تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی
هوارملامحمد(وای به روزت اگه با استقلال نیای)

عمادمحمدرضا هم کاری ازپیش نبرد


طبقه بندی: عکس های بدون شرح،
برچسب ها: عمادرضا، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 24 دی 1389 ] [ 04:32 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]

هوارملا محمد

عکس بچه محل خودم  محمدنصرتی

طبقه بندی: عکس های بدون شرح،
برچسب ها: محمدنصرتی، هوارملامحمد، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 24 دی 1389 ] [ 04:09 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر تیم ملی عراق در پانزدهمین دوره رقابتهای جام ملت های آسیا بازتاب گسترده ای در روزنامه های عربی داشت.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به دوحه قطر، تیم ملی فوتبال کشورمان در نخستین روز از رقابتهای گروه چهارم مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا سه شنبه شب با نتیجه 2 بر یک حریف عراقی خود را شکست داد تا با سه امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد. پیروزی تیم ملی ایران برابر عراق بازتاب زیادی در رسانه های خارجی داشت که در این بین روزنامه های عربی حتی تیتر اول خود را به این پیروزی اختصاص داده بودند.

ویژه نامه "دوحه استادیوم" که هر روز به طور رایگان توزیع می شود با چاپ عکسی از صحنه شادی بازیکنان ایران پس از گل دوم که به عنوان عکس بزرگ صفحه اول خودنمایی می کرد در تیتر درشتی نوشت: "شاهزاده ها شیرها را رام کردند." شاهزاده های پارسی لقب تیم ملی فوتبال ایران در بازیهای جام ملت های آسیاست.

روزنامه گلف تایمز چاپ قطر هم بعد از پیروزی ایران برابر عراق با تاکید بر این تیتر که اشتباه دروازه بان عراق پیروزی را به ایران هدیه کرد، در مورد این بازی نوشت: در صحنه گل دوم ایران دروازه بان عراق مرتکب اشتباه شد تا ضربه ایستگاهی ایمان مبعلی به طور مستقیم وارد دروازه شود و پیروزی را به ایران هدیه کند.

این روزنامه در متن گزارش خود از این دیدار نوشته است: با وجود اینکه سرمای هوا ورزشگاه الریان را فرا گرفته بود اما درون ورزشگاه بازی گرمی در جریان بود که دیداری بسیار پرحادثه و جذاب بود.

روزناممه البیان چاپ امارات هم که عکس نخست خود را به دیدار امارات و کره شمالی اختصاص داده بود در مورد دیدار ایران و عراق نوشته است: ایران با استفاده از تساوی امارات و کره شمالی، عراق را شکست داد و در صدر جدول گروه چهارم قرار گرفت.

روزنامه الریاضیه عربستان هم در گزارشی به این بازی پرداخت و نوشت: پس از آنکه تیم های امارات و کره شمالی به تساوی رضایت دادند، ایران با پیروزی برابر عراق گام بزرگی برداشت. عراق که در دوره قبل قهرمان شده است دفاع از عنوان قهرمانی اش را با شکست آغاز کرد.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در مرحله مقدماتی پانزدهمین دوره رقابتهای جام ملت های آسیا سه شنبه شب در ورزشگاه الریان دوحه با پیروزی 2 بر یک تیم ملی کشورمان به پایان رسید.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ جمعه 24 دی 1389 ] [ 03:32 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
محمدنصرتی درکنفرانس خبری


اینهم افشین قطبی


صحنه های گل
ایکاش ایمان دراستقلال همینطوربازی میکرد

تمامی عکسها ازخبرگزاری مهرمیباشدبرچسب ها: ایمان مبعلی، جام ملتهای آسیا، تیم ملی ایران، عکس تصویر بازیکنان تیم ملی ایران، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 24 دی 1389 ] [ 03:05 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
علیه طالب لو حرفى نزده ام
حجازى: به صعود تیم ملى از گروهش ۵۰ درصد امیدوارم
ناصر حجازى گفت: به صعود ایران از گروهش ۵۰ درصد امیدوارم.وى در مورد نقل قولى كه از او در مورد وحید طالب لو از سوى یكى از سایت ها منتشر شده بود، گفت: از دیدن این مصاحبه و نقل قول هاى خودم تعجب كردم. اصلا این سایت را نمى شناسم. نوشته اند با محمدى احوالپرسى كرده  ام؛ اما طالب لو را تحویل نگرفته ام.


 وقتى محمدى به طرفم مى آید و احوالپرسى مى كند، نمى توانم به او جواب ندهم یا اینكه به داخل زمین بروم و با طالب لو احوالپرسى كنم من كه نباید به سمت او بروم. به قول على كریمى، از خودشان مصاحبه هاى خیالى منتشر مى كنند.
او ادامه داد: به این مسایل توجهى ندارم. شاید نظر خود را در مورد مسایل فنى دروازه بان ها بیان كنم؛ اما در مورد مسایلى مانند سلام و احوالپرسى صحبت نمى كنم. این حرف ها و نقل قول هاى من كاملا خیالى است.مدیر فنى تیم استقلال در مورد وضعیت این تیم گفت: با توجه به سرماى هوا در تركیه ترجیح دادم همراه این تیم نروم؛ ولى شاید چهارشنبه یا پنج شنبه همراه فتح الله زاده راهى تركیه شوم و سه روز كنار استقلال باشم.
حجازى در مورد دیدار ایران و عراق كه روز آینده برگزار خواهد شد، گفت: با بازى هایى كه در این چند روز از جام ملت هاى آسیا دیده ام، به این نتیجه رسیدم كه فوتبال كشورهاى آسیایى پیشرفت محسوسى داشته و برعكس فوتبال ما كه عقب گرد هم داشتیم و پیشرفتى نكردیم.
 
 شب گذشته سوریه بازى خوبى برابر عربستان از خود ارایه كرد.این حرف را براى اینكه سوریه توانست عربستان را شكست دهدنمى زنم بلكه سوریه خوب بازى كرد.همانطوریكه اردن توانست برابر ژاپن بازى خوبى انجام داد و بازى مساوى شد.
وى ادامه داد: تیم ملى عراق هم مثل تیم ما فیزیكى بازى مى كند و بازیكنان تكنیكى ندارند یا مثل ژاپن نمى توانند توپ را در تمام سطح زمین بدوانند بنابراین هر تیمى كه از نظر بدنى برتر باشد مى تواند برنده مسابقه فردا باشد.
حجازى در مورد اینكه چقدر به قهرمانى تیم ملى ایران در جام ملت هاى آسیا امیدوار است گفت: من ۵۰ درصد به صعود تیم ملى ایران از گروهش امیدوارم.طبقه بندی: همه چیزازهمه جا، اخبار روز باشگاه،
[ سه شنبه 21 دی 1389 ] [ 09:35 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]طبقه بندی: عکس های بدون شرح،
[ یکشنبه 19 دی 1389 ] [ 07:45 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
منصور پورحیدرى سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: محل اردوى تیم ما ورزشى و براى برگزارى اردو مناسب است.او در مورد شرایط اردوى استقلال عنوان كرد: همان طور كه پیش بینى مى كردیم اردوى خوبى را در حال سپرى كردن هستیم.
بازیكنان به خوبى تمرین مى كنند و تاكنون هم مشكلى نداشته ایم. وى در مورد وضعیت مجتبى جبارى تصریح كرد: او در حال فیزیوتراپى و كار با وزنه است. روى این بازیكن باید با حوصله كار شود تا به مشكل دوباره بر نخورد. سرپرست استقلال در مورد اینكه یورگن گده چه زمانى به اردوى استقلال اضافه مى شود، گفت: گده امروز به اردوى اضافه مى شود و پس از جلسه با مظلومى كار خود را آغاز مى كند. پورحیدرى با بیان اینكه محل اردوى استقلال مناسب است، گفت: ما در جاى مناسبى به تمرین مى پردازیم و آنچه كادرفنى مدنظر دارد را انجام دادیم.طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: منصورپورحیدری، اردوی، استقلال، فیزیوتراپی، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ یکشنبه 19 دی 1389 ] [ 07:25 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]

ناصر حجازى مدیر فنى تیم استقلال درتمرینات استقلال حضورى فعال دارد اما نمى تواند استقلال را در اردوى تركیه همراهى كند وى معتقد است كه حق استقلال درتیم ملى ایران بیش از یك سهمیه بود و این مساله باعث شد، كه بین استقلال و دیگر تیم ها تبعیض قائل شوند.

وى گفت: استقلال باید درتیم ملى سهمیه بیشترى را به خود اختصاص مى داد این تیم پیش از بازى آخر خود مقابل فولاد و ذوب آهن، ۲ باخت بیشتر نداشت و در مقام دوم جدول قرار داشت اما هیچكس به این مسائل توجهى نكرد.

وى افزود: شرایط تیم مناسب است من تمرینات را پیگیرى مى كنم اما نمى توانم از حالا به قطعیت در خصوص وضعیت تیم در آینده اظهار نظر كنم اما مشخص است كه استقلال در آینده اى نزدیك به روزهاى اوج خود بازمى گردد.حجازى تصریح كرد: ۲ بازى ابتدایى تیم ملى در جام ملت هاى آسیا عیار كار را مشخص مى كند، اگر در بازى هاى ابتدایى كه حریفان آسانى داریم،

نتوانیم نتیجه خوبى كسب كنیم در ادامه بازى ها نیز شرایط خوب پیش نمى رود، هم اكنون باید تیم را حمایت كنیم تا ببینیم نتیجه چه مى شود، اگر شرایط خوب نبود، درمورد وضعیت تیم صحبت مى كنیم.طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ چهارشنبه 15 دی 1389 ] [ 01:12 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]

امیدرضاروانخواه و روشن شدن موتوراستقلال


آرش دوباره بوی گل میدهد

وحیددوباره به عقاب آسیا تبدیل میشود

طبقه بندی: عکس های بدون شرح،
[ چهارشنبه 15 دی 1389 ] [ 12:40 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
بازگشت محمدی و تمرین نكردن جباری

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال به تمرینات این تیم بازگشت.


به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین عصر امروز استقلال از ساعت 16 در زمین صنایع نوبنیاد آغاز شد.

* محمد محمدی كه با هماهنگی كادرفنی در چند روز گذشته در تمرین استقلال حاضر نبود، امروز در تمرین حاضر شد و بازیكنان این تیم نیز با وی به خوش و بش پرداختند.

* منصور پورحیدری سرپرست استقلال قبل از شروع تمرین سراغ پاسپورت برخی بازیكنان را می گرفت و از آنها می خواست پاسپورت های خود را برای سفر به تركیه تحویل باشگاه دهند.

* سردی هوای تهران باعث شد تا اكثر بازیكنان با شال و كلاه وارد زمین شوند.

* مرتض محصص عضو كمیته فنی استقلال نیز در محل تمرین حاضر بود. وی دقایقی قبل از آغاز تمرین با پرویز مظلومی و منصور پورحیدری به صحبت پرداخت.

* نكته قابل توجه در تمرین استقلال حضور مجتبی جباری با لباس شخصی در محل تمرین بود. این بازیكن كه از آغاز تمرینات این تیم در محل تمرین حاضر نشده بود امروز اجازه تمرین پیدا نكرد و محل تمرین را ترك كرد.
پرویز مظلومی هم با منصور پورحیدری و مرتض محصص در مورد جباری صحبت هایی انجام داد.

* مظلومی در ابتدای تمرین با اسماعیل شریفات و چند تن دیگر از بازیكنان تیم به صحبت پرداخت.

* امروز 6 نفر هوادار نظاره گر تمرین بودند.

* امروز استقلال بعد از مدت ها بدون مصدوم تمرین خود را برگزار كرد. به جز میلاد میداودی كه دوران نقاهت خود را سپری می كند سایر بازیكنان در تمرین گروهی حاضر بودند. تمرین امروز استقلال شامل 25 بازیكن می شد.

* محمدی و امیر حسین صادقی به دویدن دور زمین پرداختند.

* مظلومی برای نشاط دادن به تمرین آبی پوشان برگزاری بازی هندبال را در دستور كار قرار داد. بازیكنان به دو تیم تقسیم شدند اما هیچ تیمی گلر نداشت و كلیه بازیكنان باید از دروازه حفاظت می كردند. وحید طالب لو نیز یكی از مهاجمان تیم ها شده بود و با سر نیز چندین گل به ثمر رساند. دیگر بازیكنی كه در این بازی به چشم آمد، حنیف عمران زاده بود. او هم به دلیل قد و قامت بلند خود از جمله گلزنان بازی هندبال بود.


* پس از برگزاری این تمرین بازیكنان استقلال پس از چهار روز پا به توپ شدند. آنها در گروه های 5 نفره به بازی آقا وسط پرداختند اما مظلومی تمرین سنگینی را برای آنها در نظر نگرفت.

* فرهاد مجیدی فقط به دویدن دور زمین اكتفا كرد.

* اندره لوییز و دسوزا نیز در اردوی تركیه به استقلال اضافه می شوند.

* استقلال فردا فقط در یك نوبت عصر تمرین خود را دنبال می كند.[ دوشنبه 13 دی 1389 ] [ 10:23 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت