دی‌ماریا یکی از سه بازیکن برتر جهاندی‌ماریا یکی از سه بازیکن برتر جهانلوکاس بیگلیا معتقد است دی‌ماریا یکی از سه بازیکن برتر جهان است و رئال مادرید باید افسوس از دست دادن اورا بخورد.
در بازی دیشب آرژانتین برابر آلمان که با پیروزی خیره‌کننده آلبی‌سلسته به پایان رسید، لیونل مسی به دلیل مصدومیت حاضر نبود. در غیاب این فوق ستاره بارسلونا،
آنخل دی‌ماریا همه‌کاره تیم آرژانتین بود و با یک گل و سه پاس گل نقش اصلی را در برد تیمش ایفا کرد. کوین گروس‌کرویتس و اریک دورم نود دقیقه در مهار او ناکام بودند.

بعد از بازی تماشاگران هوادار آرژانتین یکصدا فریاد می‌زدند: آنخل، آنخل؛ و تمام خبرنگاران به دنبال مصاحبه با او بودند. دی‌ماریا با خونسردی و فروتنی به سوالات پاسخ داد. وی گفت: "خیلی راضی‌ام؛ این بازی با فینال جام جهانی بسیار تفاوت داشت. خوشحالم که پاس‌هایی که به هم‌بازی‌هایم دادم، موفق شدند به گل تبدیل کنند."

خاویر ماسکرانو هم زبان به تحسین دی‌ماریا گشود: "او بازیکن مهمی برای ماست، یک بازیکن کلیدی. او استعداد باورنکردنی‌ای دارد و تکنیکش معرکه است. امروز نمایش خیلی خیلی خوبی داشت. کنار او بازی کردن فوق‌العاده است."
لوکاس بیگلیا معتقد است دی‌ماریا یکی از سه بازیکن برتر جهان است و رئال مادرید باید افسوس از دست دادن اورا بخورد.

ماتیاس گینتر هم بعد از پایان بازی گفت: "امروز همه دیدند چرا این بازیکن در رئال و اینک در منچستر توپ می‌زند. کار با توپ او بی‌نظیر است و سرعت بالایی هم دارد. امروز در این بازی برای مهار این ستاره واقعا به دردسر افتادیم."

اریک دورم هم گفت: "در نبرد تن به تن دفاع کردن برابر دی‌ماریا خیلی کار سختی بود. او تحرک بالایی دارد. او بازیکنی در بالاترین سطح کلاس جهانی است. مقابله با او اصلا آسان نبود و چند بار توانست از زنجیره دفاعی ما رد شود. امیدوارم یکشنبه برابر اسکاتلند بتوانیم قوی‌تر دفاع کنیم."

طبقه بندی: فوتبال دراروپا،
برچسب ها: دی‌ماریا، رئال مادرید، ارسنال، منچستریونایتد،


تاریخ : پنجشنبه 13 شهریور 1393 | 04:39 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات