جام حذفی فوتبال؛

هافبک استقلال: به نظر کادرفنی درباره تعویض احترام می گذارم

تهران - ایرنا - هافبک تیم فوتبال استقلال تهران درباره اینکه چرا تعویض می شود، گفت: ‌تعویض من با نظر کادر فنی صورت می گیرد و ضمن احترام به آن نمی توانم نظر بیشتری دراین باره بدهم.

«بختیار رحمانی» پس از برتری دشوار تیمش در وقت های اضافه برابر تیم مس کرمان درچارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال، ادامه داد:‌ بازیکن متعلق به باشگاه است و باید به نظر کادرفنی احترام بگذارد به طور حتم کادرفنی بهتر از هر کس دیگری دراین باره می تواند نظردهد و تابع نظر آنان هستم.
وی درباره عملکرد ضعیف بازیکنان این تیم برابر تیم مس کرمان
........

ادامه مطلب همراه باعكس راببنید
نیز اظهارداشت: زمان کافی برای ریکاوری نداشتیم و با وجود اینکه در ورزشگاه غدیر اهواز بسیار خسته شده بودیم، عملکرد قابل قبولی مقابل تیم مس کرمان داشتیم.

بختیار رحمانی

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران درعین حال این دیدار را یک دیدار سخت عنوان کرد و افزود: واقعا بازی دشواری بود خدا را شکر می کنم که توانستیم حریف را شکست داده و به مرحله بعد صعود کنیم.
رحمانی درخصوص عملکرد بازیکنان تیم مس کرمان نیز اظهار کرد: بازیکنان حریف با تمام قوا در زمین حاضر شده بودند این درحالی بود که ما به دلیل یک بازی پرفشار در اهواز خسته بوده و بازی مقداری گره خورده بود.
تیم استقلال تهران در ادامه برگزاری رقابت های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی دوشنبه شب تیم مس کرمان را با گل دقیقه 113 محسن کریمی به دشواری شکست داد و راهی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها شدطبقه بندی: مصاحبه وگفتگو،
برچسب ها: بختیاررحمانی، جام حذفی، متعلق، باشگاه، بازیكن، باشگاه استقلال تهران، بابك استقلالی،


تاریخ : سه شنبه 11 آبان 1395 | 02:10 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات