تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی
[ دوشنبه 30 آبان 1390 ] [ 12:26 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
[ دوشنبه 30 آبان 1390 ] [ 10:28 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
باید فیزیوتراپى كنم
من نبودم دستم بود...
قصد تنبیه كرار را نداشتم
پاى حنیف در چاله گیر كرد و آن سوتى را داد!
یادداشت پیشكسوت
• محسن گروسى
گزارش تمرین استقلالبرچسب ها: استقلال تهران، بابک استقلالی، لیگ برتر، قهرمان، گزارش، تمرین، تیم ملی، تمرینات استقلال، پزشک تیم ملی، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ دوشنبه 30 آبان 1390 ] [ 10:02 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]


صباى قم یك
استقلال یك
گل ها: رضا عنایتى (دقیقه ۲) براى صباى قم و آرش برهانى (دقیقه ۱۸) براى استقلال
داور: محسن تركى، كمك ها: علیرضا كهورى و محمدرضا منصورى، اخطارها: محسن بیات از صباى قم، حنیف عمران زاده و مهدى امیرآبادى از استقلال، اخراج: میلاد نورى (دقیقه ۷۷) از صباى قم، ورزشگاه: یادگار امام (ره) قم، تماشاگر: ۷ هزار نفر
صباى قم
حامد لك، سهراب بختیارى زاده، وحید حمدى نژاد، مرتضى كاشى، مهدى بدرلو، محسن بیات، اكبر صادقى، میلاد نورى، مجید هوتن (از دقیقه ۵۵ كریم اسلامى)، حسین حجازى پور (از دقیقه ۵۹ رسول بروش) و رضا عنایتى (از دقیقه ۸۳ پژمان شاهپرى)
سرمربى: عبدالله ویسى
استقلال
سیدمهدى رحمتى، حنیف عمران زاده، خسرو حیدرى (از دقیقه ۵۸ میثم حسینى)، پژمان منتظرى،
مهدى امیرآبادى، فریدون زندى،
كیانوش رحمتى، محسن یوسفى
(از دقیقه ۵۷ مجتبى جبارى)، اسماعیل شریفات، فرهاد مجیدى و آرش برهانى
(از دقیقه ۸۰ میلاد میداودى)
سرمربى: پرویز مظلومى


شرح گل ها
گل صباى قم: اشتباه فاحش حنیف عمران زاده در دفع توپ و در شرایطى كه كسى مزاحم او نبود، باعث شد توپ از زیر پاى او در رفته و رضا عنایتى صاحب توپ شود و در حالتى تك به تك، دروازه سیدمهدى رحمتى را با یك ضربه فنى و دقیق باز كند.
گل استقلال: سانتر اسماعیل شریفات به داخل محوطه جریمه باعث شد فرهاد مجیدى در حالتى نامتعادل به توپ ضربه بزند كه اشتباه سهراب بختیارى زاده و حامد لك در دفع توپ، باعث شد آرش برهانى با یك ضربه سریع دروازه میزبان را باز كند.
لحظات حساس
دقیقه :۱۳ پاس عمقى خسرو حیدرى به فرهاد مجیدى رسید كه ضربه زمینى او در حالت تك به تك را حامد لك كنترل كرد.
دقیقه :۲۲ سانتر مهدى امیرآبادى از چپ با ضربه سر فرهاد مجیدى از داخل محوطه جریمه همراه شد كه حامد لك توپ را از زیر طاق دروازه به كرنر فرستاد.


دقیقه :۳۸ ضربه زیباى حسین حجازى پور از جناح چپ را رحمتى با شیرجه اى بلند به زیبایى دفع كرد.
دقیقه :۵۱ ضربه میلاد نورى از داخل محوطه جریمه و در موقعیت بسیار عالى را رحمتى با پا دفع كرد.
دقیقه :۵۶ شوت محكم فرهاد مجیدى از زاویه بسته جناح راست از كنار دروازه حامد لك به اوت رفت.
دقیقه :۸۲ ضربه كاشته حمدى نژاد از پشت محوطه جریمه را رحمتى با مشت از زیر طاق دروازه به كرنر فرستاد.
دقیقه :۸۳ شوت محكم حمدى نژاد از پشت محوطه جریمه را رحمتى كنترل كرد.
دقیقه :۸۵ ضربه كاشته میداودى از فاصله ۳۵ مترى را حامد لك گرفت.
شرح بازى
دیدار صباى قم و استقلال به لحاظ فنى آن بازى جذابى كه همگان از ۲ تیم انتظار داشتند، نبود و در سطح مطلوبى برگزار نشد. گل زودهنگام شاگردان عبدالله ویسى، نوید یك دیدار جذاب و تماشاگرپسند را مى داد اما هرچه از زمان بازى گذشت، امیدها كمرنگ تر شد. استقلال در دقیقه ۱۸ و روى اشتباه مدافع و دروازه بان میزبان به گل تساوى رسید اما پس از این گل، دو تیم حرفى براى گفتن نداشتند چرا كه توپ بیشتر در میانه میدان ضربه مى خورد و شاهد سانترهاى كوتاه و بلند بى هدف بودیم. بیشتر زمان بازى توپ بین هافبك هاى دو تیم رد و بدل مى شد و صبا و استقلال براى رسیدن به گل بیشتر چشم به اتفاقات بازى داشتند تا اینكه روى كارهاى تاكتیكى و تمرین شده به گل برسند.


استقلال كه ملى پوشانش را روى نیمكت قرار داده بود و تنها از سیدمهدى رحمتى در تركیب اصلى اش سود مى برد، نمایش چندان مطلوبى نداشت و تیم ویسى هم به لحاظ روحى و روانى آمادگى براى پیروزى مقابل حریف نامدارش را نداشت هرچند سرمربى صبا همواره به بازیكنانش انگیزه مى دهد اما شاگردان ویسى اعتماد به نفس لازم را براى پیروزى مقابل استقلال نداشتند تا در نهایت بازى مساوى شده و امتیازات آن بین صباى قم و استقلال تقسیم شود.


[ یکشنبه 29 آبان 1390 ] [ 01:28 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
[ یکشنبه 29 آبان 1390 ] [ 09:45 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
"پرویز مظلومی" سرمربی تیم فوتبال استقلال تساوی را بهترین نتیجه برای دیدار این تیم مقابل صبای قم عنوان کرد و گفت: بازی زیبایی را از 2 تیم استقلال و صبا ندیدیم و دیدار آنها کیفیت لازم را نداشت.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، وی پس از تساوی یک بریک تیمش مقابل صبای قم با بیان این مطلب افزود: بازی زیبایی را از 2 تیم استقلال و صبای قم ندیدیم و دیدار آنها کیفیت لازم را نداشت. با توجه به اینکه بازیکنان ملی پوش تنها یک روز کنار ما بودند و همه آنها خستگی به اردوی تیم ملحق شدند، نتوانستند آن بازی همیشگی خود را ارائه دهند و همین مسئله باعث شد کیفیت بازی تیم ما همانند بازیهای گذشته نباشد.

مظلومی چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) قم را بسیار بی کیفیت خواند و افزود: متاسفانه زمین چمن ورزشگاه اصلا خود نبود و در بعضی اوقات پای بازیکنان ما تا مچ به داخل زمین فرو می رفت. همین مسئله باعث شده بود تا 2 تیم از شیوه بزن زیرش در مسابقه استفاده کنند. شما دیدید زمانی که ما گل اول را از صبای قم دریافت کردیم علت آن بی کیفیت بودن زمین چمن بود.

سرمربی تیم استقلال از تیم صبای قم به نیکی یاد کرد و افزود: صبا تیمی جوان و دونده است. بازیکنان این تیم دوندگی زیادی در این دیدار را داشتند و این نشان می دهد که حضور صبا در بالای جدول بی دلیل نبوده است.

وی در خصوص مصدومیت خسرو حیدری نیز گفت: در مورد حیدری ریسک نکردیم و با توجه به سوزشی که در پای وی ایجاد شده بود صلاح را در این دیدیم وی را از زمین خارج کنیم تا مجددا مصدوم نشود.

مظلومی فشردگی بازیها را یکی از عوامل خستگی بازیکنان خود دانست و گفت: متاسفانه ما 20 روز بازی نکرده و تمرینات نامنظمی را انجام داده بودیم اما به یکباره مجبوریم که هر چهار روز یکبار بازی کنیم که این مسئله باعث می شود تا خستگی بر بازیکنان ما غلبه کند.

مظلومی علت جروبحث خود با ویسی را خیلی عادی دانست و ادامه داد: من عبدالله ویسی را بسیار دوست دارم و هیچ وقت با او مشکلی نداشته‌ام اما به وی گفتم که به داوری اعتراض نکند زیرا اگر ما مربیان به داوری اعتراض کنیم این مسئله به بازیکنان نیز سرایت کرده و کنترل بازی از دست داور خارج خواهد شد.

سرمربی تیم استقلال تهران در خاتمه نتیجه دیدار این تیم مقابل صبای قم را عادلانه دانست و افزود: به اعتقاد من مساوی حق هر 2 تیم بود و با توجه به کیفیت نامطلوب زمین چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) قم بیش از این نمی توان از هر 2 تیم انتظار داشت.[ یکشنبه 29 آبان 1390 ] [ 08:46 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
[ شنبه 28 آبان 1390 ] [ 02:38 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
[ پنجشنبه 26 آبان 1390 ] [ 02:54 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]

ایران، هجومی‎ترین تیم آسیا

تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان رقابت های دیروز در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل هجومی ترین تیم آسیا لقب گرفت. 
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ایران با 15 گل زده در 5 بازی گذشته به عنوان هجومی ترین تیم آسیا شناخته شده است.

میانگین 3 گل زده برای هر بازی آمار مناسبی است كه تیم ملی ایران در اختیار دارد.

پس از از ایران، ژاپن با 14 گل زده در رده بعدی قرار دارد. البته 12 گل تیم ژاپن در دو بازی مقابل تیم تاجیکستان به ثمر رسیده است.

در پنج بازی گذشته مجتبی جباری و جواد نکونام هر كدام سه گل و هادی عقیلی، آندرانیک تیموریان و غلامرضا رضایی هر كدام 2 گل زده اند و سیدجلال حسینی، میلاد میداوودی و کریم انصاری فر، یک گل به ثمر رسانده اند. [ پنجشنبه 26 آبان 1390 ] [ 06:55 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]برچسب ها: کی روش، سرمربی، تیم ملی، استقلال تهران، سرمربی تیم ملی ایران، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ پنجشنبه 26 آبان 1390 ] [ 06:54 ق.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت