گزارش تمرین استقلال

بازگشت ابراهیمی در روزی که دست‌ها برای آشتی بلند شد 


تمرین تیم فوتبال استقلال تهران

هافبک تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز (شنبه) تیمش شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی .....

درادامه عكسهای زیبا ازتمرین استقلال ببینید

برای حضور در نیم‌فصل دوم لیگ برتر از ساعت 12 امروز (شنبه) در زمین کمپ باشگاه استقلال برگزار شد.

* به مانند روز گذشته کاوه رضایی و امین حاج‌محمدی در تمرین استقلال شرکت نکردند. رضایی که به علت عدم دریافت مطالباتش از مسئولان استقلال ناراحت است و حاج‌محمدی هم در لیست خروج قرار گرفته و فعلاً خبری از او نیست.

* محمد خرمگاه که روز گذشته به دلیل بیماری مادرش در تمرین حضور نداشت، امروز (شنبه) در کمپ باشگاه حضور پیدا کرد و با سیدمهدی رحمتی هم دست داد. گفته می‌شد که این دو با یکدیگر اختلافاتی داشته‌اند.

بدون هیچ اختلافی درتیم همه رفیقند

* استیو جونز، مربی بدنساز استقلال که به خاطر فراهم نیامدن مقدمات سفرش به انگلیس برای حضور در جشن سال نو میلادی، از مسئولان استقلال انتقاد کرده و در تمرین روز گذشته تنها نظاره‌گر بود، امروز هم با چهره‌ای ناراحت روی نیمکت نشست و بازیکنان را تمرین نداد. این مربی مدعی است که مسئولان استقلال کارهای او را برای سفر به انگلیس انجام نداده‌اند و وی در روزهایی که باید کنار خانواده‌اش حضور پیدا می‌کرد، به ناچار در ایران مانده است.

* حدود 50 هوادار در تمرین حضور داشتند. شماری از آنها پلاکارد بزرگی نصب کرده بودند که روی آن نوشته شده بود: «حمایت از استقلال تا روز قیامت». این تعداد همچنین به تشویق کادر فنی و بازیکنان پرداختند.

* امید ابراهیمی که در جلسه تمرین قبلی غیبت کرده بود، در محل تمرین حضور پیدا کرده و مورد استقبال علیرضا منصوریان قرار گرفت.

* محسن کریمی باز هم تمرین اختصاصی انجام داد، اما روزبه چشمی در تمرین گروهی شرکت داشت. پس از گذشت چند دقیقه از تمرین، چشمی به تمرینات اختصاصی زیر نظر دکتر امین نوروزی پرداخت.

* در حالی که دروازه‌بان‌های استقلال در گوشه‌ای از زمین، مشغول تمرینات اختصاصی بودند، علیرضا منصوریان به سمت رحمتی و دیگر دروازه‌بان‌‌ها رفت و با آنها دست داد. منصوریان روز گذشته هم به سمت بازیکنان رفت و با آنها دست داد. ظاهراً سرمربی استقلال قصد دارد نشان بدهد که دیگر اختلافی با رحمتی ندارد.

* نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا در این جلسه تمرینی حضور داشتند. فریبا دقایقی با منصوریان صحبت کرد.

كادرفنی استقلال تهران

به گزارش تسنیم، تیم استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر میهمان نفت‌تهران در ورزشگاه تختی خواهد بود.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال، اخباراستقلال، بابک استقلالی، سایت استقلال تهران، تمرین استقلال تهران، کمپ ناصرحجازی،


تاریخ : شنبه 11 دی 1395 | 10:15 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات