❓❗️مهدی تاج: عذرخواهی بیرانوند بهتر از تنبیه کردن اوست!!!!!

باشگاه پرسپولیس هم اطلاعیه ای داد و اعلام کرد منظوری نبوده است و عذرخواهی کرده است|همین لیگ دو هفته برگزار شده و بیرانوند یک هفته محروم بوده است. بنابراین قاعدتا برخوردها گزینشی نیست و منطقی رفتار می شود!!!!


❌سوال ما از آقای تاج: چرا این بازیکن یا هر بازیکنی با وجود تکرار مکرر این اشتباهات باز هم به این کارها ادامه میدهد فقط با یه عذر خواهی آن هم عذر خواهی در کار نبود گفت به هوادار پرسپولیس نشان دادم جدا از حرکت زشت دروازبان دروغگویی بی شرمانه این دروازبان است چون هوادار پرسپولیس درست آن سمت ورزشگاه بودند!!. آقای تاج این درست نیست هر بازیکن هر کاری که دلش بخواهد انجام دهد و یه عذر خواهی کند اینطوری سنگ روی سنگ بند نمیشود.
آن محرومیت یک جلسه ای هم باید بارها و بارها به چهار جلسه تبدیل میشد همین حرکت در کشور های اروپایی با محرومیت های سنگین چند ماهه همراه است چطور این دروازبان سفیرنماز شده؟؟؟؟؟ با چه سوادی با چه پیشینه ای!! برود به مردم برخورد با ماموران زحمتکش نیروی انتظامی یاد دهد یا حرفهای زننده این آقا در بازیهای سپاهان با کی‌روش استنلی (پارسال) اگه همان بازی این بازیکن با محرومیت چند ماهه جریمه میشد دیگر به خودش اجازه نمی‌داد تکرارش کند و بیاید با یک شوی ویدیویی عذر خواهی کند این عذر خواهی و عذر خواهی های مشابه فقط یک معنی دارد آن هم خندیدن به ریش امثال شما که با سلایق رنگی ورزش این مملکت رو دارید نابود میکنید... ⭐️⭐️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️

برچسب ها: مهدی تاج، لیگ برتر، فوتبال، سایت استقلال، اخبار جدید استقلال، اخبار امروز، بابک قدمی واریانی،


تاریخ : یکشنبه 17 شهریور 1398 | 09:38 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات