Cache-Control: max-age=604800 سایت استقلال همراه اخبار روز باتصویر - برنده مسابقه می توانست تیم ملی فوتبال ایران باشد

کی روش: می توانستیم برنده مسابقه باشیم

شن یانگ - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاکید براینکه تیمش می توانست سه امتیاز دیدار با چین را از آن خود کند، گفت: به چینی ها بابت کسب یک امتیاز تبریک می گویم.

تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین   به گزارش ایرنا، «کارلوس کی روش» عصر امروز (سه شنبه) پس از تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی، اظهار داشت: این دیدار دو روش متفاوت داشت و ایران تهاجمی بازی می کرد و چین تنها به فکر ضد حملات بود.
وی افزود: با احساس غریب به تهران باز می گردیم و آن احساس ...........

ادامه کنفرانس کی روش را درادامه مطلب بخوانید
این است که می توانستیم برنده باشیم. فرصت های بیشتری خلق کردیم و حملات زیادی داشتیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: به طور کامل از روند بازی راضی نیستم. با نمایشی که چین داشت به طور قطع کره جنوبی و ازبکستان برای دیدار در شن یانگ با مشکل روبرو می شوند.
وی در مورد عملکرد مهاجم شماره 9 تیم ملی چین، اظهار داشت: این بازیکن در طول دیدار برای ایران مشکل ساز شد. دو مدافع مرکزی تیم ایران مجبور بودند با تمرکز بیشتری بازی کنند، چرا که این مهاجم در ضربات هوایی و حملات تهاجمی خیلی خوب کار کرد و بازیکن شاخص و خوب تیم چین در این دیدار بود.
وی در ادامه مدعی شد که تیم ملی فوتبال چین برای حضور در جام جهانی 2018 دارای شانس است و افزود: تمامی دیدارها دشوار است و نتایج قابل پیش بینی نیست.
کی روش در عین حال گفت: سرمربی تیم چین تیم سازمان یافته ای تشکیل داده است و در گروه ما نمی توان خود را از قبل برنده دانست.


تیم ملی فوتبال ایران

وی همچنین به تغییرات اجباری صورت گرفته در تیم ایران اشاره کرد و بیان داشت: این مساله سبب شد، آنطوری که می خواهیم روند بازی دنبال نشود.متاسفانه اشکان دژاگه را به خاطر مصدومیت در اختیار نداشتیم و او نتوانست از بند مصدومیت رهایی یابد.
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: او بازیکن هجومی تیم ملی ایران تلقی می شود و می توانست امروز موثر باشد.
کی روش اظهار داشت: همچنین از میلاد محمدی و وحید امیری به دلیل سرعت بالای آنان در جناح چپ استفاده کردیم که عملکرد خوبی داشتند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از صحبت های خود، سفرهای طولانی تیم ایران را یکی دیگر از مسائلی دانست که باعث شد برابر چین نتیجه نگیرد و از فرصت ها استفاده نکند.
وی برای تیم چین آرزوی موفقیت کرده و گفت: امیدوارم دو تیم چین و ایران که کشورهای دارای فرهنگ کهن و طولانی هستند به جام جهانی 2018 برزیل صعود کنند.
کی روش در خاتمه از هواداران چینی تشکر کرد و آنها را فوق العاده دانست و گفت که آنان فضای خوبی در ورزشگاه برای او، بازیکنان و کادر فنی تیم ایران خلق کردند که قابل تقدیر است.طبقه بندی: ایران در جام جهانی،
برچسب ها: عکس، بازی، فوتبال ایران، چین، مقدماتی ۲۰۱۸ روسیه، کنفرانس کی روش، بابک استقلالی،


تاریخ : چهارشنبه 17 شهریور 1395 | 04:15 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات