از قشنگی های بازی بین سپاهان و استقلال یکی از آنها اینکه سپاهان بالغ بر پنج سال هست استقلال را در اصفهان نبرده  است . اخبار جدید استقلال گزارشی در آن هست که خواندن آن خالی از لطف نیست

 به نقل از ایمنا، سپاهان و استقلال که از تیم‌های قدیمی فوتبال ایران به شمار می‌روند از سال ۱۳۵۰ تا کنون ۷۰ بار در دیدارهای رسمی برابر یکدیگر قرار گرفته‌اند که در این بین استقلال ۲۷ و سپاهان ۲۵ مرتبه طعم پیروزی را چشیده‌ و سایر دیدارها با تساوی به پایان رسیده است.

شماتیک استقلال وسپاهان
در ۷۰ دوئل این دو تیم، ۱۷۲ گل به ثمر رسیده است که ۸۱ گل سهم سپاهان و ۹۱ گل سهم استقلال است.


سپاهان در حالی در خانه خود ورزشگاه نقش جهان میزبان استقلال است که در سه فصل اخیر در اصفهان نتوانسته برابر استقلال پیروز شود و آخرین برد این تیم در اصفهان برابر آبی پوشان تهرانی به ۲۳ مرداد ۹۳ بازمی‌گردد جایی که سپاهان موفق شد رقیب را سه بر یک شکست دهد.


همچنین پس از بازگشت سپاهان به ورزشگاه نقش جهان تاکنون ۳ بازی بین این دو تیم در این ورزشگاه انجام شده است که سپاهان در ورزشگاه جدیدش یک تساوی و دو باخت برابر استقلال تجربه کرده است.


از آخرین برد سپاهان برابر استقلال در اصفهان ۱۹۳۴ روز می‌گذرد و سپاهانی‌ها امیدوارند این طلسم عجیب را در خانه برابر استقلال متوقف کنند و پس از ۵ سال و ۳ ماه و ۲ هفته و ۲ روز، استقلال را در اصفهان ببرند


برچسب ها: اخبار جدید استقلال، بابک قدمی واریانی، سپاهان اصفهان، استقلال تهران، سایت استقلال، اخبار روز باتصویر،


تاریخ : جمعه 8 آذر 1398 | 11:56 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات