تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی
 فلاحت‌زاده: حضور فتح‌اله‌زاده نقطه قوت استقلال است  تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد استقلال در فصلی که گذشت، اظهار داشت: تیم خیلی خوب برای امسال بسته شد. درواقع یک تیم کهکشانی بود. این تیم می‌توانست به قهرمانی لیگ هم برسد ولی متأسفانه دچار یکسری بدشانسی‌هایی شد که به ناحق از قهرمانی دور شد.
به نظرم حضور دکتر فتح‌اله‌زاده  خود بزرگ‌ترین نقطه قوت بود برای تیمی که امسال وارد رقابت‌ها شده بود. درایت وکاربلدی فتح‌اله‌زاده باعث می‌شود که حواشی در تیم کمتر نمود پیدا کند. البته حضور بازیکن‌های بزرگ و افتخارآفرین هم بود که به کمک آنها و تدابیر کادر فنی، استقلال صاحب جام حذفی شد.
وی در پایان تصریح کرد: حق استقلال کمتر از قهرمانی نبود. استقلال هواداران پرشوری دارد، این هواداران لایق جام دیگری هم بودند. در مجموع این تیم فعلی خوب کار کرد. با وجود یک جام و مقام سومی در لیگ و عملکرد مثبت در لیگ قهرمانان، به شخصه نمره بالایی به مجموعه امسال می‌دهم.




طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال تهران، بابک استقلالی، سایت رسمی استقلال تهران، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ شنبه 30 اردیبهشت 1391 ] [ 01:43 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
دین‌‌محمدی: چرا استقلال را خوب ندانیم؟ 

تصویر خبر به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سیروس دین محمدی پیشکسوت تیم استقلال، استقلال را در فصلی که گذشت اینچنین ارزیابی می کند: استقلال تیم خوبی بود ولی در نیم‌فصل دوم کمی دچار افت شد. منتهی مصدومیت‌های بازیکنان کارها را خراب‌تر کرد. ارزیابی من از استقلال امسال مثبت است. روی هم رفته استقلال خوب نتیجه گرفت. یک قهرمانی و کسب رتبه سومی لیگ آن هم با یک اختلاف امتیاز نسبت به صدرنشین و عملکرد قابل دفاع در آسیا؛ پس با این شرایط چرا استقلال را خوب ندانیم؟

                          سیروس دین محمدی


به نظر من استقلال شایستگی قهرمانی داشت و تنها با یک امتیاز کمتر قهرمانی را از دست داد. برخی مسائل کار را خراب کرد. تیم داشت رو به جلو حرکت می‌کرد که نشد و این جام از کف استقلال پرید.
وی در پایان اضافه کرد: صددرصد به استقلال امسال نمره می دهم.

 



طبقه بندی: بیوگرافی پیشکسوتان،
برچسب ها: سیروس دین محمدی، استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، پیشکسوت، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 29 اردیبهشت 1391 ] [ 10:36 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
 زندی: استقلال فاتح سوپر جام ایرانی می‌شود 

تصویر خبر  به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فریدون زندی، هافبک استقلال درخصوص بازی مقابل نسف‌کارسی، صعود استقلال و مصاف با سپاهان در مرحله حذفی آسیا نکته‌های زیر را مطرح کرد:

                   فریدون زندی

*استقلال در ازبکستان به یک پیروزی قاطع رسید تا به مرحله بعدی بازی‌های لیگ قهرمانان صعود کند، درخصوص بازی صحبت کن.
بازی سختی با نماینده ازبکستان داشتیم. معلوم بود آنها بدون فشار بازی می‌کنند. نیمه اول به نظرم بازی پایاپای بود و تیم نسف هم تهاجمی بازی کرد و موقعیت گل داشت ولی ما به موقع گل زدیم و در نهایت به لطف بازی خوب‌مان در نیمه دوم توانستیم کار را تمام کنیم.
*امکانات تیم ازبکستانی چطور بود؟
آنها برای ورزش حرفه‌ای هزینه کرده‌اند و این از امکاناتی که داشتند مشخص بود.
*حالا استقلال باید به مصاف سپاهان برود؛ دیداری که از آن به عنوان سوپر جام‌ ایرانی یاد می‌شود؟
بازی بسیار سختی پیش رو داریم، من معتقدم این بازی حکم سخت‌ترین بازی ما در آسیا را خواهد داشت. البته از این جهت که یک پرواز سخت و طولانی خارجی نخواهیم داشت، برای‌مان بهتر است ولی به قول شما سوپر جام است و حساسیت آن نسبت به یک بازی با نماینده‌‌های غیرایرانی بیشتر.

