تاریخ : دوشنبه 24 آبان 1389 | 03:52 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات

فکرکنم این چندتا کاریکاتور راببینید دیگه

ظرفیتتان پرمیشه!!...تابعد


اندرحکایت اظهارفضل جناب کفاشیان


بااینکه یک کم دیرشده وجناب واعظ تشریفشان رابردند وما راراحت کردند

ولی این کاریکاتور دقیقا وصف حال ایشان بود

طبقه بندی: عکس های بدون شرح،
برچسب ها: کاریکاتور; عکس های اغراق آمیز; کفاشیان; واعظ آشتیانی; فدراسیون فوتبال،


تاریخ : دوشنبه 24 آبان 1389 | 02:39 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات دوستان استقلالیم

دایی جان ناپلئون وناقی قضایا

شتردرخواب بیندپنبه دانه

طبقه بندی: زنگ تفریح عکسهای هنرمندان،


تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1389 | 04:32 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات دوستان استقلالیم

سرمربی استقلال صبح امروز (یکشنبه) طی جلسه‌ای با سرپرست باشگاه گزارش کتبی خود از شرایط آبی‌ها را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، پرویز مظلومی که از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل شاهین بوشهر رضایت نداشت صبح امروز در جلسه‌ای با فتح‌الله‌زاده گزارشی از عملکرد استقلالیها در این دیدار ارائه کرد.

 این گزارش در کمیته فنی بررسی خواهد شد.

گفتنی است اعضای ستاد آسیایی باشگاه استقلال فردا طی جلسه‌ای آخرین وضعیت آبی‌ها قبل از حضور در رقابتهای جام باشگاهها را مورد بررسی قرار خواهند داد.

جلسه ستاد آسیایی استقلال هفته‌ای یک بار در محل باشگاه برگزار می‌شود که موعد جلسه این هفته فردا است.لازم به ذکر است صورتجلسه این هفته در اختیار فتح‌الله‌زاده قرار خواهد گرفت.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،


تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1389 | 04:03 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات دوستان استقلالیم

اول: این ضعیف‌ترین بازی استقلال طی این فصل بود. تو گویی آبیها را با طناب بسته بودند تا نظاره‌گر پرواز زیبای شاهین دور سر خودشان باشند و از جایشان تکان نخورند.

استقلال در خط هافبک آنقدر ضعیف ظاهر شد که نمونه‌اش را کمتر دیده بودیم و البته خط هافبک استقلال در دیدارهای دیگر خود هم شرایط بهتری را ایجاد نکرده بود تا جایی که روش بازی استقلال طی بازیهای اخیر چنین بود:

توپگیری در خط دفاع و بازی مستقیم با مهاجمان!

در واقع خط هافبک استقلال در این دیدار (و دیدارهای دیگر) اصلا وجود ندارد و تأثیری بر بازی از این هافبک‌ها دیده نمی‌شود. این اتفاق وقتی اوج می‌گیرد و بیشتر به چشم می‌آید که جباری در میدان نباشد!

آنجا در خط هافبک استقلال حتی پاس 2 آبی‌ها 3 نمی‌شود! و از آن بدتر اینکه خط هافبک استقلال حتی قدرت توپگیری از حریف را هم ندارد و با تمام احترامی که برای مظلومی قائل هستیم باید تأکید کنیم که حتما تمریناتش برای خط هافبک چندان جالب نیست و بدتر آنکه مهره‌چینی و تعویضهایش هم چندان درست نیست تا جایی که تنها هافبک جنگنده‌اش "دسوزا" را هم بیرون کشید و از آن لحظه به بعد بود که شاهین مثل "کرکس" دور سر استقلال چرخید و چرخید و چرخید!

استقلال با این روش خیلی زود از آن بالا پایین می‌آید و اگر فکری به  حال هافبکهای توپگیر و طراحش نکند هرگز سهمیه آسیایی که هدف آبیهاست برای آنها حاصل نخواهد شد.

استقلال البته هفته‌هاست که بد بازی می‌کند این مسأله شاید پس از پیروزی بر پرسپولیس بود که به اوج رسید و از آنروز به بعد استقلالیها هر روز بدتر بازی کردند و امروز دیگر با چاشنی شانس است که برنده می‌شوند.

استقلالیها باید مطمئن باشند که حریفان همیشه این همه موقعیت گل را به ساعت ورزشگاه نمی‌کوبند. این مسأله را طی بازیهای آینده در صورت تداوم بازی بد استقلالیها به ویژه در خط هافبک خواهید دید!

شاهین مشکل گل‌نزنهایش را حل کند

دوم: شاهین عالی پرواز می‌کرد. نه امروز مقابل استقلال که آنها از روز اول حضور در لیگ برتر امسال عالی فوتبال بازی کرده‌اند و همیشه نسبت به همه رقبای خودشان برتری فنی داشته‌اند اما این برتری فنی همیشه تا 18 قدم خودشان بوده و لاغیر!

در واقع مشکل شاهین بدشانسی نیست، داور هم نیست و نبوده است بلکه آنها طی همه بازیهای قبلی یک مشکل واضح و مشخص داشته‌اند و آن ضعف گلزنی بوده است.

تیم استیلی تمام کننده ندارد و پرداختن به بدشانسی یا اشتباه داوری (بر فرض) نمی‌تواند مشکل شاهین را حل کند چراکه آنها مقابل استقلال 8 موقعیت گلزنی داشتند و از این 8 موقعیت تنها یکبار استفاده کردند و بقیه را به در و دیوار کوبیدند! آیا این داور بود که مانع از گلزنی شاهین شد؟ قطعا پاسخ این سوال منفی است و اگر شاهین این مسأله را نفهمد و بخواهد پشت  اشتباه فرضی داوری سنگر بگیرد و مشکل خودش را نبیند هیچگاه هم نمی‌تواند آن را حل کند.

البته به طور کلی این مسأله در لیگ دیده می‌شود که همه تیمها شکستها را به گردن داور می‌اندازند اما به هر حال شاهین مدتهاست که از معضل گل نزدن رنج می‌برد و اگر بخواهد همچنان داور را دلیل باخت بداند حتما در ادامه نیز نمی‌تواند چیزی را برای خودش عوض کند.

صبر می‌کنیم تا ببینیم.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،


تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1389 | 03:41 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات دوستان استقلالیم

پرواز استقلال با بال‌های شاهین

۲۱ آبان ۱۳۸۹


رسیدیم به نبرد پانزدهم، مسابقه‌ای كه قطعا سهل نخواهد بود. پس از بازی آبادان حالا فرصت جبران است،‌فرصتی مناسب برای تثبیت استقلال در جایگاهی بالاتر در جدول رده بندی لیگ برتر... حریف جنوبی در هفته‌های اخیر هرچند در نتیجه‌گیری موفق نبوده است ولیكن به لحاظ كیفی عملكرد قابل قبولی داشته است. این مهم مایه امیدواری است چرا كه امید آن می‌رود حریف با توجه به اینكه به 3 امتیاز این مسابقه نیاز مبرم دارد با آرایشی هجومی به میدان گسیل شود. لحاظ این امر منتج به آن می‌شود كه استقلال بتواند با بازی روان خود به خواسته‌های فنی خود برسد و یقیناً هنگامی كه استقلال به لحاظ فنی بتواند درصد بالایی از توانایی‌های خود را بروز دهد نه تنها شاهین بلكه هیچ حریفی تاب مقاومت در برابر آن را نخواهد داشت.
فرصت پرواز خوبی برای استقلال پیش آمده است،‌ نه اینكه حریف دست و پا بسته است، اصلا! ولی شرایط روحی و فنی استقلال می‌تواند چنانچه در آن بدشانسی (مانند نبرد آبادان) رخ ندهد به خوبی بر حریف فائق آید. از اردوی استقلال خبر می‌رسد باز هم لشگر آبی‌پوشان كامل نیست. امیرحسین صادقی محروم است و هادی شكوری و سیدمهدی سیدصالحی هم كما فی سابق نمی‌توانند به استقلال كمك كنند  ضمن آنکه جباری و یوسفی هم قطعا به این مسابقه نخواهند رسید و در بازی كردن مجیدی، برهانی و كوشكی نیز همچنان شبهه وجود دارد. به هر روی با تمام كاستی‌های طبیعی فوتبال ،استقلال با تمام قوا در میدان جمعه حاضر خواهد شد و امید بسیار می‌رود هواداران نیز تیم محبوب خود را تنها نگذارند. استقلال 4 بازی گذشته خود را در مقابل دیدگان هواداران با پیروزی پشت سر گذاشته است.
سپاهان، سایپا، پیروزی و راه‌آهن همگی در مقابل آبی‌دوستان دستان خود را به علامت تسلیم بلند كردند و حالا نوبت به شاهین رسیده است.
همه با هم می‌رویم و سكوهای آزادی را مملو از عشق خواهیم كرد. فرصت پرواز استقلال با بال‌های شاهین به وجود آمده و چه زیباست كه در راه نیل به آن ،همه در كنار هم باشیم. وعده  دیدار ما جمعه در ورزشگاه آزادی.تاریخ : جمعه 21 آبان 1389 | 03:01 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات دوستان استقلالیم

همه دارایی این آقایون فوتبالیست

همه دارایی این آقایون فوتبالیست
ظاهراً کریمی که در فرمانیه تهران سکونت دارد، مشغول برج سازی در کرج است. حتی شنیده می شود او در چند شرکت سرمایه گذاری کرده است.

