مدافع تیم ملی فوتبال ایران: در بازی با چین فقط به پیروزی فکر می کنیم

تهران – ایرنا – مدافع چپ تیم ملی فوتبال ایران،گفت: در مقابل چین بازی سختی داریم زیرا این تیم در بازی نخست خود شکست خورده و برای پیروزی برابر ما به هر کاری دست می زند اما هدف ما نیز در مقابل چین فقط پیروزی است.

میلاد محمدی در گفت و گو با پایگاه خبری فدراسیون فوتبال ادامه داد: چینی ها از امتیاز بازی درخانه و حمایت تماشاگران نهایت استفاده را خواهند کرد اما بازیکنان تیم ملی همچون بازی مقابل قطر با همدلی برای موفقیت مقابل تیم چین تلاش می کنند.
تیم های ملی ایران و چین در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه ...............

بقیه این مطلب زیبا را در ادامه مطلب بخوانید
سه شنبه (16 شهریور ماه) در چین به مصاف هم می روند.
بازیکن تیم گروژنی روسیه با اشاره به دیدار نخست تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 برابر تیم قطر گفت: همانطور که پیش بینی می شد دیدار برابر قطر بسیار سخت بود زیرا این تیم سرمایه گذاری زیادی در فوتبال کرده است ولی فوتبالیست های ایرانی بازی خوبی برابر این تیم انجام داده و سه امتیاز این دیدار را کسب کردند و این سه امتیاز در شروع دیدارها برای تیم ما ارزش زیادی دارد.
محمدی با بیان اینکه قطر هم تیم خوبی بود، اظهار داشت : این تیم حریف محکم و قدرتمندی بود اما ما باهوش تر از حریف بازی کردیم و توانستیم در مجموع عملکرد بهتری نسبت به آنها ارائه کنیم تا به هدف مان که صعود به جام جهانی است نزدیک تر شویم .
مدافع چپ تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به اینکه تیم ملی طی شش ماه آینده کار سختی برای صعود به جام جهانی در پیش دارد ، گفت: برای تحقق این مهم چاره ای جز اتحاد نداریم .
وی ادامه داد: در تیم ملی مهم نیست که چه بازیکنی بازی می کند و چه بازیکنی روی نیمکت می نشیند. همه برای یک هدف مقدس جمع شده ایم و آن حضور پرچم ایران در بزرگترین میدان فوتبالی دنیا است.
محمدی درخصوص گلزنی رضا قوچان نژاد در بازی برابر قطر گفت: قوچان نژاد از جمله بازیکنان بزرگ و با شخصیت فوتبال ایران است که توانسته گل های مهم و حساسی را برای تیم ملی به ثمر برساند. واقعا خوشحالم که او توانست نقش بزرگی را در پیروزی ایران در اولین بازی رقابت های انتخابی جام جهانی ایفا کند.
مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره وضعیتش در تیم گروژنی روسیه بعد از یک حضور 30 دقیقه ای و دو حضور 90 دقیقه ای در سه بازی اخیر این تیم گفت: خوشبختانه به شرایط باثباتی در تیم باشگاهی ام رسیده ام اما جای زیادی برای بهتر شدن دارم .
وی با اظهار خوشحالی از پیروزی تیمش در برابر تیم روستوف ، گفت: این تیم با حذف آژاکس به لیگ قهرمانان رسیده بود و از اینکه در پیروزی برابر این تیم موثر بوده ام خوشحالم و خدا را شکر وضعیتم در تیم باشگاهی خوب شده و مطمئن هستم با آمادگی بیشتری از تیم ملی به تیم باشگاهی خود بر می گردم.طبقه بندی: اخبارتیم ملی ایران،
برچسب ها: سایت استقلال تهران، بابک استقلالی، اخبارفوتبال ایران، جام جهانی روسیه 2018، مدافع، تیم ملی ایران، مقدماتی،


تاریخ : یکشنبه 14 شهریور 1395 | 12:50 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات