بازیکن مالیایی به جمع آبی پوشان پیوست.این فوتبالیست که بسیاری او را یک بازیکن خوب و برای لیگ ما او را تراز اول میدانند باید این فصل را خوب و عالی شروع کند تا در انتهای فصل مانند دیگر لژیونرهایی که به لیگ ما آمدنداو هم جذب تیمهای متمول عربی بپیوندد.
در ادامه گزارشی از مشرق نیوز نگاهی می اندازیم... 

دیاباته به استقلال پیوست


 اعلام امیرحسین فتحی؛ شیخ دیاباته با قراردادی دو ساله و بعد از موفقیت در تست های پزشکی رسما استقلالی شد. دیاباته روز یکشنبه وارد تهران شد و روز گذشته به همراه آرش رضاوند در تست‌های پزشکی ایفمارک شرکت کرده بود. به نظر می‌رسد دیاباته به زودی راهی ترکیه شود تا به اردوی خارجی آبی پوشان ملحق شود و در برنامه‌های آماده سازی زیر نظر آندره آ استراماچونی شرکت کند.

دیاباته 194 سانتی متری در آکادمی بوردو رشد کرده و عضو تیم جوانان این باشگاه فرانسوی بود، فوتبال حرفه‌ای خود را سال 2008 در تیم بزرگسالان همین باشگاه در فرانسه آغاز کرد. او تا سال 2016 موفق شد 50 گل در 127 بازی برای بوردو به ثمر برساند. البته او طی 8 سالی که تحت قرارداد بوردو بود، دوبار به عنوان بازیکن قرضی به تیم‌های آجاکسیو ونانسی رفت که در تیم اول 30 بازی انجام داد و 14 گل زد. برای نانسی فقط 2 بار به زمین رفت و موفق به گلزنی نشد.


برچسب ها: دیاباته به استقلال پیوست، سایت استقلال تهران، اخبار ورزشی، لژیونر، متمول، بابک قدمی واریانی، بابک استقلالی.،


تاریخ : پنجشنبه 20 تیر 1398 | 02:52 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات