اخبار جدید استقلال درباره به قدرت رسیدن تیم محبوبمان  میگوید و شایان ذکراست که بقیه خبرگزاریها هم به قدرت استقلال ایمان آورده اند و چنین می نویسند:
خبرگزاری مشرق نیوز 

او با دستیارانی که از ایران، آرژانتین و ایتالیا در اختیار داشت از روز اول اتمام حجت کرد. استراماچونی که شناختی از لیگ برتر کشوری در خاورمیانه نداشت تصمیمی معقول گرفت تا پیش از هر چیز زمینه اصلی کارش را در بهترین شرایط ممکن فراهم کند. او که می دانست در هفته های دشوار ممکن است موانع جدی بر سر راه استقلال ایجاد شود ابتدا توان جسمانی نفراتش را به قدری بالا برد که می بینیم استقلال تا دقیقه ۹۰ باز هم عطش گلزنی دارد و دو بازی جام حذفی اش را بعد از ۱۲۰ دقیقه پیروز شد.

تیمی که این مرد ۴۳ ساله ایتالیایی با تکیه بر فاکتورهای خاص خودش راهی مسابقات می کند حالا نتایجی گرفته که لرزه بر تن رقبای خودش انداخته است. تیمی که در هفته اول مغلوب ماشین سازی شده و برخی معتقد بودند باز هم نیم فصلی ناامید کننده را با این همه تغییر و تحول در کادر بازیکنان و فنی اش دارد حالا در حال شکستن رکوردهای پیروزی متوالی و از این دست است.

بی گمان حالا پس از بازیهای آخر دور یک هشتم نهایی جام حذفی هیچ تیم صعود کرده به دور یک چهارم نهایی دوست ندارد به استقلال استراماچونی برخورد کند. تیمی که در دو استادیوم وحشتناک کشور به نامهای یادگار امام تبریز و وطنی قائمشهر پیروز بیرون آمده است و میانگین بالای گلزنی اش در ۵ دیدار اخیر نشان از عطش برد در این تیم دارد می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. استقلال این هفته ها شبیه به پرسپولیسی شده که طی سه فصل گذشته هیچ تیمی از رویارویی با آن خوشحال نمی شد.


برچسب ها: اخبار جدید استقلال، بابک قدمی واریانی، لیگ برتر، استراماچونی،


تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398 | 10:03 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات