حلیل سایت برزیل از برد تیم ملی مقابل ترینیدادوتوباگو:تحلیل سایت برزیل از برد تیم ملی مقابل ترینیدادوتوباگو:
شاگردان کی‌روش نمره قبولی گرفتند/ آنها با روحیه وارد جام جهانی می‌شوند

یک سایت برزیلی در تحلیل دیدار دوستانه تیم ملی مقابل ترینیدادوتوباگو نوشت: شاگردان کارلوس کی‌روش در آخرین بازی دوستانه خود نمره قبولی گرفتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت ترا برزیل در تحلیل دیدار دوستانه تیم‌های ایران و ترینیدادوتوباگو نوشت: تیم ملی ایران با گل‌های دو مهاجم جوان خود یعنی احسان حاج‌صفی و رضا قوچان‌نژاد مقابل ترینیدادوتوباگو به برتری رسید و در آخرین بازی آزمایشی قبل از حضور در جام جهانی با کسب این برد نمره قبولی گرفت.

این سایت نوشت: گل اول ایران روی ضربه کرنر از سمت راست زده شد که .......

ادامه مطلب رابخوانید
حاج‌صفی جایگیری خوبی داشت و با دقت توپ را به کنج دروازه رساند. پس از آن تا پایان نیمه اول ایران صاحب موقعیت دیگری شد چرا که دژاگه در محوطه جریمه حریف توسط بازیکنان ترینیدادوتوباگو سرنگون شد و داور بی‌درنگ فرمان پنالتی را داد اما ضربه پنالتی جواد نکونام به تیرک دروازه اصابت کرد و تبدیل به گل نشد.

این سایت نوشت: گل دوم ایران هم توسط قوچان‌نژاد که عامل صعود این تیم به جام جهانی بود در نیمه دوم زده شد. این آخرین محک ایران قبل از شروع کار در جام جهانی بود. پیش از این ایران سه تساوی مقابل بلاروس، مونته‌نگرو و آنگولا کسب کرده بود. اکنون به نظر می‌رسد با این برد بازیکنان ایران در شرایط روحی بهترین برای شروع کار در جام جهانی قرار گرفتند.

همچنین سایت ورزش برزیل در گزارش تحلیل این بازی با اشاره به شرایط خوب جسمانی بازیکنان ایران مقابل ترینیدادوتوباگو نوشت: در ادامه اردوی ایران در کمپ باشگاه کورینتیانس شاگردان کارلوس کی‌روش از تمرینات خود در برزیل با یک برد مقابل تیم ترینیدادوتوباگو نتیجه گرفتند. بعد از این برد همچنین بازیکنان ایران پرتلاش و با انگیزه به کار خود در کمپ باشگاه کورینتیانس ادامه می‌دهندطبقه بندی: جام جهانی برزیل ،
برچسب ها: ترینیدادوتوباگو، جام جهانی، برزیل، جام جهانی 2014برزیل، تیم ملی ایران، فوتبال، تیم ملی فوتبال،


تاریخ : دوشنبه 19 خرداد 1393 | 07:41 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات