تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی
"پرویز مظلومی" سرمربی تیم فوتبال استقلال تساوی را بهترین نتیجه برای دیدار این تیم مقابل صبای قم عنوان کرد و گفت: بازی زیبایی را از 2 تیم استقلال و صبا ندیدیم و دیدار آنها کیفیت لازم را نداشت.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، وی پس از تساوی یک بریک تیمش مقابل صبای قم با بیان این مطلب افزود: بازی زیبایی را از 2 تیم استقلال و صبای قم ندیدیم و دیدار آنها کیفیت لازم را نداشت. با توجه به اینکه بازیکنان ملی پوش تنها یک روز کنار ما بودند و همه آنها خستگی به اردوی تیم ملحق شدند، نتوانستند آن بازی همیشگی خود را ارائه دهند و همین مسئله باعث شد کیفیت بازی تیم ما همانند بازیهای گذشته نباشد.

مظلومی چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) قم را بسیار بی کیفیت خواند و افزود: متاسفانه زمین چمن ورزشگاه اصلا خود نبود و در بعضی اوقات پای بازیکنان ما تا مچ به داخل زمین فرو می رفت. همین مسئله باعث شده بود تا 2 تیم از شیوه بزن زیرش در مسابقه استفاده کنند. شما دیدید زمانی که ما گل اول را از صبای قم دریافت کردیم علت آن بی کیفیت بودن زمین چمن بود.

سرمربی تیم استقلال از تیم صبای قم به نیکی یاد کرد و افزود: صبا تیمی جوان و دونده است. بازیکنان این تیم دوندگی زیادی در این دیدار را داشتند و این نشان می دهد که حضور صبا در بالای جدول بی دلیل نبوده است.

وی در خصوص مصدومیت خسرو حیدری نیز گفت: در مورد حیدری ریسک نکردیم و با توجه به سوزشی که در پای وی ایجاد شده بود صلاح را در این دیدیم وی را از زمین خارج کنیم تا مجددا مصدوم نشود.

مظلومی فشردگی بازیها را یکی از عوامل خستگی بازیکنان خود دانست و گفت: متاسفانه ما 20 روز بازی نکرده و تمرینات نامنظمی را انجام داده بودیم اما به یکباره مجبوریم که هر چهار روز یکبار بازی کنیم که این مسئله باعث می شود تا خستگی بر بازیکنان ما غلبه کند.

مظلومی علت جروبحث خود با ویسی را خیلی عادی دانست و ادامه داد: من عبدالله ویسی را بسیار دوست دارم و هیچ وقت با او مشکلی نداشته‌ام اما به وی گفتم که به داوری اعتراض نکند زیرا اگر ما مربیان به داوری اعتراض کنیم این مسئله به بازیکنان نیز سرایت کرده و کنترل بازی از دست داور خارج خواهد شد.

سرمربی تیم استقلال تهران در خاتمه نتیجه دیدار این تیم مقابل صبای قم را عادلانه دانست و افزود: به اعتقاد من مساوی حق هر 2 تیم بود و با توجه به کیفیت نامطلوب زمین چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) قم بیش از این نمی توان از هر 2 تیم انتظار داشت.[ یکشنبه 29 آبان 1390 ] [ 09:46 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت