تبلیغات
سایت استقلال,اخبار روز باتصویر
لینکدونی

عن

 

 

 

 

 

 

 

 

 
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ سه شنبه 31 مرداد 1391 ] [ 01:57 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
ابراز همدردی باشگاه استقلال تهران ودکترفتح الله زاده با زلزله زدگان آذربایجان شرقی
 
ابراز همدردی امیر قلعه نویی و جواد نکونام با زلزله زدگان آذربایجان شرقی

ابرازهمدردی باشگاه استقلال تهران

ابرازهمدردی استقلال تهران

همدردی

طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: ابراز همدردی، آذربایجان، دکترفتح الله زاده، باشگاه استقلال تهران، سایت رسمی استقلال تهران، سایت باشگاه استقلال تهران، بابک استقلالی، اخبارجدیدباشگاه استقلال تهران، اخبار تیم استقلال تهران، اخبارباشگاه استقلال تهران، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ سه شنبه 31 مرداد 1391 ] [ 01:46 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
تحلیل فوتبال
باتشکرازکانون هواداران استقلال تهرانرویانیان در عالم فوتبال یك مدیر تازه به دوران رسیده است !
رویانیان در عالم فوتبال یك مدیر تازه به دوران رسیده است !
محمد رویانیان از وقتی كه به پرسپولیس آمده، نشان داده است كه علاقه زیادی به تركاندن بمب های خبری دارد! رویانیان برای بمب گذاری در عالم رسانه و خبر، سیاست استفاده از ستاره ها و چهره های نامدار را در پیش گرفته است. او ابتدا علی پروین را در پرسپولیس مطرح و برجسته كرد. سپس دنیزلی را به پرسپولیس آورد و پس از او، مانوئل ژوزه را سرخپوش كرد. پیش از ژوزه هم، رویانیان با خرید ستاره های میلیاردی فوتبال ایران، به زعم خودش شیرین كاشت. او اكنون در تلاش است تا بهداد سلیمی را هم پرسپولیسی كند. 


بررسی علمی آماری حجم مصدومیتها در فوتبال ایران لازم است
بررسی علمی آماری حجم مصدومیتها در فوتبال ایران لازم است
همه می دانیم كه مصدومیت بخشی از حرفه فوتبال است. این موضوعی غیر قابل انكار و اجتناب ناپذیر است اما در كنارش متوجه هستیم كه مصدومیت در فوتبال استانداردهایی دارد كه اگر میزانش بالاتر از آن باشد یعنی یك جای كار ایراد دارد و باید دنبال رفع برخی معایب بود؟


ضعفهای قبلی استقلال همچنان پابرجاست !
ضعفهای قبلی استقلال همچنان پابرجاست !
عدم تعادل تیمی در دو سمت و فقدان یك مهاجم بلند قد كه بتواند ارسال های از جناحین را با ضرباتش كامل كند. در همین چهار هفته ثابت شد كه نه تنها آن دو ضعف استقلال از فصل قبلی پابرجاست كه مهمترین پوئن مثبت این تیم هم از بین رفته است.به گفته بعضی از كارشناسان استقلال در لیگ یازدهم تیم كاملی بود كه به دلیل مصدومیت های پیاپی ستارگانش قهرمانی را از دست داد.طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: تحلیل بازی، تحلیل، رویانیان، مدیرعامل، فتح الله زاده، ضعف، سایت رسمی استقلال تهران، کانون هواداران استقلال، بابک استقلالی، اخبار، اخبارباشگاه استقلال تهران، اخبارجدیدباشگاه استقلال تهران، اخبارتازه، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ سه شنبه 31 مرداد 1391 ] [ 01:37 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
بازی بعدی استقلال باتیم پرسپولیس ومربی خارجی ان که فکرکنم لیگ تمام بشه
ولی اون هنوز فرصت برای شناختن تیم وحال وهوای لیگ برترایران رابخواد.
درهرصورت که به بازی نگاه کنیم امیرقلعه نوعی هم کارنامه پرباری نداره ومساوی های زیادش نشان از ترس ازباختن میده ولی پرویزمظلومی بی محابا تیم رابه زمین میفرستاد ویک روحیه خوب وقوی به بچه های تیم واردمیساخت که انشالله امیرهم بتواند روح وروان تیم را صیقل داده وبرای بردن به زمین بفرسته نه برای نباختن .اگر عادلانه نگاه کنیم به بازی ما دوبرصفرجلوهستیم .مطمئنم که خواهیم برد.انشالله.
بابک استقلالی خادم وخدمتگزاراستقلال


logo

ملوان تیم چغر وخوب ویکدستی هست که امسال حرفهای زیادی برای گفتن داره ومساوی با ان بدون تلفات زیادهم بدنیست البته مابایدتمام تیمهارادرازادی ببریم تا داعیه قهرمانی داشته باشیم ودراخرفصل حسرت امتیازهای اول فصل رانخوریم

logo esteghlalطبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: بازی، دربی، ملوان بندرانزلی، استقلال تهران، پرسپولیس تهران، لیگ برتر، امیرقلعه نوعی، پرویزمظلومی، بی محابا، پیروزی، تیم، زمین، امسال، تلفات، یکدست، سایت رسمی استقلال تهران، سایت باشگاه استقلال، اخبار باشگاه استقلال تهران، اخبارجدید استقلال، اخبارجدیدباشگاه استقلال تهران، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ سه شنبه 31 مرداد 1391 ] [ 01:12 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]

در هفته پنجم لیگ برتر/

سایپا البرز ، سپاهان را در اصفهان شکست داد

اصفهان - تیم فوتبال سایپا البرز موفق شد در هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های کشور تیم فوتبال سپاهان را با نتیجه 2 بر صفر پشت سر بگذارد.

سایپا البرز ، سپاهان را در اصفهان شکست داد


به گزارش ایرنا، در این بازی که شامگاه شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزارشد، سجاد شهباززاده در دقیقه 27 و میلاد غریبی در دقیقه 92 برای تیم سایپا البرز گلزنی کردند.

همچنین محسن ترکی داور این مسابقه بود و سجاد طوری و آرمان اسعدی او را در این بازی یاری کردند.
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
برچسب ها: هفته پنجم، لیگ برتر، جام خلیج فارس، >


Delicious Save this on Delicious Bookmark and Share
[ یکشنبه 29 مرداد 1391 ] [ 03:15 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
[ شنبه 28 مرداد 1391 ] [ 08:33 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
برنامه مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران
 • هفته 5 جام خلیج فارس

جام خلیج فارس

 • جمعه 27 مرداد
 • 22:00
 • مس
 • 1-0
 • فولاد

       ********

 • 22:00
 • فجر سپاسی
 • 1-1
 • صبای قم

      ********

 • 22:00
 • راه آهن
 • 1-1
 • آلومینیوم

      ********

 • 22:00
 • پیکان
 • 2-1
 • نفت تهران

      ********

 • شنبه 28 مرداد
 • 22:00
 • سایپا
 • -
 • سپاهان

      ********

 • یکشنبه 29 مرداد
 • 19:10
 • ذوب آهن
 • -
 • گهر زاگرس

      ********

 • 19:10
 • پرسپولیس
 • -
 • داماش گیلان

      ********

 • 19:40
 • نفت آبادان
 • -
 • تراکتورسازی

      ********

 • 21:30
 • ملوان
 • -
 • استقلال تهران

لوگواستقلال تهران
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ شنبه 28 مرداد 1391 ] [ 07:49 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
اسامی داوران هفته پنجم لیگ برتر اعلام شد

خبرگزاری فارس: اسامی داوران هفته پنجم لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

خبرگزاری فارس: اسامی داوران هفته پنجم لیگ برتر اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت سازمان لیگ حرفه‌ای، دپارتمان داوری اسامی داوران هفته پنجم لیگ برتر فوتبال را به شرح زیر اعلام کرد:

فولاد خوزستان - مس کرمان

داور: اشکان خورشیدی، کمک‌ها: غلام آموزگار، حسن یوسفی، داور چهارم: موعد بنیادی‌فر

ناظر داوری؛ نادر جعفری

صبای قم - فجرسپاسی

داور: محسن قهرمانی، کمک‌ها: تورج عیوضی و علیرضا کناری، داور چهارم: جمشید دانش مهر

ناظر داوری: عبدالله باعزم

آلومینیوم هرمزگان - راه آهن

داور: سعید بخشی‌زاده، کمک‌ها: مجید ویشگاهی، سعید قاسمی داور چهارم: بابک وسیله‌بر

ناظر داوری: سعید بطحایی

نفت تهران - پیکان

داور: سید مهدی سیدعلی، کمک‌ها: محمدرضا منصوری، رحیم شاهین، داور چهارم: غلام جباری

ناظر داوری: زاهد بحرینی
طبقه بندی: اخبار روز باشگاه،
[ چهارشنبه 25 مرداد 1391 ] [ 03:18 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
[ چهارشنبه 25 مرداد 1391 ] [ 03:04 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
قلعه نویی: نکونام عصای دستم می‌شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال به انتقاد از افرادی پرداخت که از افتخارات ورزشکاران المپیکی در جهت کوبیدن فوتبال استفاده می‌کنند و گفت: آنهایی که این حرف‌ها را مطرح کرده و از نتایج ورزش ما در المپیک برای کوبیدن فوتبال استفاده می‌کنند دلسوز کشور عزیزمان و ورزش ایران نیستند.
امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال  ضمن بیان در خصوص عملکرد تیمش در چهار هفته ابتدایی رقابت‌های لیگ برتر اظهارداشت: عملکرد تیم استقلال بازی به بازی بهتر می‌شود. در هفته‌های سوم و چهارم رقابت‌های لیگ نسبت به دو هفته ابتدایی فوتبال بهتر و منطقی‌تری را به معرض نمایش گذاشتیم اما هنوز شرایط تیم با آنچه که ایده‌آل من است، فاصله دارد.
فقط سه امتیاز با صدر جدول فاصله داریم
وی در مورد نتایج استقلال نیز تاکید کرد: در خصوص نتایج استقلال نیز باید بگویم که تا پایان هفته چهارم بد نتیجه نگرفته‌ایم چون اگر داور در بازی با مس کرمان گل سالم ما را مردود اعلام نمی‌کرد و پنالتی صحیح روی منوچهری را نادیده نمی‌گرفت 9 امتیازی می‌شدیم و امروز فاصله‌مان با صدر جدول یک امتیاز بود.
نتایج استقلال بد نبوده است
قلعه نویی خاطر نشان کرد: البته نباید این نکته را فراموش کنید که ما کار خود را با تیمی شروع کردیم که بازیکنانش دو گروه بودند، به گونه‌ای که برخی از بازیکنان را از ابتدای کار در اختیار داشتیم و بقیه بازیکنان نیز به تدریج در فصل آماده سازی تیم به ما ملحق شدند. در مجموع باید بگویم که ایده‌آل نتیجه نگرفتیم اما نتایج ما بد هم نبوده است.

امیر
وقفه در برگزاری مسابقات لیگ روی استقلال تاثیر منفی می‌گذارد
سرمربی تیم استقلال در مورد اردوی تیم ملی در مجارستان و تاثیر وقفه در برگزاری مسابقات لیگ برتر روی عملکرد تیم‌های حاضر در این مسابقات تصریح کرد: وقفه‌ای که در برگزاری رقابت‌های لیگ برتر برای برگزاری اردوی تیم ملی در کشور مجارستان به وجود آمد روی عملکرد تیم‌های حاضر در این مسابقات به ویژه تیم‌هایی که بازیکنان ملی پوش زیادی دارند تاثیر منفی می‌گذارد اما اولویت اول ما همچنان تیم ملی است.
مقایسه فتح الله زاده با برخی مدیران تازه وارد به فوتبال
قلعه نویی در خصوص اظهارات علی فتح الله زاده و انتقاد او از فهرست تیم ملی گفت: فتح الله زاده برخلاف برخی از مدیران که تازه پا به عرصه فوتبال گذاشته‌اند مسائل فنی فوتبال را به خوبی می‌فهمد و تخصص فنی در این زمینه دارد. سابقه مدیریتی فتح الله زاده موید این موضوع است.
باید بازیکنان بیشتری از استقلال به اردوی تیم ملی دعوت می‌شدند
وی توقعات خود از کارلوس کی‌روش را بدین صورت مطرح کرد: من هم مانند فتح الله زاده اعتقاد دارم که می‌توانستیم در فهرست کی‌روش بازیکنان بیشتری داشته باشیم، چون چند بازیکن استقلال در چهار بازی ابتدایی لیگ عملکرد فوق العاده‌ای داشتند که همین موضوع نشان می‌دهد آنها قابلیت دعوت شدن به تیم ملی را دارند. ما توقع داشتیم که این بازیکنان به تیم ملی دعوت شوند و توانایی خود را در این تیم نشان دهند.

امیر
آرامش تیم ملی برای ما اهمیت زیادی دارد
سرمربی تیم استقلال در همین خصوص تاکید کرد: در حال حاضر آرامش تیم ملی برای ما اهمیت زیادی دارد. هرمربی از جمله کی‌روش افکار خاص خود را دارد و ما باید به دیدگاه‌های او احترام بگذاریم، چون در نهایت این کی‌روش است که باید در خصوص نتایج تیم ملی پاسخگو باشد.
جباری دو ماه پس از عمل جراحی می‌تواند بازی کند
قلعه نویی با اعلام اینکه هافبک ملی پوش تیم استقلال به دربی هفتاد و پنجم نمی‌رسد، در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت مجتبی جباری گفت: جباری به دربی هفتاد و پنجم نمی‌رسد، این بازیکن باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و دو ماه پس از آن می‌تواند ما را همراهی کند.
برای شکست ملوان برنامه داریم
وی دیدار استقلال برابر ملوان در چارچوب هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را دشوار خواند و گفت: ملوان تیم بسیار خوبی است. این تیم دارای یک مربی با تجربه است که شناخت خوبی نسبت به تیم و بازیکنانش دارد. ملوان در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی جذب کرده و نسبت به فصل گذشته تقویت شده است.
"با حضور هدایتی و درودگر تحول خوبی در تیم ملوان به وجود آمده و مشکلات این تیم تا حدود زیادی برطرف شده است"، سرمربی تیم استقلال درهمین خصوص افزود: ما در هفته پنجم لیگ بازی سختی را مقابل ملوان داریم اما چون نمی‌خواهیم از صدر جدول فاصله بگیریم، برای شکست این تیم در ورزشگاه آزادی برنامه ریزی کرده‌ایم.
در استقلال فقط قلعه نویی تصمیم گیرنده نیست
سرمربی تیم استقلال ضمن ابراز رضایت از عملکرد نکونام و مخالفت با انتقال این بازیکن به تیم‌های خارجی گفت: در باشگاه استقلال کارها به صورت مشورتی انجام شده و بعد در خصوص یک موضوع تصمیم گیری می‌شود. بنابراین اگر پیشنهادی برای ترانسفر یکی از بازیکنان ما برسد، ابتدا کادر فنی به بررسی این پشنهاد و تاثیر آن بر شرایط تیم پرداخته، سپس در نشست با مدیرعامل باشگاه نقطه نظرات خود را مطرح می‌کند و در نهایت آن تصمیمی که به سود باشگاه باشد، اتخاذ می‌شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در باشگاه استقلال بدین شکل نیست که فقط قلعه نویی تصمیم گیرنده باشد و حرف اول و آخر را بزند بلکه همه کارهای ما به صورت مشورتی صورت می‌گیرد.
مطمئن باشید نکونام عصای دست من خواهد شد
وی درهمین خصوص تاکید کرد: در مورد نکونام و پیشنهادی که این بازیکن دارد باید بگویم وی در بازی با ذوب آهن و مس کرمان خواسته‌های من را به طور کامل درون زمین اجرا کرد و من صددرصد از او راضی هستم. نکونام یک بازیکن کاملا حرفه‌ای است. مطمئنم شرایط این بازیکن روز به روز بهتر شده و دراستقلال عصای دست من خواهد شد.
آمارها می‌گویند نکونام جزو چهار بازیکن برتر استقلال بوده است
قلعه نویی با بیان اینکه "آمارها ادعای من را در خصوص نکونام تایید می‌کند"، تاکید کرد: نتایج آنالیزهای گروه آنالیز 12 نفره ما که اکثرا جزو دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هستند نشان می‌دهد که در بازی با تیم ذوب آهن نکونام جزو چهار بازیکن برتر استقلال بوده است.
تحلیل عملکرد کاروان المپیک ایران در المپیک 2012 لندن
سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد کاروان ایران در المپیک 2012 لندن گفت: به ورزشکاران کاروان المپیک ایران چه آنهایی که مدال آوردند و چه ورزشکارانی که موفق به کسب مدال نشدند، تبریک می‌گویم، چون نتایج کاروان ایران در المپیک لندن بهترین نتایج ایران در ادوار مختلف المپیک بود.
"اگر در برخی از مسابقات ناداوری نبود ما مدال‌های بیشتری را در المپیک بدست می‌آوردیم"، قلعه نویی با بیان این جمله افزود: من واقعا برای ورزشکارانی مانند مظاهری، عبدولی و اسماعیل‌پور که با ناداوری نتوانستند به مدال المپیک برسند، ناراحت شدم. من تمرینات مظاهری را از نزدیک در آکادمی ملی المپیک دیده بودم و زمانی که با ناداوری حق او را خوردند، بسیار متاثر شدم. مطمئنم که مردم و مسئولان برای این دسته از ورزشکاران نیز احترام زیادی قائلند و از آنها نیز قدردانی خواهد شد.
می‌توانیم در المپیک‌های آتی در جایگاه پنجم جهان قرار بگیریم
وی در همین خصوص اظهار داشت: خوشبختانه رتبه ما در المپیک لندن از نظر تعداد ورزشکارانی که در المپیک داشتیم و تعداد مدال‌هایی که کسب کردیم تک رقمی شد اما با این پتانسیلی که ما در ورزش داریم با یک مدیریت و برنامه ریزی صحیح می‌توانیم جزو پنج کشور اول جهان در المپیک‌های آتی باشیم. برای رسیدن به این هدف بالا باید از فدراسیون‌ها و ورزشکاران به ویژه در خصوص مسائل مالی به خوبی حمایت شود، چون کسب یک مدال طلای المپیک نیاز به پنج میلیون دلار هزینه دارد.
کسانی که به واسطه المپیک فوتبال را می‌کوبند دلسوزان واقعی ایران نیستند
سرمربی تیم استقلال در خصوص اظهارات برخی‌ها که از افتخارات ورزشکاران المپیکی در جهت کوبیدن فوتبال استفاده کرده و مربی بزرگی مانند بنا را با مربیان ایرانی شاغل در فوتبال مقایسه می‌کنند، گفت: آنهایی که این حرف‌ها را مطرح کرده و از نتایج ورزش ما در المپیک برای کوبیدن فوتبال استفاده می‌کنند دلسوز کشور عزیزمان و ورزش ایران نیستند و دوست ندارند که ورزش ایران جایگاه واقعی خود را در سطح آسیا و جهان بدست آورد.
باید علاوه بر فوتبال به رشته‌های دیگر نیز توجه شود

امیر
وی در ادامه افزود: آنها با مطرح کردن مغرضانه این مسائل کمر به نابودکردن فوتبالی بسته‌اند که میلیون‌ها جوان ایرانی به آن دلبستگی دارند. باید علاوه بر اینکه به فوتبال توجه می‌‍شود سایر رشته‌ها را نیز مورد حمایت و توجه قرار دهند. در حال حاضر فوتبال ایران به توجه بیشتری نیاز دارد چون هنوز در زمینه زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری این رشته ورزشی مشکل داریم.
قلعه نویی تصریح کرد: شما نگاه کنید تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و صنعت نفت آبادان چه تعداد هواداران پرشور داشته و زمانی که این تیم‌ها بازی دارند چند هزار ساعت این هواداران را به خود مشغول می‌کنند. کدام بخش در کشور ما قادر به چنین سرویس‌دهی به مردم به ویژه جوانان است؟!
نیاز به جذب بازیکن جدید در پست‌های مختلف نداریم
سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه از عملکرد بازیکنان تیمش در خطوط مختلف راضی است و نیاز به جذب بازیکن جدیدی ندارد، گفت: خوشبختانه روز به روز هماهنگی بین بازیکنان ما بیشتر می‌شود و در شرایط فعلی نیازی به جذب بازیکنان جدید در پست‌های مختلف نداریم.
با جزئیات بیشتری در خصوص دربی صحبت خواهم کرد
سرمربی تیم استقلال در خصوص دربی هفتاد و پنجم نیز اظهار داشت: همانقدر که بازی با پرسپولیس برای ما اهمیت دارد بازی با ملوان نیز برای ما مهم است. بنابراین در حال حاضر فقط تمرکز خود را روی بازی با ملوان قرار داده‌ام و پس از انجام این بازی با جزئیات بیشتری در خصوص دیدار دربی صحبت خواهم کرد./ش[ سه شنبه 24 مرداد 1391 ] [ 09:46 ب.ظ ] [ بابک استقلالی ]
درباره وبلاگ

دراین وبلاگ سعی شده تا بتوانیم کلیه اخبارهای ورزشی ایران وجهان علی الخصوص فوتبال وبطوراخص استقلال تهران وتیم ملی ازمتن تاحاشیه هایش راپوشش خبری بدهیم
نظر سنجی
 • سلام.به نظرشماهوادارواقعی که درهرشرایط فقط استقلال برایت مهمه آیاداش علی منصوریان توانایی رساندن استقلال رابه صدر یاحداقل جام باشگاه ها میرساند.یعنی میتوان بهش اعتمادکرد یانه؟


 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت