هفته دهم لیگ برتر فوتبالهفته دهم لیگ برتر فوتبال
شاگردان گل‌محمدی 10 نفره پیروز شدند/ هت‌تریک استقلال و قلعه‌نویی در شکست‌ها!

تیم فوتبال ذوب‌آهن با برتری خانگی مقابل استقلال به امتیاز 10 رسید و شاگردان قلعه‌نویی مقابل تیم 10 نفره اصفهانی شکست خوردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال در حضور نزدیک به 7 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه فولاد شهر با قضاوت یدالله جهانبازی برگزار شد و با برتری دو بر یک میزبان خاتمه یافت.

وی به امیرحسین صادقی از استقلال و مهدی رجب‌زاده، اسماعیل فرهادی،

 ادامه مطلب رابخوانید
پویا سیف پناهی، قاسم دهنوی و اکبر ایمانی از ذوب‌آهن کارت زرد نشان داد و مهدی رجب زاده را با کارت قرمز اخراج کرد.

مهدی رجب‌زاده در دقیقه 10 از روی ضربه ایستگاهی دروازه استقلال را باز کرد تا سبزپوشان اصفهانی از حریف خود پیش بیفتد.

در این نیمه که بازی درگیرانه‌ای را از هر دو تیم شاهد بودیم  ذوب‌آهن چند موقعیت داشت که البته استقلالی‌ها هم روی ضربات بیک زاده، سجاد شهباززاده و شوت محکم تیموریان خطرناک ظاهر شدند اما این حملات اثری نداشت و در نهایت بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان گل ‌محمدی به پایان رسید.

 با شروع نیمه دوم قلعه‌نویی کرار را به زمین فرستاد  که همین موضوع باعث شد تا فشار حملات آبی‌ها بیشتر از دقایقی پایانی نیمه اول شود و در اولین ضربه ایستگاهی این نیمه هاشم بیک‌زاده با ضربه سر بازی را به تساوی کشاند.

همین گل باعث شد تا ذوب‌آهن واکنش نشان دهد و درست دو دقیقه بعد ضربه اکبر ایمانی توسط فروزان دو ضرب دفع شد که حسن زاده توپ را به تیر دروزاه استقلال کوبید.

در دقیقه 66 بازی شهباززاده خط دفاع ذوب آهن را بر هم ریخت ولی در رفت و برگشت چند باره توپ مدافعان ذوب آهن توپ را برگرداند.

 در دقیقه 73 و با ورود مسحن مسلمان به زمین این بازیکن به مسعود حسن زاده در عمق پاس داد که این بازیکن بعد از گذشت از 3 مدافع تیم استقلال دروازه فروزان را باز کرد.

 در دقیقه 83 حسن زاده در موقعیتی خوب توپ را به دستان فروزان زد و چند دقیقه بعد برهانی با ضربه سر می‌توانست گل تساوی استقلال را بزند که توپ از کنار دروزاه به بیرون رفت.

در دقیقه 90+3 جاسم کرار ازپشت محوطه جریمه ضربه محکمی زد که توپ پس از برخورد با تیر دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه90+5 نیز قاسم دهنوی در موقعیت تک تک با دروازه‌بان استقلال توپ را به بیرون کوبید.

استقلال با این نتیجه با وجود تحمل سه شکست پی‌در پی 18 امتیازی و در رده دوم باقی ماند و ذوب‌آهن به امتیاز 10 رسید و در جدول صعود کرد و خود را بالا کشید.

در پایان این دیدار با نتیجه 2 بر یک سود ذوب آهن به پایان رسید.

*ترکیب ذوب‌آهن:

رشید مظاهری، اکبر ایمانی،‌ کارلوس سانتوز، هادی محمدی، مهرداد قنبری(90مرتضی تبریزی)، علی حمام، قاسم دهنوی، مهدی رجب‌زاده، اسماعیل فرهادی(70 محسن مسلمان)، پویا سیف‌پناهی و مسعود حسن‌زاده(85.

سرمربی: یحیی گل محمدی

*ترکیب استقلال:

محسن فروزان، هاشم بیک زاده، امیر حسین صادقی، پژمان نوری(78 آرش برهانی)، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، آندرانیک تیموریان، علیرضا رمضانی( 60 خسرو حیدری)، مهدی کریمیان(46 کرار)، محمد قاضی و سجاد شهباززاده.

سرمربی: امیر قلعه‌نوییطبقه بندی: لیگ برتر ایران،
برچسب ها: سایت استقلال تهران، لیگ برتر، جام خلیج فارس، استقلال تهران، اخبار استقلال، اخبارلیگ برتر، اخبار لیگ برتر،


تاریخ : جمعه 4 مهر 1393 | 10:04 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات