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی بسیار زیاد است.

مهاجم بارسلونا در خصوص احتمال رویارویی تیمش با اسپانیا اظهار داشت: در حال حاضر مشخص نیست که حریف ما در مرحله بعدی چه تیمی است ولی هم ما از اسپانیا شناخت داریم هم آنها از ما. وقتی شما تلاش می‌کنید تا بهترین باشید نباید رقیب خود را انتخاب کنید. ما باید بهترین عملکرد خود را مقابل هر تیم به نمایش بگذاریم و تنها اینگونه است که می‌توان بهترین شد.

وی افزود: اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی است و در کنار این در سال‌های اخیر دو قهرمانی اروپا را هم به دست آورده‌ است. نیازی به گفتن من نیست، چون اسپانیا تیمی کاملاً آماده برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش است ولی ما هم به دنبال واقعیت بخشیدن به آرزوی‌مان هستیم. ما باید همانند جام کنفدراسیون‌ها شروع خوبی داشته باشیم و از همان سوت شروع بازی روی بهترین ریتم خود باشیم.

شاگردان فیلیپه اسکولاری در دیدار فینال جام کنفدراسیون‌های 2013 برزیل موفق شدند 3 بر صفر اسپانیا را شکست دهند و عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.طبقه بندی: جام جهانی برزیل ،
برچسب ها: نیمار، دوست‌دارم، فینال، آرژانتین، ستاره خط حمله، لیونل مسی، روزنامه انگلیسی زبان،


تاریخ : شنبه 3 خرداد 1393 | 12:01 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات