Cache-Control: max-age=604800 سایت استقلال همراه اخبار روز باتصویر - ارزوی نشستن روی نیمكت مربیگری استقلال تهران مرابه اینجاكشاند.

منصوریان: به خاطر نشستن روی نیمکت استقلال مربی شدم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: علاقه زیاد به استقلال و آرزوی نشستن روی نیمکت این تیم، دلیل اصلی ورود به عرصه مربیگری بوده است.

علیرضامنصوریان

علیرضا منصوریان روز پنجشنبه پس از پیروزی شاگردانش مقابل پدیده مشهد در چارچوب لیگ برتر فوتبال ایران در گفت و گو با خبرنگاران گفت: خوشحالم توانستیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و فکر می کنم بازیکنانم مستحق این موفقیت بودند.
وی در رابطه با دیدار هفته آینده این تیم مقابل نفت تهران گفت: تیم نفت بسیار خوب کار کرده و هر دو تیم به خوبی از نقاط ضعف و قدرت خود آگاه هستند. امیدوارم بتوانیم روند رو به رشد خود را ادامه دهیم.
منصوریان تصریح کرد: باید برای بازی با السد در لیگ قهرمانان آسیا ............

ادامه مطلب راحتما پیگیری كنید
نیز شرایطی را ایجاد کنیم که هواداران به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم با قدرت به مرحله بعدی صعود کنیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: احساسم این است که می توانیم تیم قدرتمند السد را شکست دهیم. ما در صورت پیروزی در این مسابقه اصلا در گروه آسانی قرار نخواهیم گرفت و تصورات اشتباهی در مورد گروه ما ایجاد شده است.
منصوریان در خصوص بازگشت هواداران به ورزشگاه گفت: مطمئن باشید هواداران استقلال، من را از جنس خود می دانند و مطمئن باشید اگر دوست نداشتم سرمربی استقلال شوم اصلا وارد فضای مربیگری نمی شدم. به تدریج هواداران را به ورزشگاه باز خواهیم گرداند و امیدوارم آنها نیز از ما حمایت کنند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص نشست با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در این جلسه در خصوص میزبانی از باشگاه های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت و گو شد و نظر ما این است که اگر قرار باشد در کشور ثالث به مصاف حریفان عربستانی رفتیم، یکی از کشورهای آسیای میانه گزینه خوبی خواهد بود. زیرا هم آب و هوای خوبی دارد و هم مسافت برای عربستانی ها دورتر می شود.
وی ادامه داد: امیدوارم سال آینده نیز سهمیه 1+3 را حفظ کنیم و احساس می کنم اگر السد را شکست دهیم می توانیم در کنار نمایندگان دیگر ایران بازی های خوبی را به نمایش بگذاریم.
منصوریان در خصوص عدم ارتباط کلامی مدافعان خارجی استقلال گفت: پادوانی و مگویان کاملا فارسی متوجه می شوند و مشکلی ندارند و با حضور پادوانی مشکل ارتباط کلامی با رابسون هم حل شد.
سرمربی استقلال در خصوص بازگشت پژمان منتظری و سجاد شهباززاده به استقلال گفت: استقلال خانه هر دو بازیکن است و خوشبختانه پژمان منتظری اعلام کرده هر وقت به ایران بیاید برای استقلال بازی خواهد کرد. سجاد نیز تازه به ترکیب تیم خود اضافه شده و نمی دانم آیا بازخواهد گشت یا خیر.
منصوریان در خصوص لیست خروجی و ورودی استقلال، گفت: فعلا به این مساله توجهی ندارم و تمام تمرکزم به بازی با نفت است. بازی با نفت برای ما به اندازه السد اهمیت دارد و قطعا پس از صعود به مرحله بعد جام حذفی لیست خود را اعلام خواهیم کرد.
وی افزود: ما احتمالا سه بازیکن ورودی و خروجی خواهیم داشت، اما فعلا به این مساله فکر نمی کنم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص استفاده بازیکنان از فضای مجازی برای تعاملات خود گفت: خودم به هیچ عنوان به این فضا ورود نکردم و همه تلاش خود را بکار می گیرم تا بازیکنان را به خروج از این فضا ترغیب کنم.
منصوریان تصریح کرد: به نظر یک بازیکن حرفه ای نباید در فضای مجازی حضور داشته باشد، این فضای مجازی مکان برای رشد نیست که بخواهیم دنبال آن باشیم.
وی در خصوص قهر آرش افشین، گفت: او یکی از بهترین بازیکنان از لحاظ اخلاقی است و به هیچ عنوان قهر نکرده است. او در آخرین لحظات خط خورد و به همین دلیل تصمیم گرفت برای تماشای بازی به هتل برود.
منصوریان تاکید کرد: خسرو حیدری هم که یکی از بهترین بازیکنان ما است امروز در ترکیب قرار نگرفت و 90 دقیقه خود را برای حضور در میدان گرم کرد. مطمئن باشید مشکلی بابت اینگونه مسایل در تیم ما وجود ندارد.طبقه بندی: لیگ برتر ایران،
برچسب ها: علیرضا منصوریان، مربیگری، استقلال تهران، نیمكت مربیگری، انگیزه، پدیده مشهد، آرزو،


تاریخ : جمعه 26 آذر 1395 | 11:30 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات