محمد-خلیلی-بازیکن-استقلالخلیلی:خوشحالم در استقلال بزرگ هستم
محمد خلیلی، دفاع چپ جوان استقلال در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره حضورش در جمع شاگردان امیر قلعه نویی صحبت کرد. این گفت وگو را می خوانید:

* از شروع فوتبالت شروع کنیم.

- من از تیم های پایه استقلال شروع کردم.

ادامه مطلب را بخوانید

متولد ۷۲/۷/۹ هستم و در تیم های جوانان و امید استقلال به میدان رفته ام. برای گذراندن خدمت سربازی به باشگاه عقاب پیوستم و خوشحالم که توانستم بار دیگر به استقلال برگردم.

* چه طور سر از تیم های پایه استقلال در آوردی؟

- واقعیت این است که برای تست به تمرین استقلال رفتم. تعداد نفرات بالا بود و کسی نبود که در سمت چپ بازی کند. من قبول کردم که دفاع چپ بازی کنم و این پست برایم همیشگی شد.

* قبلش چه پستی بازی می کردی؟

- مهاجم بودم اما بعد از تست دفاع چپ شدم و البته در هافبک چپ هم می توانم بازی کنم.

* از حضورت در استقلال امسال بگو. ظاهرا در ترکیه و بازی با ملوان توانستی قابلیت هایت را نشان دهی.

- من امسال هم برای حضور در استقلال تست دادم و خوشبختانه امیر خان نظرش جلب شد و با ابراز رضایت از عملکردم گفتند که مدارکم را برای عقد قرارداد با استقلال بدهم. درباره اردوی ترکیه ملوان هم باید بگویم که خیلی تلاش کردم تا بازی خوبی ارائه دهم. شاید اگر خوش شانس بودم آن ضربه کاشته ام به ملوان گل می شد اما توپ به تیرک خورد. من در عقاب هم کاشته ها را می زدم و خود امیر خان هم در تمرینات کاشته زدن هایم را دیده بود و اجازه داد در بازی با ملوان ضربه را من بزنم.

* هدفت در استقلال چیست؟

- من امیدوارم با استقلال به همه چیز برسم. تیم ملی امید و در نهایت تیم ملی بزرگسالان بزرگترین آرزوی من است. امیدوارم بتوانم قابلیت هایم را با استقلال نشان دهم و نظر امیرخان را هم جلب کنم.

* اگر حرف باقی مانده بگو.

می خواهم در پایان از آقای رضا رجبی، اصغر حاجیلو که در آکادمی استقلال خیلی برایم زحمت کشیدند تشکر کنم.

همچنین از آقای قلعه نویی که به من اعتماد کردند و امیدوارم بتوانم روزی جواب اعتمادشان را در استقلال بزرگ بدهم. البته یک تشکر ویژه هم از پدر و مادرم داشته باشم که برای رسیدن من به این نقطه خیلی تلاش کردند.
طبقه بندی: بیوگرافی بازیکنان،
برچسب ها: سایت استقلال، سایت باشگاه استقلال، اخباراستقلال، خبرهای تازه استقلال، خبرهای تازه باشگاه استقلال، عکس وتصویراستقلال، اخبارلیگ برترایران،


تاریخ : جمعه 10 مرداد 1393 | 02:06 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات