تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی


صباى قم یك
استقلال یك
گل ها: رضا عنایتى (دقیقه ۲) براى صباى قم و آرش برهانى (دقیقه ۱۸) براى استقلال
داور: محسن تركى، كمك ها: علیرضا كهورى و محمدرضا منصورى، اخطارها: محسن بیات از صباى قم، حنیف عمران زاده و مهدى امیرآبادى از استقلال، اخراج: میلاد نورى (دقیقه ۷۷) از صباى قم، ورزشگاه: یادگار امام (ره) قم، تماشاگر: ۷ هزار نفر
صباى قم
حامد لك، سهراب بختیارى زاده، وحید حمدى نژاد، مرتضى كاشى، مهدى بدرلو، محسن بیات، اكبر صادقى، میلاد نورى، مجید هوتن (از دقیقه ۵۵ كریم اسلامى)، حسین حجازى پور (از دقیقه ۵۹ رسول بروش) و رضا عنایتى (از دقیقه ۸۳ پژمان شاهپرى)
سرمربى: عبدالله ویسى
استقلال
سیدمهدى رحمتى، حنیف عمران زاده، خسرو حیدرى (از دقیقه ۵۸ میثم حسینى)، پژمان منتظرى،
مهدى امیرآبادى، فریدون زندى،
كیانوش رحمتى، محسن یوسفى
(از دقیقه ۵۷ مجتبى جبارى)، اسماعیل شریفات، فرهاد مجیدى و آرش برهانى
(از دقیقه ۸۰ میلاد میداودى)
سرمربى: پرویز مظلومى


شرح گل ها
گل صباى قم: اشتباه فاحش حنیف عمران زاده در دفع توپ و در شرایطى كه كسى مزاحم او نبود، باعث شد توپ از زیر پاى او در رفته و رضا عنایتى صاحب توپ شود و در حالتى تك به تك، دروازه سیدمهدى رحمتى را با یك ضربه فنى و دقیق باز كند.
گل استقلال: سانتر اسماعیل شریفات به داخل محوطه جریمه باعث شد فرهاد مجیدى در حالتى نامتعادل به توپ ضربه بزند كه اشتباه سهراب بختیارى زاده و حامد لك در دفع توپ، باعث شد آرش برهانى با یك ضربه سریع دروازه میزبان را باز كند.
لحظات حساس
دقیقه :۱۳ پاس عمقى خسرو حیدرى به فرهاد مجیدى رسید كه ضربه زمینى او در حالت تك به تك را حامد لك كنترل كرد.
دقیقه :۲۲ سانتر مهدى امیرآبادى از چپ با ضربه سر فرهاد مجیدى از داخل محوطه جریمه همراه شد كه حامد لك توپ را از زیر طاق دروازه به كرنر فرستاد.


دقیقه :۳۸ ضربه زیباى حسین حجازى پور از جناح چپ را رحمتى با شیرجه اى بلند به زیبایى دفع كرد.
دقیقه :۵۱ ضربه میلاد نورى از داخل محوطه جریمه و در موقعیت بسیار عالى را رحمتى با پا دفع كرد.
دقیقه :۵۶ شوت محكم فرهاد مجیدى از زاویه بسته جناح راست از كنار دروازه حامد لك به اوت رفت.
دقیقه :۸۲ ضربه كاشته حمدى نژاد از پشت محوطه جریمه را رحمتى با مشت از زیر طاق دروازه به كرنر فرستاد.
دقیقه :۸۳ شوت محكم حمدى نژاد از پشت محوطه جریمه را رحمتى كنترل كرد.
دقیقه :۸۵ ضربه كاشته میداودى از فاصله ۳۵ مترى را حامد لك گرفت.
شرح بازى
دیدار صباى قم و استقلال به لحاظ فنى آن بازى جذابى كه همگان از ۲ تیم انتظار داشتند، نبود و در سطح مطلوبى برگزار نشد. گل زودهنگام شاگردان عبدالله ویسى، نوید یك دیدار جذاب و تماشاگرپسند را مى داد اما هرچه از زمان بازى گذشت، امیدها كمرنگ تر شد. استقلال در دقیقه ۱۸ و روى اشتباه مدافع و دروازه بان میزبان به گل تساوى رسید اما پس از این گل، دو تیم حرفى براى گفتن نداشتند چرا كه توپ بیشتر در میانه میدان ضربه مى خورد و شاهد سانترهاى كوتاه و بلند بى هدف بودیم. بیشتر زمان بازى توپ بین هافبك هاى دو تیم رد و بدل مى شد و صبا و استقلال براى رسیدن به گل بیشتر چشم به اتفاقات بازى داشتند تا اینكه روى كارهاى تاكتیكى و تمرین شده به گل برسند.


استقلال كه ملى پوشانش را روى نیمكت قرار داده بود و تنها از سیدمهدى رحمتى در تركیب اصلى اش سود مى برد، نمایش چندان مطلوبى نداشت و تیم ویسى هم به لحاظ روحى و روانى آمادگى براى پیروزى مقابل حریف نامدارش را نداشت هرچند سرمربى صبا همواره به بازیكنانش انگیزه مى دهد اما شاگردان ویسى اعتماد به نفس لازم را براى پیروزى مقابل استقلال نداشتند تا در نهایت بازى مساوى شده و امتیازات آن بین صباى قم و استقلال تقسیم شود.


[ یکشنبه 29 آبان 1390 ] [ 02:28 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت