فلاحت‌زاده: حضور فتح‌اله‌زاده نقطه قوت استقلال است  تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد استقلال در فصلی که گذشت، اظهار داشت: تیم خیلی خوب برای امسال بسته شد. درواقع یک تیم کهکشانی بود. این تیم می‌توانست به قهرمانی لیگ هم برسد ولی متأسفانه دچار یکسری بدشانسی‌هایی شد که به ناحق از قهرمانی دور شد.
به نظرم حضور دکتر فتح‌اله‌زاده  خود بزرگ‌ترین نقطه قوت بود برای تیمی که امسال وارد رقابت‌ها شده بود. درایت وکاربلدی فتح‌اله‌زاده باعث می‌شود که حواشی در تیم کمتر نمود پیدا کند. البته حضور بازیکن‌های بزرگ و افتخارآفرین هم بود که به کمک آنها و تدابیر کادر فنی، استقلال صاحب جام حذفی شد.
وی در پایان تصریح کرد: حق استقلال کمتر از قهرمانی نبود. استقلال هواداران پرشوری دارد، این هواداران لایق جام دیگری هم بودند. در مجموع این تیم فعلی خوب کار کرد. با وجود یک جام و مقام سومی در لیگ و عملکرد مثبت در لیگ قهرمانان، به شخصه نمره بالایی به مجموعه امسال می‌دهم.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال تهران، بابک استقلالی، سایت رسمی استقلال تهران،


تاریخ : شنبه 30 اردیبهشت 1391 | 01:43 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات
دین‌‌محمدی: چرا استقلال را خوب ندانیم؟ 

تصویر خبر به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سیروس دین محمدی پیشکسوت تیم استقلال، استقلال را در فصلی که گذشت اینچنین ارزیابی می کند: استقلال تیم خوبی بود ولی در نیم‌فصل دوم کمی دچار افت شد. منتهی مصدومیت‌های بازیکنان کارها را خراب‌تر کرد. ارزیابی من از استقلال امسال مثبت است. روی هم رفته استقلال خوب نتیجه گرفت. یک قهرمانی و کسب رتبه سومی لیگ آن هم با یک اختلاف امتیاز نسبت به صدرنشین و عملکرد قابل دفاع در آسیا؛ پس با این شرایط چرا استقلال را خوب ندانیم؟

                          سیروس دین محمدی


به نظر من استقلال شایستگی قهرمانی داشت و تنها با یک امتیاز کمتر قهرمانی را از دست داد. برخی مسائل کار را خراب کرد. تیم داشت رو به جلو حرکت می‌کرد که نشد و این جام از کف استقلال پرید.
وی در پایان اضافه کرد: صددرصد به استقلال امسال نمره می دهم.

 طبقه بندی: بیوگرافی پیشکسوتان،
برچسب ها: سیروس دین محمدی، استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، پیشکسوت،


تاریخ : جمعه 29 اردیبهشت 1391 | 10:36 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات
 زندی: استقلال فاتح سوپر جام ایرانی می‌شود 

تصویر خبر  به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فریدون زندی، هافبک استقلال درخصوص بازی مقابل نسف‌کارسی، صعود استقلال و مصاف با سپاهان در مرحله حذفی آسیا نکته‌های زیر را مطرح کرد:

                   فریدون زندی

*استقلال در ازبکستان به یک پیروزی قاطع رسید تا به مرحله بعدی بازی‌های لیگ قهرمانان صعود کند، درخصوص بازی صحبت کن.
بازی سختی با نماینده ازبکستان داشتیم. معلوم بود آنها بدون فشار بازی می‌کنند. نیمه اول به نظرم بازی پایاپای بود و تیم نسف هم تهاجمی بازی کرد و موقعیت گل داشت ولی ما به موقع گل زدیم و در نهایت به لطف بازی خوب‌مان در نیمه دوم توانستیم کار را تمام کنیم.
*امکانات تیم ازبکستانی چطور بود؟
آنها برای ورزش حرفه‌ای هزینه کرده‌اند و این از امکاناتی که داشتند مشخص بود.
*حالا استقلال باید به مصاف سپاهان برود؛ دیداری که از آن به عنوان سوپر جام‌ ایرانی یاد می‌شود؟
بازی بسیار سختی پیش رو داریم، من معتقدم این بازی حکم سخت‌ترین بازی ما در آسیا را خواهد داشت. البته از این جهت که یک پرواز سخت و طولانی خارجی نخواهیم داشت، برای‌مان بهتر است ولی به قول شما سوپر جام است و حساسیت آن نسبت به یک بازی با نماینده‌‌های غیرایرانی بیشتر.

فریدون زندی

*چه پیش‌بینی از این بازی دارید؟
من معتقدم استقلال،‌ سپاهان را شکست می‌دهد و به دور بعد صعود می‌کند.
*استقلال البته در اصفهان هم، کم هوادار ندارد؟
بله، اما قانون آسیا متفاوت است. با این حال امیدوارم هواداران در آسیا، استقلال را تنها نگذارند. آنها در طول فصل خیلی خوب از ما حمایت کردند و حالا دوست داریم تا در این بازی هم حمایت جانانه آنها را با خود داشته باشیم.
*از سوی کارلوس کروش هم بار دیگر به تیم‌ملی دعوت شدی؟
خوشحالم که به تیم‌ملی برگشتم و می‌توانم باز هم برای تیم‌ملی بازی کنم. این موضوع انگیزه‌ام را واقعا چند برابر می‌کند و امیدوارم این انگیزه کمک کند تا در بازی با سپاهان، بهتر از همیشه ظاهر شوم.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: فریدون زندی، هافبک، تیم ملی، انگیزه، حمایت، سپاهان، مصاف، بابک استقلالی، سایت استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، اخبار، استقلال،


تاریخ : جمعه 29 اردیبهشت 1391 | 10:25 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات
حیدری: بازی با سپاهان بهتر از نماینده عربستان است   تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، خسرو حیدری، هافبک راست استقلال در مصاف با نسف‌کارسی یکی از روزهای خوب خود را پشت‌سر گذاشت تا جایی که زمینه‌ساز هر دو گل استقلال در این بازی بود. او در مورد صعود استقلال به چند پرسش جواب داده است؛
*مصاف با نسف کارسی را چطور دیدی؟
ما با کسب یک تساوی هم به مرحله بعد صعود می‌کردیم، اما از ابتدا برای تساوی به زمین نرفتیم و با این روحیه توانستیم دو بر صفر به پیروزی برسیم و بابت این مهم خدا را شکر می‌کنم.

خسروحیدری

*نسف را چطور دیدی؟
نسف تیم خوبی بود. در نیمه اول روی دروازه ما فشار آوردند ولی بازی منطقی ما، مانع از موفقیت آنها بود. در نیمه دوم هم به لحاظ بدنی کم آورده و دچار افت شدند که توانستیم با این مهم، گل دوم را هم به ثمر برسانیم. تیم‌ملی ایران هم در اولین و مهم‌ترین بازی خود، با ازبک‌ها مواجه است. این پیروزی، برای تیم‌ملی هم راهگشاست.
*در مورد صحنه پنالتی بگو؛ سانتر تو به دست مدافع حریف خورد و...
کمک‌داور خودش به صحنه نزدیک بود. مدافع حریف دستش را از بدنش جدا کرد تا توپ را بگیرد و به نظر من با بی‌احتیاطی تمام، پنالتی داد. او به عمد توپ را با دست زد.
*مقابل نسف یکی از روزهای خوبت را پشت‌‌سر گذاشتی تا جایی که توانستی سازنده 2 گل باشی؟
حساسیت بازی بالا بود. خیلی دوست داشتم تا بتوانم بازی خوبی را برای تیمم ارائه دهم. حتی روی یک صحنه هم می‌توانستم گلزنی کنم، اما پاس دادم که البته شاید حتی اگر خودم هم می‌زدم، گلر توپ را می‌گرفت.

خسروحیدری


*حالا باید به مصاف سپاهان بروید در یک بازی حذفی تمام ایرانی!
از این نظر که یک تیم ایرانی حذف می‌شود به نظرم برای فوتبال ما بد است، اما به هرحال مقابله با سپاهان از بازی با نماینده عربستان بهتر است، چون آنجا شرایط فرق دارد؛ از گرمای هوا گرفته تا سفر طولانی... ما می‌دانیم بازی راحتی پیش رو نداریم، اما با روحیه بالایی به اصفهان می‌رویم تا ان‌شاء‌ا... از این بازی سربلند بیرون بیاییم.

                خسروحیدری

*این بازی به نوعی سوپرجام ایرانی هم خواهد بود...
بله، درست است. هر دو تیم در لیگ ایران یک جام کسب کرده‌اند، اما این بار هر تیمی که پیروز شود جزو 8 تیم برتر آسیا می‌شود و به خاطر همین امیدوارم که سپاهان را با قاطعیت در اصفهان شکست دهیم.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: خسروحیدری، استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، قاطعیت، سپاهان اصفهان، جام باشگاههای اسیا، جام باشگاه های اسیا، حیدری: بازی با سپاهان بهتر از نماینده عربستان است، لینک ثابت ...،


تاریخ : جمعه 29 اردیبهشت 1391 | 10:11 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات
تابلوی اعلانات

نتیجه اخرین بازی درلیگ برتر وحسرت خوردن بابت نزدن گل به شهرداری  وباخت ازروی شکم سیری به پرسپولیس وعدم تمرکز بازیکنان به اصطلاح فوق حرفه ای روی بازیشان وزدن دروازه خالی به اسمان ودرخواست پول  وگفتن اگه پول نباشه ماهم نیستیم ......خب اخرش همینه دیگه بایک امتیازکمتر سوم میشیم

تابلونتایجطبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال تهران، بابک استقلالی، سایت رسمی باشگاه استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، لیگ برتر، نتایج، تمرکز،


تاریخ : جمعه 29 اردیبهشت 1391 | 01:48 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات
فتح‌اله‌زاده: حالا برای پیروزی در سوپرجام ایرانی تلاش می‌كنیم 
تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دكتر فتح‌اله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پیروزی استقلال در بازی پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اظهار داشت: بچه‌ها امروز مثل همیشه با غیرت ایرانی‌‌شان توانستند به پیروزی برسند. این خواست خدا بود كه با تلاش بچه‌ها بتوانیم به مرحله بعدی مسابقات صعود كنیم.

دکترفتح اله زاده

مدیرعامل استقلال در خصوص رویارویی استقلال و سپاهان در مرحله بعدی بازی‌ها اضافه كرد: معتقدم برای اولین بار سوپر جام ایرانی را خواهیم داشت كه همه تلاش تیم استقلال برای پیروزی در این بازی مهم خواهد بود.

 

برچسب ها: استقلال تهران، بابک استقلالی، سایت باشگاه استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، خبررسانی، اخبار، دکترفتح اله زاده، فتح الله زاده، پیروزی، سوپرجام، لیگ برتر، جام باشگاه های اسیا،


تاریخ : جمعه 29 اردیبهشت 1391 | 01:38 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات
تبریك به فوتبال‌دوستان ایرانی... 
تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تیم فوتبال استقلال ایران موفق شد با شكست نسف كارسی ازبكستان در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، راهی دور بعدی این مسابقات شود.
صعود نماینده ایران را به تمامی دوستداران استقلال و همچنین فوتبال‌دوستان ایرانی تبریك گفته و امیدواریم تا رسانه‌های گروهی با ادامه برخوردهای منصفانه خود و هواداران با حضور حماسه‌سازشان همچنان حمایت قاطعی از نماینده ایران برای ادامه مسیرش در آسیا داشته باشند.
                                                                                 

روابط عمومی باشگاه استقلال

 طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال تهران، روابط عمومی،


تاریخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391 | 10:42 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات

تاریخ : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 | 01:47 ب.ظ | نویسنده : بابک استقلالی | نظرات

تعداد کل صفحات : 7 :: 1 2 3 4 5 6 7