تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی

حسین عبداللهی درپاسخ به اعتراض استقلال به حكم صادره كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: اعضای كمیته انضباطی پس از 10 بار تماشای درگیری بازیكنان در بازی استقلال و استیل آذین آرا را صادر كردند.

دبیر كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال كه چطور محرومیت فرهاد مجیدی و پژمان منتظری از همراهی استقلال از بازی برابر پیكان به دیدار برابر نفت تهران انتقال داده شده است گفت: براساس قانون باید از زمان ابلاغ حكم و اجرا 72 ساعت زمان برای باشگاه وجود داشته باشد. به همین دلیل چون روز گذشته این حكم صادر شد و امروز هم استقلال بازی دارد حكم محرومیت این دو بازیكن از دیدار برابر پیكان به دیدار برابر نفت انتقال داده شد و این دو بازیكن از حضور در بازی بعدی استقلال محروم خواهند بود.

وی در پاسخ به اعتراض باشگاه استقلال به این حكم گفت: به عزیزان‌مان در باشگاه استقلال توصیه می‌كنیم كه فیلم درگیری بازیكنان استقلال و استیل آذین را یك‌بار دیگر تماشا كنند. اعضای كمیته انضباطی دو روز پیش و پس از اینكه این صحنه را 10 بار تماشا كردند این حكم را صادر كردند. در واقع با تماشای فیلم آن درگیری به راحتی مشخص شد كه كدام بازیكن چه مقدار در آن درگیری تاثیرگذار بوده است.

عبداللهی در ادامه با بیان اینكه در صورتی كه تماشاگران تخلفی را مرتكب شوند قطعا كمیته انضباطی برخورد خواهد كرد، گفت: براساس گزارش ناظران و داوران و همچنین از ناظران كمیته انضباطی در صورتی كه تخلفی از سوی تماشاگران سر بزند با تماشاگران برخورد می‌كنند و اگر این تخلف از سوی تماشاگرانی رخ دهد كه پیش از این سابقه انجام این تخلف را داشته‌اند قطعا با احكام شدیدتری آن تماشاگران را محروم خواهیم كرد.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ چهارشنبه 27 مرداد 1389 ] [ 04:57 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
"پیروز قربانی" مدافع تیم فوتبال مس کرمان و "امیرحسین صادقی" بازیکن تیم فوتبال استقلال شب گذشته در محل اردوی این تیمها با یکدیگر آشتی کردند.

"پیروز قربانی" مدافع تیم فوتبال مس کرمان و "امیرحسین صادقی" بازیکن تیم فوتبال استقلال شب گذشته در محل اردوی این تیمها با یکدیگر آشتی کردند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، قربانی که چندی پیش علیه صادقی مصاحبه جنجالی کرده و عدم بازگشت خود به استقلال را بر گردن بازیکن استقلال انداخته بود، روز گذشته با وساطت اطرافیان 2 تیم با صادقی آشتی کرد.

گفتنی است؛ قربانی و صادقی نزدیک به 6 سال با یکدیگر در استقلال همبازی بوده و 2 سال عنوان بهترین خط دفاع لیگ را بدست آوردند.


 


[ چهارشنبه 27 مرداد 1389 ] [ 04:43 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
اجرای طرح استراتژیک ویژن آسیا در شهرهای تهران و هرمزگان نهایی و رسما آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ارزیابی ویژن کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور بازدید از امکانات شهرهای نامزد اجرای این پروژه در سفرهای جداگانه طی روزهای 5 تا 7 خرداد از استان هرمزگان و 8 لغایت 11خرداد از استان تهران بازدید و شرایط این دو استان را برای اضافه شدن به پروژه ویژن ایران بررسی کردند. 

پس از این بازدیدها، تیم ویژن آسیا برای هر پروژه ، پیش نویس طرح توسعه استراتژیک را اعلام و کارگاه برنامه ریزی برای نهایی شدن پیش نویس برنامه در تیرماه 89 را تنظیم کرد. با تنظیم این قرار داد دو استان تهران و هرمزگان رسما به طرح آسیا ویژه پیوستند.
                                      
طرح ویژن آسیا، طرحی استراتژیک با هدف افزایش استاندارد فوتبال درسراسر قاره آسیا را دریازده بخش فوتبال نظیر؛ مدیریت ، مربیگری ، داوری ، باشگاه ها و... دنبال می کند. 
طبقه بندی: همه چیزازهمه جا،
[ چهارشنبه 27 مرداد 1389 ] [ 02:50 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
به گزارش ایرنا، بر اساس نظر اعلام کادر فنی باشگاه استقلال تهران و به دلیل آن که بازی های لیگ برتر در ماه مبارک رمضان در شب و زیر نور نورافکن های ورزشگاه ها برگزار خواهد شد، از این هفته استقلالی ها در همین شرایط تمرین خواهند کرد.
این تصمیم کادر فنی باشگاه استقلال به آن دلیل است تا شاگردان پرویز مظلومی بتوانند خودشان را با این شرایط هماهنگ کرده تا در طول این ماه مبارک، بدون مشکل به مصاف حریفان خود بروند.

همچنین ناصرحجازی امروز پس از حضور در باشگاه استقلال و دیدار با علی‌ فتح‌اله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال تهران، حکم مشاور عالی مدیریت و ریاست کمیته فنی خود را از مدیریت باشگاه دریافت کرد. همراه با این حکم شرح وظایف ناصرحجازی نیز به وی ابلاغ شد.


طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال; برگزلری; ناصرحجازی; لیگ برتر; ایران; جام خلیج فارس;، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 22 مرداد 1389 ] [ 11:18 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]

باشگاه استقلال برنامه‌های ویژه‌ای به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان دارد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، باشگاه استقلال در نظر دارد در بازیهای خانگی خود در ماه رمضان ایستگاههای پخش افطاری را در ورزشگاه آزادی دایر کند تا هواداران روزه‌دار بتوانند در ورزشگاه افطار کنند. علاوه بر این قرار است با مساعدت کمیته فرهنگی باشگاه استقلال بروشورهای مذهبی در اختیار هواداران در ورزشگاه آزادی قرار بگیرد.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ پنجشنبه 21 مرداد 1389 ] [ 04:26 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]


مسئولان باشگاه استقلال به رأی صادره کمیته انضباطی علیه "پرویز مظلومی" سرمربی تیم خود اعتراض دارند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل مصاحبه‌های مظلومی بر علیه تیم ملی ایران مربی را با جریمه نقدی روبه‌رو کرده است. طبق شنیده‌ها منتظر ابلاغ این حکم هستند تا اعتراض خود را رسمی اعلام کنند.

گفتنی است؛ مسئولان استقلال اعتقاد دارند کمیته انضباطی نباید بدون شنیدن حرفهای مظلومی وی را جریمه می‌کرد همچنین سایر مربیان تیمهای لیگ برتری به برنامه‌های تیم ملی اعتراض داشتند و آنها هم باید جریمه شوند.

طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ پنجشنبه 21 مرداد 1389 ] [ 04:19 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]

استقلال و پرویز مظلومی حق دارند که به تیم ملی بازیکن ندهند یا نه؟

در نگاه اول ماجرا به این شکل جلو می‌رود که هیچ باشگاهی حقی مبنی بر بازیکن به تیم ملی ندادن را ندارد اما در نگاهی حرفه‌ای‌تر و دقیق‌تر به این نقطه می‌رسیم که باشگاه استقلال هم حق دارد طبق قوانین بین‌المللی عمل کند و به درخواست خارج از عرف پاسخ منفی بدهد.

به عنوان مثال آیا می‌توان از بارسلونا، اوساسونا، منچستریونایتد و دیگر تیمهای حرفه‌ای جهان اینگونه وسط بازیهای لیگ و با این شرایط بازیکن گرفت؟ آیا آنها بازیکنشان را در شرایطی مشابه به تیم ملی می‌دهند؟

پاسخ منفی است چراکه هیچ باشگاهی میلیارد میلیارد هزینه نمی‌کند که بازیکنانش را در کوران مسابقات به تیم ملی بدهد و از نظر علمی همان بازیکنی را که چند 100 میلیون برایش هزینه کرده در معرض مصدومیت قرار دهد!

به برنامه‌ریزی صورت گرفته دقت کنید!

علاوه بر اینکه استقلال دوباره 4 بازیکنش را به تیم ملی در روز هفدهم مردادماه پیشکش می‌کند و آنها را در اختیار ندارد باید تأکید کرد که روز نوزدهم مرداد این بازیکنان با تیم ملی به میدان می‌روند و روز بیست و یکم مرداد طبق برنامه باید به مصاف استیل‌آذینی برود که با خط خوردن کریمی و معدنچی حالا تنها 2 بازیکن در تیم ملی دارد! مهمترین بخشی که به استقلال حق می‌دهد که بازیکن به تیم ملی ندهد اما آن بخش است که تیم ملی 19 مرداد به میدان ارمنستان می‌رود و روز 21 مرداد دوباره آن بازیکنان با استقلال به میدان می‌روند!

طبق نظر کارشناسان و اصولی که فیفا و AFC و یوفا و... اجرا می‌کنند یک بازیکن بین 2 بازی‌اش باید 3 شبانه‌روز زمان داشته باشد این یعنی 72 ساعت تمام!