فریدون زندی

*چه پیش‌بینی از این بازی دارید؟
من معتقدم استقلال،‌ سپاهان را شکست می‌دهد و به دور بعد صعود می‌کند.
*استقلال البته در اصفهان هم، کم هوادار ندارد؟
بله، اما قانون آسیا متفاوت است. با این حال امیدوارم هواداران در آسیا، استقلال را تنها نگذارند. آنها در طول فصل خیلی خوب از ما حمایت کردند و حالا دوست داریم تا در این بازی هم حمایت جانانه آنها را با خود داشته باشیم.
*از سوی کارلوس کروش هم بار دیگر به تیم‌ملی دعوت شدی؟
خوشحالم که به تیم‌ملی برگشتم و می‌توانم باز هم برای تیم‌ملی بازی کنم. این موضوع انگیزه‌ام را واقعا چند برابر می‌کند و امیدوارم این انگیزه کمک کند تا در بازی با سپاهان، بهتر از همیشه ظاهر شوم.




طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: فریدون زندی، هافبک، تیم ملی، انگیزه، حمایت، سپاهان، مصاف، بابک استقلالی، سایت استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، اخبار، استقلال، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 29 اردیبهشت 1391 ] [ 10:25 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
حیدری: بازی با سپاهان بهتر از نماینده عربستان است   تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، خسرو حیدری، هافبک راست استقلال در مصاف با نسف‌کارسی یکی از روزهای خوب خود را پشت‌سر گذاشت تا جایی که زمینه‌ساز هر دو گل استقلال در این بازی بود. او در مورد صعود استقلال به چند پرسش جواب داده است؛
*مصاف با نسف کارسی را چطور دیدی؟
ما با کسب یک تساوی هم به مرحله بعد صعود می‌کردیم، اما از ابتدا برای تساوی به زمین نرفتیم و با این روحیه توانستیم دو بر صفر به پیروزی برسیم و بابت این مهم خدا را شکر می‌کنم.

خسروحیدری

*نسف را چطور دیدی؟
نسف تیم خوبی بود. در نیمه اول روی دروازه ما فشار آوردند ولی بازی منطقی ما، مانع از موفقیت آنها بود. در نیمه دوم هم به لحاظ بدنی کم آورده و دچار افت شدند که توانستیم با این مهم، گل دوم را هم به ثمر برسانیم. تیم‌ملی ایران هم در اولین و مهم‌ترین بازی خود، با ازبک‌ها مواجه است. این پیروزی، برای تیم‌ملی هم راهگشاست.
*در مورد صحنه پنالتی بگو؛ سانتر تو به دست مدافع حریف خورد و...
کمک‌داور خودش به صحنه نزدیک بود. مدافع حریف دستش را از بدنش جدا کرد تا توپ را بگیرد و به نظر من با بی‌احتیاطی تمام، پنالتی داد. او به عمد توپ را با دست زد.
*مقابل نسف یکی از روزهای خوبت را پشت‌‌سر گذاشتی تا جایی که توانستی سازنده 2 گل باشی؟
حساسیت بازی بالا بود. خیلی دوست داشتم تا بتوانم بازی خوبی را برای تیمم ارائه دهم. حتی روی یک صحنه هم می‌توانستم گلزنی کنم، اما پاس دادم که البته شاید حتی اگر خودم هم می‌زدم، گلر توپ را می‌گرفت.

خسروحیدری


*حالا باید به مصاف سپاهان بروید در یک بازی حذفی تمام ایرانی!
از این نظر که یک تیم ایرانی حذف می‌شود به نظرم برای فوتبال ما بد است، اما به هرحال مقابله با سپاهان از بازی با نماینده عربستان بهتر است، چون آنجا شرایط فرق دارد؛ از گرمای هوا گرفته تا سفر طولانی... ما می‌دانیم بازی راحتی پیش رو نداریم، اما با روحیه بالایی به اصفهان می‌رویم تا ان‌شاء‌ا... از این بازی سربلند بیرون بیاییم.

                خسروحیدری

*این بازی به نوعی سوپرجام ایرانی هم خواهد بود...
بله، درست است. هر دو تیم در لیگ ایران یک جام کسب کرده‌اند، اما این بار هر تیمی که پیروز شود جزو 8 تیم برتر آسیا می‌شود و به خاطر همین امیدوارم که سپاهان را با قاطعیت در اصفهان شکست دهیم.




طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: خسروحیدری، استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، قاطعیت، سپاهان اصفهان، جام باشگاههای اسیا، جام باشگاه های اسیا، حیدری: بازی با سپاهان بهتر از نماینده عربستان است، لینک ثابت ...، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 29 اردیبهشت 1391 ] [ 10:11 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
تابلوی اعلانات

نتیجه اخرین بازی درلیگ برتر وحسرت خوردن بابت نزدن گل به شهرداری  وباخت ازروی شکم سیری به پرسپولیس وعدم تمرکز بازیکنان به اصطلاح فوق حرفه ای روی بازیشان وزدن دروازه خالی به اسمان ودرخواست پول  وگفتن اگه پول نباشه ماهم نیستیم ......خب اخرش همینه دیگه بایک امتیازکمتر سوم میشیم

تابلونتایج



طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال تهران، بابک استقلالی، سایت رسمی باشگاه استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، لیگ برتر، نتایج، تمرکز، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 29 اردیبهشت 1391 ] [ 01:48 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
فتح‌اله‌زاده: حالا برای پیروزی در سوپرجام ایرانی تلاش می‌كنیم 
تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دكتر فتح‌اله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پیروزی استقلال در بازی پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اظهار داشت: بچه‌ها امروز مثل همیشه با غیرت ایرانی‌‌شان توانستند به پیروزی برسند. این خواست خدا بود كه با تلاش بچه‌ها بتوانیم به مرحله بعدی مسابقات صعود كنیم.

دکترفتح اله زاده

مدیرعامل استقلال در خصوص رویارویی استقلال و سپاهان در مرحله بعدی بازی‌ها اضافه كرد: معتقدم برای اولین بار سوپر جام ایرانی را خواهیم داشت كه همه تلاش تیم استقلال برای پیروزی در این بازی مهم خواهد بود.

 



برچسب ها: استقلال تهران، بابک استقلالی، سایت باشگاه استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، خبررسانی، اخبار، دکترفتح اله زاده، فتح الله زاده، پیروزی، سوپرجام، لیگ برتر، جام باشگاه های اسیا، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ جمعه 29 اردیبهشت 1391 ] [ 01:38 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
تبریك به فوتبال‌دوستان ایرانی... 
تصویر خبر

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تیم فوتبال استقلال ایران موفق شد با شكست نسف كارسی ازبكستان در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، راهی دور بعدی این مسابقات شود.
صعود نماینده ایران را به تمامی دوستداران استقلال و همچنین فوتبال‌دوستان ایرانی تبریك گفته و امیدواریم تا رسانه‌های گروهی با ادامه برخوردهای منصفانه خود و هواداران با حضور حماسه‌سازشان همچنان حمایت قاطعی از نماینده ایران برای ادامه مسیرش در آسیا داشته باشند.
                                                                                 

روابط عمومی باشگاه استقلال

 



طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: استقلال تهران، روابط عمومی، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391 ] [ 10:42 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
[ چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 ] [ 01:47 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
این فوتبال همیشه زخمی مصلحت!




باز هم مجتبی جباری، باز هم آشوبی دیگر. این که حق دارد یا نه مهم نیست. این که رویه رفتاریش حق طلبانه است یا نوعی آنارشیسم مذموم هم مهم نیست، حتی اتفاقی هم که افتاده در قیاس با رویدادهای پس از آن کم اهمیت می نماید.

استقلال بازی مهمی را در پیش دارد. همه ماجرا همین است.

همین بازی مهم با نسف قارسی موقعیت مناسب را برای جباری و دوستان فراهم کرده تا اعتصاب کنند و تمرین را به تعطیلی بکشانند و صد البته همین بازی مهم با نسف قارسی باعث شد فتح الله زاده بعد از موضعگیری احساسی حاصل از عصبانیت، به قول خودش همچنان لی لی به لالای جباری بگذارد، همه اش همین است؛ مصلحت!

این مصلحت اندیشی لعنتی چه ها که به روز فوتبال ما نیاورده است. به طور کلی هم نباید از فوتبالی که بنایش بر مصلحت های موقت و برنامه های کوتاه مدت است انتظار حرفه ای بودن داشت.

تمرین تیم استقلال

بله، آن چه از فتح الله زاده دیدیم یک شوی مسخره و خنده دار بود. مثل همیشه احساساتش چند ساعت زودتر از خرد مدیریتی واکنش نشان می دهد اینست که همواره سوژه زنده ایست برای رسانه ها.

بله، واکنش های فتح الله زاده با قوانین فوتبال حرفه ای نمی خواند چه آن تندروی و شاخ و شانه کشیدن، چه این لی لی به لالا گذاشتن بعدش. یک جور خودزنی است اما جز این هم مگر می شد از فتح الله زاده انتظار داشت یا از هر مدیر دیگری؟ اگر کریمی در موقعیتی مشابه چنین کاری می کرد مگر رویانیان می توانست رفتار حرفه ای داشته باشد؟ مگر می توانست برخورد حرفه ای بکند با قضیه؟ فتح الله زاده نتوانست، هیچ مدیر دیگری هم نخواهد توانست چرا؟

وقتی ساختار و کلیت فوتبال ما غیر حرفه ای است نمی توانیم انتظار رفتار حرفه ای از اجزا داشته باشیم. اجزا بر اساس تجربه حاصل از آزمون و خطا دریافته اند رفتار حرفه ای در قالب فوتبال غیرحرفه ای آسیب زا تر است. برخورد فتح الله زاده در این قضیه به هیچ وجه حرفه ای و پذیرفتنی نبوده اما باید قبول کرد مبتنی بر واقعیت فوتبال ما بوده و هست. واقعیت فوتبال ما نوک بینی دست اندرکاران آن است. فوتبال ما بر اساس نیاز روز و مصلحت اندیشی پیش می رود و مصلحت استقلال در اینست که بازی با نسف قارسی را از سر بگذراند تا آقایان ببینند چه پیش می آید؟ اینست که فوتبال ما همواره زخمی مصلحت اندیشی است.

اصلش هم اینست که بازیکن جماعت با درک همین موضوع دست می گذارد روی سیناپس ها. این که جباری و دوستان به خودشان اجازه چنین رفتاری را می دهند به خاطر فضای غیر حرفه ای فوتبال کشور است. فضای غیرحرفه ای باعث بروز رفتارهای غیرحرفه ای می شود و در نتیجه حلالش هم برخوردهای غیرحرفه ای و مصلحت جویانه است، به همین سادگی!   




طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: مجتبی جباری، رفتار، رفتارغیرحرفه ای، بازیکن سالاری، اعتصاب، جماعت، فوتبالیست، نتیجه، مصلحت، استقلال تهران، سایت استقلال تهران، بابک استقلالی، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
دنبالک ها: رفتارغیرحرفه ای و....،
[ چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 ] [ 01:38 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
اینهم کاریکاتوری ازباشگاه خودمون اندرحکایت خوشگلی ومصدومیت وعدم گلزنی

ازدوسه متری دروازه وگل خوردن ازتیم ده نفره اونهم سه تا درده دقیقه تازه اون بازی

هم حیثیتی بود و......

کاریکاتور



طبقه بندی: کاریکاتور چهره های ورزشی،
برچسب ها: کاریکاتور، انتقاد، دقیقه، ده نفره، ده، حیثیتی، استقلال تهران، سایت باشگاه استقلال، بابک استقلالی، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 ] [ 01:30 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :













  در این وبلاگ
  در كل اینترنت