 یک فست فود مدرن در فردیس کرج توسط علی کریمی به نام خودش ساخته شده که هر روز مشتریان زیادی در آنجا برای غذاخوردن جمع می شوند. البته علی کریمی یکی از بازیکنانی است که دست به خرج کردنش هم خیلی خوب است، به طوریکه دو ماشین دارد که هر دوی آنها از آخرین مدل های «بی ام و» هستند. هرچند که کریمی بکی از بازیکنانی است که دستی هم در کارهای خیر دارد و کارهای عام المنفعه زیادی انجام می دهد.
تولیدی پوشاک و لوازم ورزشی
جواد نکونام هافبک ایرانی اوساسونای اسپانیا هم یکی از بازیکنانی است که پول هایش را در کارهای تجاری هزینه کرده است تا پس از دوران فوتبالش بتواند با خیالی آسوده روزگار را سپری کند.


 جواد نکونام به اتفاق چند تن از دوستانش یک شرکت تولید پوشاک و لوازم ورزشی تأسیس کرده بود اما تنها به آن اکتفا نکرده و طبق شنیده ها در شمال کشور یکی از کسانی است که مشغول شهرک سازی است.
ساکن محله فرمانیه
فرزاد اشوبی هافبکی که تازه امسال به استقلال آمده اما سکونت در محله پدری را به هر جای دیگری ترجیح می دهد.

 فرزاد پس از بزگشت از کرمان در خیابان پیروزی تهران ساکن است و یک اتومبیل بی. ام. و گرانقیمت دارد.
مجید جلالی سرمربی فولاد خوزستان اما ساکن محله فرمانیه تهران است که اتومبیل پژو پارس را چند سالی می شود که حفظ کرده است. او تمام هم و غمش فوتبال ست و کارهایی که غیر از آن را هم انجام می دهد بازهم به فوتبال ختم می شود. البته جلالی چند سال پیش قصد خریداری کردن یک معدن را داشت که هیچ گاه این تصمیم عملی نشد.
مجتبی جباری هافبک بعضاً مصدوم استقلال هم یکی از مغازه داران بازار موبایل ایران است که چندین باب مغازه و چندین خانه هم دارد. مجتبی همچنین بنز نقره ای رنگ دارد.
شیث رضایی کاپیتان دوم پرسپولیس هم ساکن بالاترین نقطه سعادت آباد است که بنز مشکی گرانقیمتی دارد. او به غیر از فوتبال در کار تجارت خانه است و خانه های پیش فروش را خریداری کرده و به مردم می فروشد.
مازیار زارع هافبک شمالی پرسپولیس هم دستی در کارهای زمین دارد. او در انزلی که زادگاهش به حساب می آید، زمین خرید و فروش می کند. مازیار البته ساکن محله سعادت آباد است و اتومبیل لنکروز مشکی زیبایی هم دارد که هرگاه به انزلی می رود خیلی ها می خواهند با آن عکس یادگاری بگیرند.
خانه در آلمان
مهدی مهدوی کیا یکی دیگر از بازیکنان متمول استیل آذین است که پس از چندین سال بازی در لیگ آلمان از اواسط لیگ کذشته به ایران بازگشت. مهدی زمانی که در هامبورگ بازی می کرد یکی از پردرآمدترین بازیکنان ایران بود. البته در اینتراخت فرانکفورت هم دستمزد مهدوی کیا بالا بود و گفته می شود یکی از دلایل جدایی این بازیکن از تیم اصلی فرانکفورت همین دستمزد زیاد بوده که باشگاه توانایی پرداختنش را نداشته است. مهدوی کیا اما یکی از بازیکنانی است که در آلمان هم منزل مسکونی دارد و کلاً به داشتن ملک علاقه زیادی نشان داده است. گفته می شود او در تهران هم چندین باب منزل دارد و پول هایش را هم در کار واردات و صادرات تزریق کرده است. اتومبیل بنز مهدوی کیا اما یکی از ماشین هایی است که در زمان ردشدنش از خیابان های تهران مردم آن را با انگشت شان به یکدیگر نشان می دهند.
سرمایه داری بدون اتومبیل
حسین کعبی را باید یکی از ملاک های جوان و خوش آتیه در بین فوتبالیست ها به حساب آورد. او معمولاً با پول هایی که بدست آورده و می آورد، منزل مسکونی تهیه می کند و آنها را به مردم اجاره می دهد و از این راه به غیر از فوتبال کسب درآمد می کند. حسین ساکن محله سعادت آباد تهران است، اما اعتقادی به رانندگی ندارد به همین علت اتومبیلی هم ندارد. او معمولاً با آژانس یا توسط دوستانش در خیابان های تهران تردد می کند. البته حسین کعبی معمولاً آخرین مدل اتومبیل ها را خریداری کرده و آنها را برای خانواده اش در اهواز می فرستد تا آنها از آن استفاده کنند.
شهرک سازی در دبی
فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال یکی از ساکنین محله فرمانیه است. چندین ماشین دارد و خودش از پرادو و بی. ام. و اش خیلی بیشتر استفاده می کند. فرهاد سرمایه گذاری های زیادی انجام داده که می توان به طور نمونه به شهرک سازی اش در دبی و همچنین در شمال کشور اشاره کرد. او اما در کارهای زیاد دیگری هم سرمایه گذاری کرده و می کند.
تاجر موفق
کریم باقری را نباید با ظاهرش سنجید. او یکی از بیزینس من های موفق در بین ورزشکاران به حساب می آید. منزلش در خیابان فرشته تهران است و در کار تجارت خواروبار است. طبق شنیده ها او 18 تریلی دارد که در کارهای ترانزیت کالا هستند. کاپیتان پرسپولیس همچنین یکی از طرفداران پرو پاقرص اتومبیل بی. ام. و است که معمولاً هر سال مدلش را به روز می کند.
سرمایه گذاری در بانک
فریدون زندی هم پس از سال ها زندگی و بازی در اروپا به ایران آمده و در استیل آذین بازی می کند. زندی اتومبیل مرسدس بنز گرانقیتی دارد که به گفته خیلی ها به هیچ عنوان حاضر به از دست دادن آن نیست. او اما به علت سال ها بازی کردن در سطح اول فوتبال، با تفکراتی کاملاً حرفه ای رشد کرده و تنها به بازی کردن فوتبال می اندیشد. اما پول هایش را در بانک سرمایه گذاری کرده و سودش را می گیرد. زندی یکی دیگر از بازیکنان فوتبال است که در خیابان فرشته سکونت دارد.طبقه بندی: همه چیزازهمه جا،


تاریخ : پنجشنبه 20 آبان 1389 | 07:45 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات

پیش فرض زندگی نامه ی فرهاد مجیدی

زندگی نامه ی فرهاد مجیدی
سوم ژوِئن سال 1977 و یا بهتر بگوییم 13 خرداد 1355 در تهران به دنیا آمد. در یک خانواده اصیل با وضعیت مالی و اجتماعی خوب رشد کرد. کم کم به فوتبال علاقه مند شد. او در کنار دو خواهر و یک برادر بزرگ شد. برادر کوچک تر فرهاد را هم خوب می شناسید. فرزاد مجیدی که درست بسان فرهاد از بهمن به استقلال تهران پیوست. فرهاد از کودکی عاشق فوتبال بود. از تیم های پایه کار خود را آغاز کرد. گرچه مادرش به طور کلی مخالف حضور او در میادین فوتبال بود اما پدرش از همه نظر یار و پشتیبان او بود. فرهاد مجیدی این روزها دوباره پیراهن استقلال تهران را بر تن کرده است. پیراهنی که با آن به فرهاد مجیدی تبدیل شد و شاید با آن از دنیای فوتبال خداحافظی کند.آغاز یک راه طولانی

اولین تیم رسمی و تقریباً مطرح او جوانان کشاورز بود. تیمی که با کمبود امکانات مواجه بود اما با این حال این مساله باعث نشد تا فرهاد مجیدی فوتبال را کنار بگذارد. پس از حضوری تقریبا کوتاه در جوانان کشاورز در همان رده سنی به تیم بهمن پیوست. وضعیت در تیم جوانان بهمن بهتر از کشاورز بود. روزی 3 بار تمرین می کرد. تمرین های سنگین و نفس گیر. برای حضور در مسابقات استانی به تیم صنایع پارچین پیوست و مدت کوتاهی به صورت بازیکن قرضی در این تیم توپ زد. درخشش او در تیم صنایع باعث شد تا مربیان تیم امید بهمن برای جذب دوباره او تلاش کنند. پس از هشت ماه بازی در صنایع پارچین وارد تیم امید بهمن بود. او می دانست که اگر در رده سنی امید موفق ظاهر شود می تواند به تیم بزرگسالان و مطرح بهمن راه پیدا کند. پس وقت تلاش بود! تلاشی برای رسیدن به یک آرزوی دیرینه! او پس از یک دوره کوتاه به آرزویش رسید و پیراهن تیم بزرگسالان بهمن را بر تن کرد. آن روزها بهمن در شرایط خوب و آرمانی قرار داشت. او حالا آرزوهای بزرگتری در سر داشت...

<%2تاریخ : پنجشنبه 20 آبان 1389 | 05:16 ق.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات

تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3