اما اگر حتی بخشی سفر تیم ملی در روز 20 مرداد از ایروان به تهران را هم در نظر نگیریم (که از نظر خستگی سفر و تغییرات اقلیمی و... قابل بررسی است) بازی در روز بیست و یکم مرداد به معنای پا گذاشتن روی همه اصول ممکن است و علاوه بر آنکه بازیکنان استقلال را بدون در کردن خستگی وارد کارزار با استیل‌آذین می‌کند احتمال مصدومیت آنها را هم بسیار زیاد می‌کند.

درست که نگاه کنیم به این می‌رسیم که سالهای سال است طبق برنامه‌ریزیها هرگز ندیده‌ایم که یک بازیکن در 2 تیم مختلف 2 بازی در 2 روز انجام دهد! چراکه همانطور که گفتیم حداقل 3 روز برای ریکاوری یک بازیکن زمان لازم است (این 3 روز برای بازیکنان فوق حرفه‌ای اروپایی هم در نظر گرفته می‌شود چه برسد به بازیکنان ضعیف ایرانی)

پرویز مظلومی یک حرف فنی می‌زند، حرفی کارشناسانه به میان می‌آورد که هیچکس هم آنرا نمی‌تواند رد کند!  در این میان البته حرفهای شعارگونه به میان می‌آورند و حرف از تیم ملی و تقدس می‌زنند در حالی که سلامتی همه جوانهای این مملکت هم مهم است و باید به آنهم پرداخت!

پاسخ بعدی از سوی فدراسیون احتمالا این است: آن کشورها که مثال می‌زنید سیستم خصوصی دارند اما اینجا تیمها دولتی هستند و چون پولشان را دولت می‌دهد حق ندارند قوانین بین‌المللی را به رخ- که باز همه دولتی هستیم- بکشند!

پاسخ این است:

اولا کسی اجبارتان نکرده که همه باشگاهها را دولتی اداره کنید و باید اجازه بدهید خصوصی شوند.

ثانیا: چون دولتی هستند و از بیت‌المال ارتزاق می‌کنند یعنی باید نسبت به پول و سرمایه هزینه شده بی‌تفاوت باشند و چون پول خودشان نیست باید ول کنند تا بازیکن مصدوم شوند؟ و پول بیت‌المال حیف و میل؟

ثالثا: آنها که خصوصی هستند قوانین علمی را اجرا می‌کنند حالا که ما دولتی هستیم باید روز علم (72 ساعت برای ریکاوری) خط بکشیم. به آن توجه نکنیم؟

رابعا: نتیجه اجرای اصول مهم است چه دولتی و چه خصوصی! حالا یکی بگوید فوتبال دنیا پیشرفته‌تر است یا فوتبال ما؟

نه به زعم ما بالاخره یکی باید جلوی این بی‌برنامگی خطرناک که با سلامتی جوانان این مملکت بازی می‌کند بایستد و از آقایان سوال کند که بازی با ارمنستان آن هم در حالی که به کل لیگ صدمه وارد می‌آید چه سودی برای تیم ملی دارد و آیا سودش با ضرری که لیگ دریافت می‌کند قابل مقایسه است؟

نه این مسیر غلط است و جلوی غلط باید ایستاد! این شدنی نیست که یک بازیکن در فاصله 2 روز 2 بازی کند و در میان این 2 روز هم 2 هزار کیلومتر سفر کند!

غلط است! و به زعم ما باشگاه استقلال حرف درستی می‌گوید و به هیچ وجه اشتباه حرف نمی‌زند.

طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ پنجشنبه 21 مرداد 1389 ] [ 04:14 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]

            طبقه بندی: بیوگرافی پیشکسوتان،
[ پنجشنبه 21 مرداد 1389 ] [ 03:15 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]

 
طبقه بندی: عکس های بدون شرح،
[ پنجشنبه 21 مرداد 1389 ] [ 03:00 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]

منصور پورحیدری معتقد است كه شرایط خوبی در استقلال حاكم است. «وضعیت تیم خوب است و روزبه روز باید بهتر باشیم. طبیعی است که وقتی همه نفرات باشند، تیم می تواند در تمرینات کار کند و به هماهنگی برسد.»
سرپرست استقلال البته در مورد مسایل فنی هم حرف داشت: «کارگروهی استقلال ناقص است چون چهار بازیکن در اختیار تیم ملی هستند. تیم ما قبل از بازی با استیل آذین کامل نیست. در بازی ذوب آهن دو امتیاز بد از دست دادیم و باید سه امتیاز را می‌گرفتیم. درست است که در آن بازی بهتر از دو دیدار اول بازی کردیم اما هنوز به ایده آل نرسیدیم و کار داریم.»
پورحیدری از بازی شنبه آینده به عنوان بازی سختی یاد كرد: «حریف تیمی پرستاره با امکانات خوب و باتجربه است. آنها برای قهرمانی بسته شده اند و طبیعی است که ما نیز با همه طرفداران همیشه مدعی هستیم. می‌خواهیم دو امتیاز از دست رفته بازی با ذوب آهن را جبران کنیم. ما در این بازی پیروز خواهیم شد.»
پورحیدری در خصوص عدم تعامل تیم ملی با باشگاه‌ها بحث جریمه شدن‌ها را مطرح می‌كند: «فکر می‌کنم فدراسیون قبل از این که جریمه‌ها را مطرح کند باید تلاش خود را انجام دهد تا بین باشگاه‌ها و تیم ملی اعتماد دوطرفه ایجاد شود. باید سرمربیان باشگاه‌ها و تیم ملی در جلسات مختلف بنشینند و صحبت کنند تا مشکلات برطرف شود تا نیازی به برگزاری چنین بازی‌هایی مثل دیدار با ارمنستان نداشته باشیم.»
او به كمیته تیم‌های ملی هم ایراد گرفت: «کمیته تیم‌های ملی باید این تعامل را بوجود آورد. مثل گذشته باید با مربیان تعامل ایجاد کنند. وقتی من بودم روز پنجشنبه باشگاه‌ها بازی کردند و جمعه رفتیم دانمارک و هیچ مشکلی هم پیش نیامد.» سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آیا بازی با ارمنستان مفید است؟ اجازه می‌خواست تا در مورد بازی صحبتی نكند: «بالاخره باید آقایان جوابگو باشند و این انتخاب کادر فنی تیم ملی است اما در برنامه فدراسیون این بازی در تهران پیش بینی شده بود و وقتی اوکراین انصراف داد، مجبور شدیم با ارمنستان در کشور خودشان بازی کنیم. باشگاه استقلال هم با این مساله کنار آمده است.»
پورحیدری جریمه 5 میلیون تومانی پرویزمظلومی از سوی فدراسیون فوتبال را حق او ندانست: «این جریمه حق پرویز نیست و امیدوارم اعمال نشود. همه می دانند اولویت با تیم ملی است. استقلال با دیگر تیم‌ها فرق دارد چون تغییرات زیادی داشته و طبیعی است مظلومی برای هماهنگ کردن تیم نیاز به داشتن تیم کامل خود دارد. قبول دارم آن طرف هم تیم ملی نیازمند بازی‌های تدارکاتی برای انسجام است اما مظلومی انتقادی از شخص قطبی نکرد. تغییرات در برنامه‌ها باعث شد مظلومی به حق انتقاد کند. مظلومی خودش در تیم ملی بوده و شرایط را می داند و حتی علاقمند است اما راه حل همه این مشکلات تعامل مربیان باشگاه‌ها با تیم ملی و بالعکس است.»

سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آیا اضافه شدن ناصر حجازی به خاطر انتقاداتش بوده، اظهار بی‌اطلاعی كرد: «نمی‌دانم منظور چیست اما حرف‌های من در مطبوعات وجود دارد. روزی که آمدم تلاشم این بود که پیشکسوتان را دور هم جمع کنیم و خود فتح‌ا...‌ زاده هم اصرار داشت. اگر نیمکت استقلال را ببینید متوجه می شوید که پیشکسوتان آمده‌اند. حجازی اسطوره استقلال و ایران است. حرف و انتقاد او از روی دلسوزی و علاقه است. خوشحالم که ناصر به استقلال آمده. باید زودتر می‌آمد. او می‌توانست به استقلال خیلی کمک کند به خصوص امسال که تغییرات زیادی داشتیم.»
پورحیدری از اهداف آینده باشگاه هم خبر داد: «می‌خواهیم بچه‌های قدیمی‌تر را هم به استقلال برگردانیم. حتی شده حاضرم که پستم را بدهم تا آنها بیایند. وجود حجازی باعث نمی‌شود مظلومی احساس خطر کند. او آلترناتیو مظلومی نیست. چرا وقتی من آمدم در این مورد حرفی نشد؟ این بحث‌ها را به وجود می‌آوردند تا برای تیم حاشیه درست کنند. حجازی مسوول کمیته فوتبال استقلال است و تیم بزرگسال یکی از آنهاست. او وقت می‌گذارد، نظارت می‌کند و جلسه می‌گذارد.» پورحیدری شایعه جدایی خود از استقلال را هم رد كرد: «قصد جدایی ندارم. البته شاید جایی برسیم که من کنارتر بروم تا پیشکسوتان دیگر بیایند. من همیشه در کنار استقلال بوده و هستم. اگر بروم تنها با آمدن بچه‌ها می‌روم. با هیچ تیمی هم مذاکره نداشتم و این‌ها شایعه است.»
[ پنجشنبه 21 مرداد 1389 ] [ 02:40 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت